Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Povídka kterou nevymyslíš

Kategorie: Zralé ženy
16.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 29 hlasů

Zdravím, povídku kterou nyní budu psát si bohužel nevymýšlím a vše se opravdu stalo. Není tomu tak dávno stalo se to před cca. 2–3 měsíci.

Byl den, kdy měla naše škola maturitní ples. Jakože maturanti jsme tam měli být dříve přesněji v 6 hodin (2 hodiny před začátkem konání) a nacvičit si příchod a takové ty věci. Všechno jsme nacvičili, byli jsme připraveni a padla 8. hodina, kdy začali přijíždět rodiče.

Na můj maturitní ples se dostavila pouze má máma, (jelikož se jedná o opravdivou povídku tak zde mámu nebudu popisovat, ale rovnou jí pro lepší představu 37 let) protože táta bohužel dostal před jedním dnem povel od šéfa, že musí jet do Holandska s dalšími zaměstnanci pro nový tiskařský stroj.
Naše třída přišla na řadu a po vystoupení jsme šli odevzdat kytky maminkám a zatančit si s nimi. Jelikož já tančit neumím, tak jsem dal kytku a šel jsem s kamarády rovnou k baru. Spíše než jsme pili tak jsme kecali, když v tom se to nějak rozuteklo a já tam zůstal sám. Přišel ke mě kamarád ze třídy a začal mi nabízet, že mě pozve na panáka. Nevím o co mu šlo, protože jsme nebyli zrovna dobrý kamarádi považoval sem ho za exota protože pořád kouřil nebo hulil trávu.

Řekl jsem si je to náš maturitní ples tak třeba se chce usmířit proč ne. Nabídl mi vždycky panáka a někam odešel pak zase přišel a nabídl mi dalšího nevěděl jsem co to znamená. Když mi nabídl asi šestého panáka, a zase někam šel tak jsem se tentokrát koukal kam šel a co jsem neviděl ten hajzl chodil za mojí mámou a furt jí tam oblejzal. Nevěřil jsem vlastním očím ten parchant tady do mě lije panáky aby mohl chodit za mojí mámou? Šel jsem na pódium a uviděl jsem jak jí zrovna vyzval k tanci. Ona šla a tančila s ním když jsem se podíval pořádně tak jeho ruce zamířili na zadek mojí mámy a mačkal jí ho jeho rukama.

Když jsem to viděl udělali se mi z něj ještě větší zle než mi bylo, takže jsem se šel posadit ven na lavičku za stromy. Po pěti minutách co jsem tam seděl jsem uviděl kámoše jak táhne mámu z plesu drží jí za zadek a tlačí na ní aby šla. Mě bylo tak špatně, že jsem nemohl nic dělat v tom přišli kámoši a postarali se o mě. Dali mě do auta kolem jedné hodiny po půlnoci abych se trochu prospal.
Vstal jsem asi kolem sedmé hodiny ráno už mi bylo docela lépe a vydal jsem se na cestu domů. Když jsem přišel domů tak jsem nevěřil vlastním očím viděl jsem v předsíni mámy a kámoše boty. Začal jsem myslet na to nejhorší proč je kámoš u nás doma v tuhle hodinu vytáhl jsem mobil a začal točit protože jsem tomu nemohl uvěřit. Zde je záznam toho co jsem natočil po příchodu domů. Nemohl jsem tomu uvěřit co jsem se vrátil zpátky do pokoje nechtěl jsem věřit, že je to pravda říkal jsem si ten hajzl! Šel jsem opět k ložnici a koukl se klíčovou dírkou a opravdu jsem tam viděl kámoše jak leží nahý na tátovým místě postele a máme je na něm, on mou mámu držel za prsa a tvrdě do ní přirážel. Z toho se mi udělalo ještě vic zle, že jsem raději odešel na dvě hodiny pryč, když jsem se vrátil máma mě uvítala a dělala jakože se vůbec nic nestalo.

Do dnešní doby jsem o tom nikomu neřekl máma stále neví že to vím ani ten hajzl kámoš kterého, když potkám tak se musím držet abych ho nezabil a už vůbec o ničem neví táta. Vůbec nevím jak to řešit, takže využiji trochu vás můj e-mai (erosion@seznam.cz) jsem dal jako podpis jestli by jste měli nějaké nápady jak to mám řešit nebo mi dokonce pomoci tak budu jedině rád.

Je to opravdu hrozný pocit vědět že váš kámoš, takový exot sbalil vaší mámu na plese a pak to skončilo takhle.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 29 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist