Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Pořádná mrdáva zábava

Kategorie: Anál, BDSM, Šukačky
27.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Vyrazili jsme s mojí přítelkyní Irenou na hodovou zábavu. Irena to měla vždy moc ráda a nejraděj s více najednou,takže grupáč. Seděli jsme v pekle já naproti mně moje přítelkyně Irena,která měla na klíně Martinu.Vedle nich si přisedl Petr. Začal si moji Irenu prohlížet a pomýšlel na to jak by Irenu ošukal.
Začal tím že se spolu s Irenou představili chtěl od Ireny pusu a rukama začal Irenu hladit přes džisku po kozách.

Petr cítil že začali Ireně kozy tvrdnout.Rozepnul Ireně knoflíčky od džisky a ucítil ,že Irena nemá podprsenku. Najednou jeho ruka zmizela pod džiskou, a jednou rukou začal Irenu tahat za kozy ,druhou rukou chtěl mezitím rozepnout Ireně košili. To se mu však nedařilo tak je začal jeden po druhém utrhávat.

Chvíli mu trvalo než Ireně vytáhnul kozy.Mačkal Ireně kozy a tahal za ně a tahal Irenu za bradavky.Irena cítila jak jeho pravá ruka ochytává její rifle a hladí přes rifle mezi nohama, to už Petr cucal Ireně kozy a přitom Ireně držel ruce za zády.
Sundal jsem Ireně opasek u riflí a svázali jsem Ireně ruce k židli aby se nemohla bránit. Na nic jsem nečekali. Oba jsme začali Irenu ojíždět.Ireně visely kozy z roztrhané košile.Petr konečně Ireně rozepnul knoflík u riflí a hned Ireně rozepnul zip u riflí a už jsme spatřily Ireniny bílé saténové kalhotky.
Začali jsme Ireně osahávat kalhotky ,pomaličku jsme Ireně sjížděli níž a níž po kalhotkách až se nám ruce schovali v Ireniných riflích. To už Petr nahmatal přes kalhotky Ireně pičku a začali jsme Ireninu pičku lechtat.Pak strčil Petr Ireně do pičky prsty .Moje ruka Ireně mezitím stahuje Ireně rifle. Irena zůstala jenom v kalhotkách,pod kterými pomaličku ojížděl Petr prsty mezi nohama Irenu.Irena mi mezi tím vytáhla ocas a začala mi ho kouřit.
Petr Ireně stáhl kalhotky a pomalu Ireně roztáhl nohy.Petr si Irenu posadil na svůj ocas a začal Irenu šukat zezadu. Irena jen chroptěla protože ho měla plnou pusu. Chytil jsem Irenu za vlasy a začal jí pohybovat hlavou nahoru a dolů Petr šukal Irenu a jsem měl ptáka v její puse. Irena se pěkně kroutila a stále víc Petrovi přirážela . Cítila jak vlhne a jak do ní Petrův čurák zajíždí s mlaskavým zvukem při každém pohybu. Irena se celá chvěla jak jí projížděly vlny rozkoše. Petr začal přirážet protipohyby a během chvilky to bylo rychlé a tvrdé mrdání. Irena cítila jak se o ni pokouší orgasmus a v tom ucítila v podbřišku stahy a rozlévající se teplo jak do ní začal Petr stříkat semeno. Po chvilce ho vytáhl v tom došlo k mohutnému výstřiku a Petr Ireně několika střiky pošplíchal rozkrok i břicho.
Skroutili jsme Ireně ruce za záda a tlačili Irenu pryč z pekla až na pánské WC,kde měl Petr připravený silný provaz a nůž, kus uřízl a spoutal jím ruce Ireny, ta už se nesnažila o marný odpor a šla tam kam jsme ji s Petrem postrkovali. Pak jí Petr vylil přímo na píču pivo a začal ho olizovat. Nebyl ale nijak něžný a několikrát jí dokonce bolestivě kousnul do Ireniny pičky.Petr byl zase připraven na akci a tak náhle začal moji Irenu znovu píchat. Nejdřív jsme Ireně šukali kundu i zadeček současně, potom jsme šukali na střídačku .Irena se klepala prožívanou rozkoší, vždy jeden z nás vytahoval a druhý zarážel. Tentokrát už to nešlo tak rychle a trvalo snad půl hodiny. Irena myslela, že už to nevydrží ani vteřinu,v tom cítila jak jsme do ní opět vystříkali celou dávku semene. Znovu jsem viděl, jak se Petr napíná k dalšímu výstřiku. Irena mu ho rychle vytáhla ze své pičky. Podruhé Ireně vybuchl přímo do obličeje. Jeho semeno Ireně zalepovalo oči i nos, stékalo jí na rty a bradu.Rozmazávala si jeho sperma po kozách i bradě. Olizovala jeho ještě odkapávající žalud a zřejmě byla Irena moc spokojená
Dovolili jsme Ireně aby se oblékla a znovu jsme jí svázali ruce tím lanem k okýnku , takže to byl celkem pěkný pohled.Irena tam stála pěkně napnutá v ryflích a džisce akorát kozy jí lezly s té roztrhnuté košile ven. Řekl jsem Ireně at tady na nás počká,že dojdeme pro Martinu. Odešel jsme s Petrem pro Martinu.Martina seděla u toho stolu jak jsme ji nechali.Byla oblečená do propínací ryflové minisukýnky a černé uplé tričko. Petr mě navrhnul abychom tam nechali tu Irenu chvíli ještě přivázanou a šli se raděj věnovat Martině.Já jsem souhlasil. Navrhnuli jsme Martině jestli se nechce s nám jít podívat ven po Ireně samozřejmě Martina netušila co je s Irenou když jsmešli kolem pánských záchodků vešlo do vnitř asi 5 kluků. My jsme ale šli s Martinou dál měli jsme na ni chut oba.
Za prvnim stromem jsem ji zezadu chytil za zip u kahot , rozepnul ji ho a stahnul kahoty uplne pryc. Petr jakoby na to cekal , povalili jsme ji na zem a ja ji roztahl nohy a jemne jsem se zahryznul do jeji ruzovy kundy. Petr vytahl svy pero a narval ji ho do pusy. Uz jsem si chtel taky uzit a tak jsem ji vomrdall taky
Venku už pěkně pršelo. Martině se lepilo tričko na její kozy. Její minisukýnka už byla taky částečně mokrá. Petr začal Martině chytat pod minisukýnku a já jsem začal Martině rozepínat knoflíčky u minisukýnky. Svalili jsme Martinu do bláta na zem takže její minisukýnka byla hned mokrá od bláta. Měl jsem na Martinu strašnou chut tak jsem sundal slipy a roztrhul Martině lesklé černé punčošky mezi nohama a vrazil jsem jí ho tam. Petr na chvíli hleděl a pak se dal se mnou do práce abychom Martinu uspokojili….. Na mou Irenu jsem jaksi pozapoměl..

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist