Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Prázdniny s Adamem III.

Kategorie: Gay
31.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 16 hlasů

Ráno mě budí Adam snídaní do postele. Jen co jsem pojedl a umyl se, jsme si vybrali oba některé z mého spodního prádla. Já si vzal žluté boxerky a Adam červené. Asi v deset hodin u mě zazvonila dcera našich sousedů Míša a říkala, že její rodiče nebudou celý den doma a ona se sama bojí. Pozval jsem jí dál. Míša si sedla za Áďou do obýváku. Míša má dvanáct let. Měří 170 centimetrů, je štíhlá. Nosí dlouhé hnědé vlasy. Prsa má na svůj věk velké, něco mezi jedničkami a dvojkami. Oběma s Adamem se nám hrozně líbí. Řekla, že když jsme oba ve spodním prádle, že se vysleče taky.

Knoflíček po knoflíčku si sundala košilku a stáhla sukni. Nám se naskytl výhled na její prsíčka, které zakrývala jen bíle podprsenka. A taky jsme se měli možnost vidět její rozkrok, bohužel zakrytý černými kalhotkami. Z toho pohledu nám oběma stáli ptáci. Toho si Míša všimla a říká: „Copak to tady máme?“ Téměř současně nám stáhla boxerky a chytila naše čuráky. My si lehli na postel a Míša nám je začala honit. Oba jsme sténali. Chytili jsme se za ruce a líbali se. Hotoví jsme byli oba zároveň. Míša si sedla a já se o ni začal starat. Líbal jsem ji a naše jazyky spolu vášnive tančili. Rozepl jsem jí podprsenku a konečně se nám s Adamem dostalo pohledu na její úžasné prsa. Já si hrál s jedním, Áďa s druhým. Lízal jsem ji bradavku a sál ji. Zatím co Adam mnul Michalčiny bradavky, já ji stáhnul kalhotky a mně se naskytl výhled na její voňavou a nrjspíš ještě panenskou jeskyňku, chloupky neměla vůbec, ale holila se, to šlo poznat. Začal jsem v její jeskyňce rejdit jazykem, zajížděl jsem dovnitř, ale spíš jsem si hrál s jejím poštěváčkem. Míša sténala hlasitěji. Vložil jsem jí dovnitř jeden ptst, ale více jí to vzrušovalo se dvěma nebo když jsem jí mačkal klitoris. Míša se udělala. Áďa ji lízal taky a já mezi tím zašel pro kondomy. Jeden jsem si nasdil a položil Michalku na postel. Já si lehl nad ni a nasadil špičku penisu na okraj její buchtičky a zajížděl jsem dovnitř, ale její panenskou blánu nešlo protrhnoit. Řekl jsem jí aby si klekla a já do ní vnikal zezadu, vší silou jsem přitlačil. Míša vykřikla a plakala. Jezdil jsem v ní pomalounku. Adam si lehl pos Míšu a ta mu ho kouřila. Její prsa se houpala v rytmu. Všichni tři jsme se udělali ve stejnou dobu. Adámek si chtěl taky zašukat. Já mu i sobě nasadil kondom. Míša si lehla na bok, Adam šel zepředu, já zezadu. Já Míšu líbal na krk a Adama jsem hldil po zadečku. Po tomhle čísle jsme byli všichni od ejakulátů nebo od Míšiny šťávičky a od krve od Michalčiny deflorace.
Šli jsme tedy do vany, byla veliká a všichni jsme se doní bez problému vešli. Míša navrhla aby mě umyli. Oba si namydlili ruce a kezdili mi po hrudníku, jeli dolů přes pupík a dostali se k rozkroku, Adámek mi ho kouřil a Michalka mi sedla na obličej a já ji lízal. Míša se slastí kroutila a vydávala nejrůznější zvuky. „Ahh, už budu!“křikl jsem na Áďu. Adam všechno spolykal. Míša se taky udělala a já slízal všechnu její šťàvičku. Míša řekla, ať se díváme jak se myje ona. Jednou rukou si jezdila po kozičkách a druhou rukou si dráždila kundičku tak dlouho, až se udělala. Při tomto pohledu jsme oba honili. Byly asi tři hodiny ospoledne všicjni jsme si šli lehnout, protože jsme byli vyčerpaní. Míša v sedm večer odesla kvůli rodičům a my spaliaž do rána.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 16 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Ted napsal

Ty jo toto bych chtěl taky zažít. Je mi 14.

TOPlist