Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Pozdní příchod

Kategorie: Anál, Gay
08.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Zvedl jsem mobil, volal Jarda, jestli se může zastavit na rychlovku. Souhlasil jsem. Půl hodiny trvalo, než dorazil. Omlouval se, že se zdržel, ale že byl hrozný provoz. Tím pádem rychlovka musela být ještě rychlejší. Šel rovnou do koupelny, aby se opláchl, ale k tomu jsem mu nedal šanci. Když měl kalhoty u kolen, přistoupil jsem a rychlým tahem jsem mu stáhl slipy. „Ještě ne, musím se osprchovat až pak“. Ke sprše jsem mu ale nechtěl dát příležitost.

„Na sprchu zapomeň, řekl jsi rychlovka a přišel jsi pozdě, tak nezdržuj“. Zchladil jsem ho. Už se nebránil, tušil, že je to součásti hry. Vzal jsem si silné gumové rukavice, které se používají na úklid. Z kelímku nabral vazelínu. „Ruce na půlky a pořádně roztáhnout“. Jarda poslechl. Špulil tu na mě svůj zadek a rukama pěkně roztahoval půlky od sebe. Matlal jsem vazelínu po análu. Pak jsem do něho zastrčil stříkačku, ve které byla vazelína, kterou jsem do něho vpravil. Následoval ukazovák v gumové rukavici. Jarda se prohl v zádech a pustil si zadek. Otáčel jsem svým prstem v jeho ánusu a dráždil prostatu. Pták mu pěkně ztvrdl. Zakázal jsem mu na něho šahat. Začal jsem mu do zadku zajíždět dvěma prsty. Tlak zadnice proti mně byl signál, že se mu to líbí. Prsty pronikly dovnitř. Pěkně to v něm klouzalo. Podle lehkosti jak v něm prsty kloužou, jsem usoudil, že je připraven, aby mě pojmul. Sundal jsem rukavice a nasadil si kondom. Dotkl jsem se okraje análu a pomalu, ale plynule zajel dovnitř, až se můj pytlík dotkl toho jeho. Protahoval jsem tu jeho díru. Jarda sténal, byl v sedmém nebi. Najednou jsem plně a tvrdě přirazil, jako bych chtěl projít skrz něj. Zhluboka jsem oddychoval. Penis mi pomalu ochaboval, ale já ho nevyndával. Čekali jsme jako vždy až sám vyklouzne. Byla to krása. Jarda už se těšil, že ho vykouřím nebo mu nabídnu svůj těsný análek, který měl tak rád. Ale tentokrát ne. „Teď se můžeš osprchovat, ale na ptáka si nesáhneš. Neuděláš se“. Překvapeně na mě koukal. „To je trest, že jsi dorazil pozdě. Příště už přijdeš včas. Já teď kvůli tvé nedochvilnosti musím použít uměláka“. Sice nadrženej, ale osprchoval se a odešel.
I mě to protažení mé prdelky scházelo. Nicméně trest byl nutný. Po jeho odchodu jsem si do sprchy vzal uměláka a pěkně si s ním pohrál.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Jim napsal

Za trest bych mu rovnou nasadil pás cudnosti, aby se neudělal tak dlouho, dokud mu ho nesundám :))

TOPlist