Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Dovolená na chatě a piss

Kategorie: Piss
26.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

Byla polovina července, když jsem s mými dvěma nejlepšími kamarády – Radkou a Lukášem odjela na naší chatu. Bylo nám tehdy 20 a rádi jsme se bavili a zkoušeli nové věci. Z původně oddechových 9 dní na chatě plných výletů do přírody a koupání se v rybníce vznikl úžasný a vzrušující týden plný erotické aktivity pissing. Chcete vědět jak to všechno začalo ?

Hned první den jsme si na oslavu volna udělali večerní grilovačku. Bylo opravdu teplo a tak jsme před sebou chodili nazí , známe se od malička tak jsme se před sebou opravdu nemuseli stydět. Už se stmívalo a bylo kolem 9 večer a z nás, již lehce omámených alkoholem sršelo plno vtípků a také padaly zábrany. Seděli jsme na dece a pojídali skvělé , námi připravené jídlo. Hodně jsme pili a mně už se delší dobu chtělo čůrat ale nechtělo se mi chodit na záchod až do chaty. Když už se to opravdu nedalo vydržet , vykřikla jsem „Lidi , já se počůrám , pokud se pohnu tak to pustím ! Co mám dělat ? Už to opravdu nevydržím!“ Radka se zasmála a řekla : „Ale Májuš , tak se normalně vyčůrej tady na zem , stejně už se stmívá, tak to moc vidět nebudeme, navíc známe se už tak dlouho !“ Lukáš s ní souhlasil. „Nojo , ale stejně se stydím.“ Jen tak tak jsem to stačila říct a už jsem trochu učůrla na deku , takže jsem rychle stihla doběhnout na chodníček vedoucí do chaty abych nám ji nepočůrala. Dřepla jsem si nad chodník , roztáhla nohy a začala jsem močit. Lukáš řekl „Májo , tys teda potřebovala!“ Všichni jsme se zasmáli. Moje čůránky dopadající na chodník vyvolali i v Radce pocit na malou , takže když jsem dočůrala , šla hned po mně. Celou noc jsme si potom o tom povídali a následující den ráno řekl Lukáš že se můžeme jít vyčůrat ven společně. Byla to legrace. Drze jsem s vystrčeným bříškem čůrala ve stoje. Dělali jsme spolu mnoho takových aktivit ! Například soutěž, kdo se vydrží nejdéle nepočůrat. Hodně jsme pili a když se nám všem už docela chtělo, museli jsme v dřepu s rozkročenýma nohama stát na chodníku. Samozřejmě jsem prohrála, už po chvíli ze mě nedobrovolně tekl tenký pramínek moči. Potom jsem chtěla zkusit jaké to je čůrat na břiše, takže jsem si lehla na bříško, roztáhla nohy a trochu jsem nadzvedla zadeček , Lukáš mi mezitím přidržoval misku u kundičky. Když jsem začala čůrat , trochu jsem pocákala Lukášovi ruku , a jeho to vzrušilo , takže jsme mu s Radkou potom čůraly na péro. Radka s oblibou močila do skleničky a Lukáš měl rád , když mě mohl pozorovat při čůrání do prázdné sprchy. Všichni jsme navzájem zkoušeli různé polohy při čůrání – jednou ve stoje , potom v leže , z boku , do výšky , na bílý stůl , z okna , do skleněného nočníku .. vůbec jsme nechodili na záchod , čůrali jsme kdykoliv jsme chtěli, takže když jsem venku zametala , rovnou jsem čůrala na zem a při tom jsem viděla jak Lukáš s Radkou hrajou nazí fotbal a Radka se neobtěžuje a vydatně učůrává při každém kopnutí do míče. Všichni jsme si tuto menší dovolenou velmi užili.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist