Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Poprvé s Markétou

24.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 15 hlasů

Od svých 5 let sem žil s mamkou sám, naši se nějak nepohodli a rozvedli se. Mamka si po nějaké době našla přítele, se kterým odjela na dovolenou v červnu. V sobotu odjeli do lázní do Rakouska na dva týdny. Na první týden mi navařila všechno možné, abych nezůstal hlady. Nebylo to nutné, nějaké základní jídla mi nedělaly problém. Rozloučil sem se s nimi a přemýšlel sem, co následující dva týdny budu dělat, jestli to proležím u bazénu nebo si někam vyrazím do přírody se psem.

První den bylo strašné vedro, tak sem se rozhodl, že ho strávím u bazénu. Večer kolem šesté jsem uslyšel zvonek, říkám si že to bude mamka, asi něco zapomněli. Vyskočil sem z vody a jdu se podívat, kdo tam je. Mamka to nebyla, byla to naše sousedka Markéta. Přišla se zeptat, jestli nemáme mouku navíc, že zítra mají mít nějakou oslavu a že by ráda upekla koláče. V neděli u nás má obchod jen do 12 hodin. Neváhal sem a pozval Markétu dál, ať nestojí ve dveřích. Odskočil sem se kouknout po mouce, našel sem. Markéta mi děkovala a pozvala mě na oslavu. Odpověděl sem jí, že se možná zastavím, ale spíše ne. Ještě jednou poděkovala a odešla. Markétě mohlo být tak kolem 30, měla krásnou postavu. Hnědé krátké vlasy, modré oči a prsa akorát do ruky. Často se mi o ní zdálo ale říkal sem si, že u ní nebudu mít šanci, navíc je ženatá a má dvě děti.

Po jejím odchodu sem o tom přemýšlel jestli tam zajít nebo ne. Sluníčko svítilo už od rána a teploměr ukazoval necelých 30 °C. Chtěl sem si jet nakoupit čerstvé pečivo a nějaké maso na grilování do města. Příjdu k autu, nastartuji, auto se zaklepe a nic. Nestartuje, povzdechnu si a jdu se se podívat k motoru. Otevřel sem kapotu a vyvalil se na mě černý oblak kouře. Nechtělo se mi v tom šťárat a tak sem se šel zpátky domů s tím, že kouknu na nějaký film. V půlce filmu mě přeruší zvonek, jdu otevřít a znovu vidím Markétu, přišla mi přinést nějaké koláče, které jí zbyly. Ptala se proč sem včera nepřišel, omluvil sem se že jsem byl strašně unavený. Pozval sem jí dál, chvíli se rozhodovala ale nakonec pozvání příjmula. Zeptal sem se jí jestli si dá kávu nebo čaj. Říkala že ráno ještě kávu neměla tak že by si dala rozpustnou. Donesl jsem to ke stolu a zeptal jsem se, co to bylo vlastně za oslavu. Říkala že jejího manžela povýšili, dělal někde v kanceláři nějakého úředníka a že dnes odjel na týdenní služební cestu do Itálie. Ptala se kde mám mamku, odpověděl sem jí, že odjela na dva týdny do lázní. V ten moment se mě Markéta zeptala jestli mám jídlo a jak to zvládám sám.

Nevím jak, ale zeptala se mě na holky, jestli mám v plánu pořádat nějaké párty, jak to bývá zvykem u mladých. V plánu sem měl jen jednu a dva dny před tím, než se mamka má vrátit, abych vše stihnul uklidit. Řekla že jí to vadit nebude že děti má na táboře. Zeptala se jestli mám nějakou slečnu, nikoho sem neměl. Přisedla si ke mně blíž, položila mi ruku na stehno a začala mě hladit. Zeptala se jak to mám se sexem, jestli jsem ho už měl nebo ne. Nevím co to s Markétou bylo, nikdy bych tohle do ní netipnul. Co se týče toho sexu, tak sem ho ještě neměl, ano byl sem panic. Nečekal sem ale, že bych o to mohl přijít zrovna s ní. Moje odpověď ji zarazila, myslela si že když mi je 19 tak už sem něco zažil. Opak byl však pravdou, vzrušovaly mě vždy starší ženy a nejlépe maminy. Nebyla nikdy příležitost, tak teď sem ji nechtěl zahodit. Markéta pokračovala a přibližovala se k mému rozkroku, zeptala se jestli mi to nevadí. Byl sem zaskočen, ale vysoukal sem ze sebe „Nee, nevadí mi to“. V hlavě se mi honili myšlenky typu: co její manžel, nesmí se o tom nikdo dozvědět… Markéta mi ale zachvíli honila něco jiného.. Bylo to něco úžasného, byl sem v sedmém nebi. Netrvalo to dlouho a na mě to přicházelo, Markéta si ho vzala do pusy a já už začal stříkat. Nevím, kde se toho tolik ve mně vzalo ale Markéta to vše spolykala. Chtěl sem se jí omluvit ale v ten moment jak sem začal s omluvou mě přerušila a řekla, že to potřebovala. Vyzvala mě na oplátku, já jen natěšeně kýval. Začala se svlékat, postavu měla mnohem lepší, než sem si ji představoval ve snech (a to mám bujnou fantazii). Projížděl sem si ji očima ze shora dolů, z leva do prava. Chystala se si lehnout na stůl ale ten je v jídelně malý. Přesunuly jsme se ke mně do pokoje, lehla si na záda a pořádně roztáhla nohy. Naskytl se mi ten nejkrásnější pohled, jaký sem kdy viděl. Jazykem sem jí zpracovával klín, zvláště sem se věnoval poštěváčku. Za chvíli byla Markéta celá mokrá , začala se svíjet a dosáhla orgasmu.

Vzala si můj penis a nasměřovala si ho do kundičky. Začal sem pomalu přirážet až mi pleskaly koule o její stehna. Rukama jsem jí mnul bradavky. Její prsa byla dokonalá, nebyla ani velká ani malá. Začal sem zrychlovat tempo přirážení a Markéta sténala rozkoší. Já se při tomto stihl udělat po druhé, chystal sem se ho vyndat ale Markéta mi chytla ruku a říkala, že bere antikoncepci. V klidu sem to tedy vypustil do ní.  Přesunuli jsme se do sprchy, Markéta mi ho začala umývat. Ihned se mi zase stál, jako stožár. Poklekla, jednou rukou mi ho honila a druhou si mnula kundičku. Po chvilce si ho vzala mezi kozy a já už to nevydržel, stříkal sem jako divý. Markéta byla všude od mého spermatu. Vylezli jsme ze sprchy, pomohl jsem jí se obléct. Poděkovala mi ještě jednou za mouku a říkala že pospíchá ještě na poštu než jí zavřou. Vyprovodil sem ji a na rozloučenou jsme si dali vášnivý polibek.

Říkal sem si co jsem to sakra udělal, ale v žádném případě sem toho nelitoval. Stalo se to, co se stalo a už je to za námi.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 15 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist