Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Poprvé šuká s dominantní knihovnicí

Kategorie: Femdom, Šukačky
24.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

U nás v městské knihovně pracovala taková no starší žena asi tak 43 let ale vypadala dobře. Měla pěkně velký kozy a nosila odvážný oblečení.
Když jsme si tam půjčoval knihu tak ona ke mně byla otočená zády a ohnula se.Dál jsem kravinky jako že jí šahám na zadek a najednou jsem ztratil rovnováhu a chtěl jsem se něčeho chytit. Jak jsem padal tak se moje ruka přitiskla na její zadeček a já tu ruku trochu zmáčkl. Ona se narovnala a otočila se na mně.Já jen řekl ,,pardon“ a ona si toho nevšímala a hledala knihu co jsem potřeboval.

Ona byla menší než já a tak jsem si stoupl na špičky(pořád jsem byl za ní) a koukl jsem se jí na kozy.

Byl jsem ten tip kluka který byl dost nadržený a každý večer si ho honil a tahle knihovnice se mi docela líbila a já využil každou možnost se jí kouknou na kozy. Ona se rychle otočil což jsem nečekal a ona si asi myslela že stojím trochu dál a vrazila do mně svýma kozama.
No bylo to trochu trapné ale spadl jsem a trochu mně začala bolet noha.,,Je promiň moc se omlouvám já nechtěla“ začala a pomohla mi na nohy.,,Jsi v pořádku??“ zeptala se a nahla se ke mně.Jak se nahla tak ty její velký kozy byly krásně vidět a já jsem se ji tam podíval a jen jsem čuměl s otevřenou pusou.,,Aha!ty úchyle!“ řekla mi a vytáhla mně a vedla mně do své kanceláře. Zavřela dveře a zamkla.,,Tak ty mi budeš čumět na kozy??ano??no zrovna o tobě jsem si tohle nemyslela!“ řekla a já tam už seděl na židli,ona stála přede mnou a já byl celý červenej!Kousek odstoupila a řekla,,no budu to muset říct tvým rodičům“.Toho jsem se bál jen to ne říkal jsem si a začal jsem ji prosit a že to už neudělám atd.Ona řekla ,,no dobře,nepovím to když uděláš co budu chtít!“.
Kývl jsem že udělám a hned mi bylo lépe ale ne nadlouho.Nevěděl jsem co bude chtít a hodně mně zaskočilo když mi řekla ,,svlékni se!ale dělej a jestli to neuděláš tak volám tvým rodičům!“.Nechtělo se mi,ale ona mně popohnala tím že si vzala do ruky telefon.Stoupl jsem si a sundal si mikinu a pak i tričko.Ted jsem tam stál jen v kalhotech.,,No celý a dělej trochu!“Byla rozzlobená a mračila se na mně,no ještě vám ji celou popíšu.Krásná blondýna s brýlemi na nose,pěkný zadeček a krásný nohy,no natož kolik jí bylo tak se za ní každý chlap otáčel.Svlékl jsem se tedy celý a snažil si zakrýt můj stojící 17 cm nástroj. Ona řekla ať se k ní otočím čelem a dám ruce podél těla.Jen to ne říkal jsem si,ale ona zase vzala telefon a řekla ,,no tak!bude to?“.Sebral jsem odvahu a dal ruce z rozkroku pryč.Stála tam proti mně a koukala mi na mého macíka.,,Je velký“ řekla a trochu se usmála.Přistoupila ke mně a vzala ho do ruky a začala ho honit.Nechápal jsem co to dělá ale teď už jsem zavřel oči a vychutnával její dotyk a to jak mi ho honila.Bylo to krásné,uměla to fakt dobře.Potom si klekla a vzala si ho do pusinky a začala kouřit. Stáhla předkožku a hrála si s mým žaludem mi pěkně vykouřila. Chystal jsem se k výstřiku, ale nic jsem jí neřekl a všechno jsem jí nastříkal do pusinky.
Vstala a řekla,,tohle se bez upozornění nedělá“ a otočila mně a naplácala mi na zadek.Dala mi asi 20 ran a já mněl prdel úplně červenou, snažil jsem se vydržet protože jsem věděl,že jakýkoliv protest znamená konec tohohle okamžiku s knihovnicí.,,Stačilo ti to??už nebudeš zlobit?“ řekla a já kývl jako že nebudu a že mi to stačilo.Sundala si mikinu,pak tričko a už tam byla jen v podprsence.,,Pomůžeš mi z toho?“ zeptala se a já polkl a přistoupil k ní.V zádu jsem jí rozepl podprsenku a z té podprdy jí vypadly její obrovské prsa. Za jejími zády jsem je začal osahávat a všude možně ji líbat. Rukama jsem začal sjíždět níž a níž a už jsem byl u jejích kalhot.Rozepl jsem je a pomalu je sundal.Sama si sundala růžové a děsně sexy kalhotky a začala mi ho zase honit.Pak mi ho strčila mezi její obrovská prsa a začala mi ho tam krásné honit a špičkou jazyka se vždycky dotkla mého žaludu což bylo velmi příjemné.Lehla si na stůl a řekla ať ji opíchám její pičku.Bylo vyholené,bez jediného chloupku byla ta její kočička.
Přistoupil jsem a na nic jsem nečekal a strčil jí ho tam. Začal jsem přirážet a ona začala trochu vzdychat.Přirážel jsem a ona mi řekla ,,oh!už budu!“.Když jsem to slyšel tak jsem mněl chuť ochutnat její šťávičku a tak jsem ho vyndal její kočičky a začal na její pičce pracovat jazykem. Začala vytékat její šťávička a já ji slízával a knihovnice se prohnula v zádech a zavřela oči a vychutnávala si to.Když jsem vše slízl musel jsem si pochválit krásnou chuť šťávičky a ona zatím slezla ze stolu a opřela se o něj rukama.,,A teď zadu!a honem!“.Přistoupil jsem tedy a strčil ho do její díky a začal ji píchat. Přirážel jsem a už se blížil můj výstřik semene.,,Už budu“ vydechl jsem ale ona nic neříkala a nechal se pořád píchat.Její vzdychání doprovázelo moje vzrušení a já už to nemohl vydržet a začala jsem stříkat.Všechnu dávku jsem do ni nastříkal a vyndal ho a sledoval jak ji po nohou teče moje sperma. Přistoupila ke mně a řekla,,to si to dál poprvé?“,odpověděl jsem že ano a ona nato že to nebylo špatné a začala i o ještě honit a pak i kouřit.Líbilo se mi to a chtěl jsem ať tahle chvíle nikdy neskončí,ale když skončila tak mi řekla ať se jí ohnu přes koleno.Udělal jsem to a ona mně začal pořádně plácat po zadku!,,nikdy do mně nebudeš stříkat bez dovolení“. S těmito slovy mně naplácala asi 30x a já mněl děsně červený zadek.Ty její rány docela bolely a teď jsem si nemohl skoro sednout a ani hnout.,,Jestli se naučíš správě chovat tak si to můžeme zopakovat!chtěl bys?“.Jen jsem kývl že jo a pomalu odcházel.No byl to nejkrásnější den v mém životě,akorát mi vadilo to že můj macík si užil a zadek to odnesl……

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist