Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Otrok Martin

Kategorie: BDSM, Otroci
07.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Už bylo skoro k půlnoci, a já jsem se díval na nějaký erotický film… „Dneska se budu muset zase udělat sám… „Ze zamyšlení mě najednou vytrhl telefon. „Sakra, kdo to zase otavuje!“ řekl jsem si pro sebe a šoural se ho zvednout. „Hej ty mizero, kde se tak dluho flákáš?!“ ozve se ze sluchátka. Když jsem ulyšel ten znáný hlas, cosi se ve mně zlomilo a pokorně jsem odpověděl: „Co si dnes budete přát má paní?“ „Ať jseš u mě do 10 minut, nebo uvidíš!“ a zavěsila.

Musel jsem tam jít. Musím vždy přijít, když si to zamane. Třeba i o půlnoci. Tak jako dnes… Nasedl jsem do auta, a za čtvrt hodiny jsem zazvonil u jejich dveří. Hned na uvítanou mi vynadala: „Máš pětiminutový zpoždění, to si chlapče nezvykej!“ a vtáhla mě dovnitř. „Dělej, svlíkni se do naha!“, poručila. Udělal jsem, co chtěla. Teď už jsem stejně věděl, že mě trest za pozdní příchod nemine… Na ruce i nohy mi nasadila kožené okovy, spojené těžkým řetězem. „Předkloň se!“ Jen co jsem se ohnul, začala mi do mé zadní dírky pomalu strkat dlouhý kovový vibrátor. Na krk mi dala obojek, který pořádně utáhla… To už jsem byl dost vzrušený. Pak mě přivázala ke stěně a se zálibou si prohlížela, jak jsem teď bezmocný. Když si všimla, že mi mužství trčí do výše jen tak, bez užitku, hned to napravila a pověsila na něj župan, který měla až doposud na sobě.
Stála tam přede mnou úplně nahá. Vydral se ze mne vydech… „Á, pán je pořádně nadrženej…!“ Řekla s úšklebkem ve tváři a sedla si proti mně do hlubokého koženého křesla. Z předem připravené kupičky pomůcek si vzala tmavé nylonové punčochy a pomalu si je navlékala. Nejdříve na jednu, pak i druhou nožku… Jak jsem ji tak pozoroval, začal jsem ve skrytu duše doufat, že mi dnes dovolí něco víc. Po černých punčochách si nasadila podprsenku, speciálně pravenou tak, aby z ní vyčnívaly jen její pevné bradavky. Pak kožené kalhotky, které se zařezávaly mezi její obrovské půlky. Na to si vzala přiléhavé latexové šaty, které na sobě pomalu uhladila, až perfektně přilnuly k jejímu překrásnému tělu. Zatímco se mi takhle předváděla, já jsem se nemohl ani pohnout a vzrušením jsem dýchal tak rychle, že si toho všimla a povída: „Já ti tady nebudu dělat žádnou show! Hybaj na všechny čtyři!“ Odpoutala mě od stěny. Pak mě použila jako stoličku při obouvání do vysokých kožených bot. Ty také pečlivě uhladila, aby přesně kopírovaly její lýtka i pevná stehna. Na krk si připevnila obojek a na ruce si pomalu navlékla dlouhé, lesklé rukavice. Když byla hotova, řekla sladce: „Mám chuť se projet na koníčkovi.“ Jak si na mne sedla, ucítil jsem na zádech chlad jejího oblečení. „Přidej! Rychleji! Ty kůže líná!“ Začala řvát a když se jí zdálo, že lezu pomalu, hned mě švihla bičíkem přes zadek. To už jsem byl celý udýchaný, když řekla: „Ty už nemůžeš, však já ti pomohu!“ a popadla nějaký gumový míček.
Ten mi vrazila do pusy na znovu mi připevnila ohlávku z kožených řemenů. Do nosu mi dala nějaké háčky a roztáhla jej, co to jen šlo. Pak na mě nasedla a znovu mě popohnala bičem. Když jsem už nemohl, tak zapnula vibrátor v mém zadku na plné obrátky. Pusu jsem měl tak plnou, že jsem nemohl ani polknout, ale ze zadečku se mi rozbíhaly příjemné vibrace do celého těla. To mě trochu vzpružilo a začal jsem s ní lítat po celém bytě jako smyslů zbavený… Za chvíli jsem byl tak zpocený, že Ona ve svém latexovém oblečení, začala po mně klouzat. „Teď půjdeš do sprchy!“ přikázala. Na ruce i nohy mi dala zase okovy a ze zadku mi vytáhla vibrátor. Když mě dokopala až do koupelny, střídavě na mě pouštěla proudy teplé a studené vody. „Za pět minut tě čekám suchého v pokoji!“ řekla a mrskla po mně ručník. Oba jsme věděli, že to tak rychle nemohu nikdy stihnout. Nechala mě ležet svázaného ve sprše s osuškou na hlavě a odkráčela tak, jak to jen Ona umí. Pomalu a vznešeně…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist