Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Pozvaný do trojky k sexu s nádhernou ženskou

Kategorie: Anál, Grupáč, Šukačky
30.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 42 hlasů

Bral jsem u pumpy benzín a po placení se mně oslovil asi pětatřicetiletý muž a zeptal se mě, zda mám chvíli čas. Změřil jsem ho pohledem a chvilku jsem přemýšlel. Nevypadal jako podomní prodejce cetek nebo pojištění a na násilníka jsem jej neodhadoval také. Jsem pro každou špatnost a chvilka mě nezabije, ostatně když se mě bude snažit do něčeho nutit, omluvím se a odejdu bez problémů.

„OK, o co jde?“ zeptal jsem se a snažil jsem se o úsměv.
„Podívejte, mám takový problém a vy byste mi ho mohl pomoci vyřešit.“ začal.
„Znáte internetové seznamky?“ zeptal se a aniž čekal na mou odpověď pokračoval: „Mám domluvenou s jedním mužem ze dnes v noci budeme mít trojku s mou dívkou. Je to hezká holka a já jí to už delší dobu sliboval. No a ten chlap mi teď napsal SMSku, že nemůže přijít a vy byste to mohl vzít za něj. Máte zájem?“
Bože, to se mi snad zdá! Tady mi ten chlapík nabízí něco, o čem jsem celý život snil. Kdoví, co v tom bude za háček. Budu muset zavolat domů, že dnes nepřijdu a něco si vymyslet. Nicméně jsem přikývl a suchými ústy řekl něco jako že ano.
„Kouříte?“ zeptal se mě.
„Ne, jsem zapřisáhlý nekuřák“ povídám a on se usmál,“víte, vypadáte jako sportovec, a ti nekouří. To je jediná podmínka, nekuřák a zdravý muž. Jste zdravý?“
Netrpěl jsem nikdy na nemoci a dnes jsem se cítil více fit než kdykoliv jindy.
„Jistě“ přikývl jsem a přemýšlel, jak to dokázat. On však mi podal papírek a pokračoval.
„Já jsem Jirka a tady je moje číslo, napiš si ho do telefonu.“ Dlouhá pomlka mě naznačil, že mám říci své jméno.
„Já jsem Mirek“
„Dobrá, Mirku, nemusíš mít strach. Je to opravdu hezká holka, je jí dvacet pět let a je náruživá. Je hrozný mazel a na trojku se opravdu těšila.
Teď pojedeš do města a najdeš hotel Jezerka. Na recepci řekni, že tu máš mít klíč od pokoje 125 a oni ti je dají. Jeď do pokoje a já tam přijdu. Zavolej mi, prosím, ať mám tvoje číslo, pošlu ti včas SMS.“
Sedl jsem do auta a jel do města. Hotel Jezerka, nový nádherný hotýlek na za městem, jsem snadno našel a i ostatní fungovalo přesně podle instrukcí. Prošel jsem za svůj život mnoha hotely, ale tohle byla opravdu třída. Zul jsem si boty, pustil televizi a čekal, co se bude dít. Za chvíli zaklepal Jirka na dveře a sedli jsem si spolu okolo stolku.
„Předpokládám, že máš nějaký plán“, řekl jsem a on mi začal vysvětlovat:
„Za chvíli přijede Lenička. Půjdu s ní dolu na večeři a ta přijdeš a sedneš si k baru. Tam tě uvidí on a ty uvidíš ji. Pokud se ti nebude líbit, zaplať a odejdi, je to tvá volba. Počítej s tím, že pokud se ty nebudeš líbit jí, pošlu ti SMS a uděláš totéž. Jde o vzájemnou důvěru a musí mít možnost výběru. Prosím tě, uděláš to?“¨
I kdyby to byla sama bohyně, nejvíc se mi příčí někoho znásilňovat. A vůbec pocit, že by to se mnou ráda dělala je nádherný. Tyto úvahy mi daly odpovědět rozhodně a jasně:
„Podívej, Jirko, samozřejmě, že ano, v tom se jistě spolehni.“
„Výborně, až odejdeme, zaplať a jdi na pokoj. Potom půjdeš dolů do bazénu. Pojď, ukáži ti kudy.“ Vstal, vyšli jsme z pokoje a jeli jsem dolu do patra, označeného jako ‘Pool’.
„Nikdo tě nesmí vidět, byly by řeči. Bazén je pro dnešek privátní a tak by tam nikdo neměl přijít“
Vytáhl klíče a odemknul dveře od bazénu. Nádhera jakou jsem neviděl. Malý, asi desetimetrový bazén, uprostřed přepychově zařízené místnosti s dřevěnými stolky a židlemi uprostřed kterých byla vířivá lázeň – jakuzzi. Celek působil vkusným a přepychovým dojmem a pokusil jsem si představit jak tady dva muži šukají jednu dívku. Prostě paráda.
„Budu tady s ní, ona bude bez plavek. Přijdeš a můžeš se s ní začít mazlit. Buď jemný a citlivý, ale důrazný. Můžeš cokoliv, ona ti sama dá signál co se jí líbí a nebo ne. Buď k ní jemný a citlivý, uvidíš, že se jí to bude líbit“
Vyjeli jsme nahoru a on odešel. Chvíli jsem se díval na televizi a asi za půl hodiny mi přišla SMS: “Jsme v restauraci, přijď“.
V restauraci jsem si sedl k baru, dal jsem si portské a hledal jsem ji nenápadně očima. Seděla naproti Jirkovi, a byla opravdu krásná. Ne ten smyslný typ z Playboye, ale opravdu hezký obličej, rámovaný dlouhými vlasy, ladné pohyby a pěkná postava. Ne, rozhodně neodejdu. Teď aby neodešli oni. S napětím jsem četl příchozí SMSku: „V 10.30 v bazénu“. Skvělé! Odešli, dopil jsem zaplatil a šel na pokoj. Tam jsem vzal ručník a jel dolů do bazénu. Zde jsem se svlékl a s napětím vešel do bazénu. Bylo otevřeno a tak jsem za sebou zamkl. Tlumené světlo odhalovalo dvě nahé postavy v jakuzzi. Odložil jsem ručník a vklouzl do vířivky. Otočila se a Jirka nás představil:
„Seznamte se, Lenka a Mirek“
Políbili jsme se a její nahá prsa se dotkla mé hrudi. Chvíli jsem ji líbal, nechala mi svá ústa k vychutnání a pak jsem sklouzl dolů a vzal její ňadra do dlaní. Byla velká a pevná, růžové dvorce a knoflíky bradavek způsobila, že se můj klacek okamžitě postavil. Teplá vířivka byla dokonalým prostředím pro tuhle nádheru. Políbil jsem její prsa, přisál jsem se k nim a laskal jsem se s tou nádherou. Lízal jsem její bezvadnou kůži, hladil a hnětl její ňadra. Lence se to asi líbilo, protože se vypnula vpřed a rukou mi přitiskla hlavu ke svým prsům. Jirka zatím vstal a nabídl jí svůj ocas. Lenka se na něj vrhla a sála ho a lízala jako o život. Držel jsem ji za prsy, nadechl jsem se a ponořil se pod vodu a přisál se k její fifince. Měla ji vyholenou a hladkou a já jsem ji sál a lízal pokud mi dech pod vodou stačil. Pochopila to a vystoupila z vody. Nad hladinou jsem se nemohl vynadívat na tu krásu. Tak hezkou buchtičku jsem asi ještě neviděl. Malinká, oholená, jemné závojíčky krásně srovnané jako ústa vybízející k polibku. Kulička poštěváčku provokovala svou rudou barvou a tak jsem se na ni vrhl. Voda v jakuzzi a vůně jejího těla byly neuvěřitelně vzrušující. Přiložil jsem svůj jazyk měkce na její kundičku a jemně a pomalu ji začal přejíždět jazykem. Zasténala a jednou rukou mě chytla za vlasy a držela mě tam. Druhou chytla Jirkův klacek a zasunula ho do úst. Kmital jsem jazykem na jejím poštěváčku, přejížděl dlouhými tahy až k její prdelce a ona držela v jedné ruce Jirkův a v druhé můj penis jako joysticky a přejížděla je v prudkých pohybech. Za chvíli se dusila Jirkovým údem v puse a vyrážela prudké, vzrušené vzdechy.
Zajel jsem dvěma prsty do její mokré mušličky a nepřestávajíc lízat její poštěváček jsem jí dráždil i uvnitř. Výsledek nenechal na sebe dlouho čekat. Její tělo se prudce prohnulo dopředu a ona vyrazila prudké vzdechy. Orgastické vlny jí projížděly tělem a ona sebou několikrát prudce trhla a tlumeně vykřikla. Lenčin orgasmus mě znovu šokoval. Její prožívání vrcholu bylo prostě nepopsatelně krásné a vzrušující. Strašně by mě zajímalo, na co v té chvíli myslila, ale to bylo koneckonců jedno, protože to byla bohyně, bohyně Afrodíté, bohyně sexu, sexu naplněného a sexu prožitého.
Odtáhla mě ruku z mušličky a nechala se pomalu a jemně lízat. Po malé přestávce ji Jirka předklonil a pomalu ji ho tam zasunul zezadu. Sedl jsem si na okraj jakuzzi a ona mi ho vzala do pusy a kouřila ho. Opět jsem si uvědomil to, že to je pravá Afrodíté. Kouřila nádherně, rukama mi jemně hladila a hnětla kulky a ukazováčkem dráždila anál. Neskutečná rozkoš. Prsa se jí houpala přede mnou jako zvony, bim bam, bim bam. Vzal jsem je do rukou, hnětl jsem je a nemohl jsem se nabažit krásy toho doteku.
Najednou vytřeštila oči a prudce Nechala kouření a otočila se na Jirku, který jí pronikl do análku. Jak jí šukal cukalo to v ní a ona se dívala na něj. V těch očích byla rozkoš i trocha bolesti, ale hlavně neuvěřitelná směs oddanosti a slasti, jakou jsem ještě v očích ženy neviděl. Držela mu zadeček nahoře a on jí šukal pomalu a tvrdě a ona vzdychala prudčeji a prudčeji. Jirka mě vyzval, ať se jí postarám o volnou pičku. Zajel jsem jí tam prstem a zatímco jsem dlaní dráždil její podbřišek, prst jí kmital v jejím lůně a cítil jsem prudké prohyby Jirkova klacku. Opět přišel orgasmus stejně krásný a stejně prudký jako ten prvý. Přišel současně s Jirkovým a ten se jí vystříkal do zadečku a ona se otočila a přisála se k jeho rtům. Dlouze se líbali a hladili a tak jsem je nechal o samotě a šel si zaplavat do bazénu.
Voda byla oproti jakuzzi studená a tak jsem udělal několik kol a šel ven. Lenka ležela na ručníku a milovala se s Jirkou v základní misionářské poloze. Naklonil jsem se nad nimi a a dal jí svůj ocas do úst. Začala ho sát jako o život a já ji zatím cumlal a lízal bradavky jejích perfektních prsou. Po chvíli na ní přišel další orgasmus a já mohl pozorovat vlny stahů, které probíhaly jejím tělem. Zřejmě se stahovala i uvnitř, protože Jirka mohutnými přírazy do ní nastříkal další dávku semene. Ležela na ručníku a oddychovala. Byla nádherná, uspokojená, klidná a přivřenýma očima pozorovala nás, dva samce , kteří se s ní milují, laskají ji a ona laská je. Nechal jsem ji odpočinout a Jirka si šel zaplavat. Po chvíli jsem se nad ní sklonil a začal jí lízat mokrou kundičku v klasické poloze 69. Chňapla můj klacek a navzájem jsem se orálně milovali. Její teplé tělo pode mnou, její prsy dotýkající se mé hrudi a hlavně ta rozkošná a krásná růžička jejího pohlaví mě přiváděly k šílenství.
Jirka si sedl na zem a rukou ji přitáhl jemně k sobě. Nechala můj úd, klekla si na kolena, předklonila se a začala mi ho kouřit. Od Jirky to byla výzva – vem si ji, chci to. Několika tahy po klacku jsem jej zpevnil a zarazil do její čekající yóní. Držela mi, klekla si na lokty a já přirážel jako o život. Svíral jsem rukama její pevný, oblý zadeček a ona vzdychala a pohybovala s ním vstříc mým pohybům. Přišlo na mě vyvrcholení a její pochvička se také začala stahovat v orgastické křeči. Bylo to nádherné, omdléval jsem rozkoší a znovu jsem si uvědomoval, že se miluji s bohyní…

Vstali jsme, sedli si a nezávazně povídali, po chvíle se šli Jirka s Lenkou osprchovat do sprchy, která byla na zdi bazénu. Objímali se a líbali, nádherný milenecký pár. Byl jsem rád, že jsem součástí Jirkova daru té výjmečné ženě, a ona mu projevovala svou lásku dlouhými polibky a objímáním. Nerušil jsem je, osprchoval jsem se vedle a pak jsme se oblékli a šli nahoru na pokoj.

Jirka vyndal z lednice láhev vína nalili jsme si a povídali si o všem možném. O hotelu, o cestování, o sportu. Příjemná, nezávazná konverzace. Najednou Jirka vstal, přistoupil k Lence a rozepnul ji košili. Ona jej však omítla a tak náš rozhovor pokračoval. Snad kvůli fénu, nebo tak, Lenka vstala a odcházela. Rozepnutá košile a černé prádlo na mě působilo jako afrodiziakum. Vstal jsem, obejmul jsem ji a svlékl jí košili. Nic nenamítala, rozepnula mou košili a políbila mé bradavky. Svlékl jsem jí podprsenku a laskal jsem se s jejími ňadry. Jirka k ní přistoupil a rozepnul jí sukni a sundal kalhotky. Sedl jsem si na zem, dal hlavu do jejího rozkroku a měl jsem opět její rozkošnou růžičku před svými ústy. Byla tak nádherná, lízal jsem jí a sál a když trochu zvlhla zasunul do ní dva prstíky a laskal ji tak, že za chvilku vzdychala rozkoší. Jirka jí laskal ňadra a ona stála uprostřed pokoje, vypnutá jak luk a vzrušená. Jirka ji vzal na postel a tam ji postavil na všechny čtyři a pomiloval zezadu. Postavil jsem se před ní a ona mi sála můj penis. Opět ten výraz rozkoše a oddanosti když jí Jirka zasunul svůj naběhlý úd do zadní dírky. Otočila se na něj a dívala se s tím výrazem v očích na něj. Svíjela se v křeči slastí a tak jsem ji obejmul zepředu, hladil jsem jí a laskal, Líbal její tělo, ňadra i ústa. Vzala mou ruku, zasunula prsty do úst a sála je mezi vzdechy. Držel jsem a objímal její nádherné tělo, hladil jí když tu jsem pocítil její orgasmus. Jejím bříškem projela vlna odspoda nahoru, ona se prohnula a několikrát sebou cukla. Bříškem jí procházela vlna za vlnou, každá doprovázená tlumeným výkřikem a vzdechem. Trvalo to více než dvacet vteřin a on spadla na postel, unavená a bez dechu. Chvíli tak ležela, prudce oddychovala a pak se postavila na všechny čtyři a otočila se ke mně zadečkem. Jasná výzva, pomyslil jsem si a zasunul svůj tvrdý klacek do jejího análku. Šlo to ztuha a pomalu, ale ona spolupracovala a tak jsem se tam po chvíli dostal. Byl úzký a zrušující a ona se zase dívala tím nezapomenutelným pohledem. Chvíli jsem ji šukal, Jirka jí mezitím nabídl svůj úd ke kouření a ona se zmítala mezi námi dvěma. Dopředu klacek do pusy a dozadu klacek do zadečku, raz dva, raz dva…
Napadlo mě, že bychom Lence mohli dopřát polohu zvanou sendvič a tak jsem jí sevřel za boky a posadil se na postel a přenesl jí na mě. Seděla prdelkou na mém ocasu a mezi roztaženýma nohama nabídla svou kundičku Jirkovi. Ten si kleknul a zajel jí tam. Netušil jsem, co to s Lenkou udělá. Prudce vzdychala a přirážela na ty dva klacky v ní jako o život. Orgasmus přišel ve chvilce, třásla se rozkoší, vlna po bříšku, vzlyk, příraz, další vlna, vzdech a znovu a znovu. Vychutnávala ten nekonečný sled vln rozkoše, řídila je svými pohyby a svírala nás v umdlévajících rukách. Kdykoliv jsem se pohnul, další vlna jí projela tělem, další vzdech z jejích úst. Bylo to nádherné a pomyslil jsem si, zdali i ostatní ženy a dívky by takto ocenily tento způsob milování. Jirka vytrhl klacek z její znavené mušličky a prudce jí začal stříkat na bříško. Pozorovala to, sedíc na mém penisu a lehce se pohybujíc, aby prodloužila slastný pocit.
Potom si znovu klekla, dala hlavu na polštář a v této submisivní poloze mi držela svůj zadeček abych se uspokojil. Po chvíli mi začalo v klacku cukat a já jsem do ní nastříkal svou dávku semene. Padla na polštář , lehl jsem si za ní a lehce jí masíroval záda. Její kůže byla perfektní a jemná, měl jsem slastný pocit z toho, že jí mohu hladit po zádech a ona vnímala ty doteky se zavřenýma očima…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 42 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Luke napsal

Pěkná povídka o začátku až po konec.

TOPlist