Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Pomáhat a chránit

Kategorie: Anál, Šukačky
19.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 15 hlasů

Ta známá pachuť laciného turka, vtírající se do chuťových pohárků, byla vždy účinnou metodou, jak své tělo přesvědčit, že se probudila do dalšího dne. Pohled z okna na zešedlé obrysy sídlištních budov, zahalených do smogového oparu, jí jen podpořil hořkost v ústech. Odvrátila se od melancholické scenérie a s lehkým úsměvem na rtech sáhla po krabičce cigaret.

Tato nikotinová kamarádka jí vždy dokázala navrátit alespoň zbytek optimismu, který v ní zůstal. Vteřinová ručička nástěnných hodin svým tikotem nekompromisně protínala hromové ticho. S posledním vdechnutím kouře líně típla nedopalek a pomalu se zvedla od stolu. Každý den se jí zdál stejný. Tak otravně monotónní.
Přemístila se do ložnice, jejíž podlaha byla ukryta pod nánosy svršků, které se za týden stihly nahromadit. Bez mrknutí oka přešla k vestavěné skříni tvořící jednu stěnu místnosti. Stoupla si na špičky, přičemž se saténová košilka vykasala až nad záhyb oblého pevného zadečku. I přesto, že bydlela sama, ráda nosila odvážné prádlo. Líbila se v něm sama sobě. Se svršky se přesunula k zrcadlu, kde je odložila na prádelník a svou pozornost zaměřila na odraz sebe sama. Na první pohled něžná tělesná schránka v sobě skrývala něco zkaženého. Musela se opět pousmát. Zpoza smyslně plných rtů vyšel pohrdavý úšklebek. Prsty si prohrábla dlouhé plavé vlasy, jejichž konečky ji šimraly v půli holých zad. S pohledem upřeným na svůj odraz se začala hladit. Prsty přejížděla přes pootevřené rty až k dekoltu. Vysvlékla se. Mnozí by ji za to odsoudili. Ráda se sebe dotýkala a ještě raději se u toho pozorovala. A právě vědomí, že provádí něco „špatného“ v ní vzbuzovalo vlny neobyčejného vzrušení. Konečky prstů zlehka přejela po pnoucích se bradavkách. Vydechla. Zírala do své tváře, do očí z kterých sálal chtíč. Sjížděla níž po plochém bříšku až k ohanbí. Vnímala hebkost své pokožky. Po těle jí přejel mráz. Hluboké nádechy jen posilovaly atmosféru. Zabloudila mezi stydké pysky a s prvním dotykem klitorisu se vzepjala. Krouživými pohyby, kterými vyvíjela tlak na poštěváček, stoupalo její vzrušení. Druhou rukou si začala dráždit bradavku. Po celou dobu ze sebe nespouštěla pohled. Zahlédla každičký záškub svého těla. Na prstech cítila, jak se klín topí v přívalech vzrušení. Hlasitě vydechla. Bylo to až nesnesitelně krásné. A právě v okamžiku, kdy se bytem roznesl výkřik, se pod návalem orgasmu zhroutila na podlahu.

I přesto, že své ranní hrátky ukončila déle než před hodinou, stále se cítila malátná. Prázdným pohledem civěla do plechové šatní skříně, kde už na ni čekal pracovní mundůr. Lehké letní šaty, skrze které lacině prosvítala černá tanga, musela nyní vyměnit za kousavou uniformu, kterou by nejeden módní kritik označil jako nevkusnou sračku. Dokonce i její jindy dokonalé křivky se ztrácely za neforemnou látkou a řadily ji tak mezi ostatní asexuální členky sboru Policie ČR. Dlouhé plavé vlasy si spletla do francouzského copu a z části pro dobrý pocit, plnost svých rtů podtrhla rudou rtěnkou. Kolem boků si připnula pás s potřebnou výzbrojí, díky jemuž se cítila o několik kilo těžší. Z horní poličky skříňky vytáhla teleskopický obušek. Kdo by řekl, že může sloužit i k něčemu jinému, než mlácení do zmrdů na ulici. Kolikrát si to s ním udělala. Tímto nevybíravým způsobem ukazovala, jak má celou propagandu, která prohlašuje „Pomáhat a chránit“ u piči, a že prodloužená ruka zákona dokáže přivodit i dokonalý orgasmus. Někdo bere práci ve veřejných službách jako poslání. Pro ni to byla jen každodenní pakárna.
Procházela svým rajónem. Hlavou se jí honila myšlenka, zda se neminula povolání. Šlapat chodníky by mohla i jako štětka. Možná by toho nachodila méně a za větší peníze. A užila by si u toho víc srandy. Kdo ví proč, ale ve službě není pro sex moc prostoru. Možná to je tím, že většina jejích kolegů jsou obtloustlí fotříci, kteří se nezmůžou na víc, než oplzlé narážky a polibek na tvář v rámci vánočního večírku. Takže nic, za co by stálo stahovat kalhotky. Ani na ulici není příliš prostoru k nezávaznému vybouření. I když vidina zlodějíčka připoutaného k zrezlému topení je víc jak lákavá. Hned by se na něm projela jak Billy Kid. Jediná její útěcha je civilní život. I když ten poslední dobou stojí taky za pendrek. Nemůže vystát laciné pokusy o proniknutí do jejích kalhotek. Přílišná emancipace jí nedovolí podlehnout kde jakému ubožákovi, kterému se postaví klacek jen při pohledu na ni. V pubertě jí to přišlo roztomilé, dnes ubohé. Postupem času a díky několika nevydařeným vztahům se z ní stala hrdá zástupkyně řad feministek. Sufražetky by na ni byly pyšné. Chlapi se stali spíše erotickou pomůckou, než osobou blízkou. Doby, kdy si muže pouštěla k srdci, jsou dávno pryč. Dnes si je pustí maximálně mezi roztažená stehna a i tuto výsadu si musí náležitě zasloužit. Zamyslela se, kdy měla naposledy chlapa. Úsměv na rtech jí zjihnul. Ten poslední ani nestál za řeč. Opět nárazovka z nočního klubu. Měla to vytušit už v okamžiku, kdy se jí se stojákem v kalhotách otíral o zadek. Příliš snadno vzrušitelný a také příliš rychle hotový. Nestačila se ani rozehřát a už ji zaplavil vodopád toho chudáčka. Zuřivě zavrtěla hlavou, aby z mysli dostala onen výjev.

„ Super. Tady jste. Pojďte se mnou do kanclu.“ Překvapeně pohlédla na svého nadřízeného, který jí přepadl hned při příchodu. Zvědavě nakoukla do kanceláře. Nebylo zde nic neobvyklého. Podsaditý padesátník vykukující zpoza stolu plného složek s rozpracovanými případy a dále… „ Něco jste mi chtěl, pane?“ Vytřeštěnýma očima hleděla na mladíka usazeného naproti poručíkovi. „ Ano, Veselovská. Tohle je strážník Holý. Od dnešního dne je přeřazen k nám na služebnu a vzhledem k tomu, že nyní nemáte parťáka, postaráte se o něj.“ Hlas k ní přicházel z dálky. Jediné, na co se soustředila, byl on. Přesně její typ. I přes ty odporný hadry tvořící strážnickou uniformu, byl neuvěřitelně sexy. Stejně tak, jak na něj zírala, zíral on na ni. „ Je Vám to jasné?“ Poručíkův hlas přidal na decibelech. „ Ano, pane.“ Konečně se vzpamatovala z počátečního šoku a odtrhla pohled od jeho tváře. Od dokonale řezaných rysů, plných rtů, drsňáckého strniště. V duchu se začala umravňovat, ale i přes veškeré své snahy pocítila, jak se její klín rozplývá pod návalem touhy.

Vyjížďka nočním městem budila uklidňující dojem. Ani jí nepřekvapilo, že vyfasovali služební automobil. Vždy to tak bylo, když se na palubě objevil nováček. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Za pár týdnů skončí jako všichni ostatní. Jak kurvičky na ulici. Co jí opravdu překvapilo byl fakt, že si rozuměli. Víc než rozuměli. Měli tolik společných zájmů a názorů, až si začala myslet, že na ni nasadil štěnici. Tak uvolněnou službu ještě nezažila a to byla celá noc před nimi. Nemohla popřít, že celou dobu myslí na to, jaký by s ním byl sex. Zda je vášnivý milenec. Jestli má nějakou úchylku. Nad představou toho, jak jí do ucha šeptá prasárničky, se celá zachvěla. „ Si v pořádku? Není ti zima? Zavřel bych okýnko.“ Jeho starostlivost ji dojala. „ Ne, v pořádku. Naopak. Je mi děsný vedro.“ Zrudla ve tváři. Změny jejího výrazu si nemohl nevšimnout. Nechával jej bez odezvy. „ Jak dlouho tady si?“ Raději změnil téma. Automobil zastavil na semaforech. „ Už to bude pátý rok.“ Odpověděla bleskurychle a svou pozornost zaměřila na červené světlo. „ Já fízluju už desátým rokem. Řeknu ti, že občas mi z toho šplouchá na maják. Fakt.“ Pozorně si ho prohlédla. „ To jsme dva.“ Přitakala a opět odvrátila hlavu směrem k semaforovým světlům, která se mezitím vystřídala. Automobil se opět uvedl do pohybu. „Nevím jak ty, ale já mám chuť dát kouřovou. Znáš nějaký místo, kam zajet?“ Na chvíli spustil oči z vozovky. Uznale přikývla. „ Jo, taky bych si jedno dala. Na další křižovatce odboč vpravo. Zajedeme „ Na zajíce.“ Usmála se. „ Tak říkáme placu u lesa, kam si jezdí puberťáci zapíchat.“ Se smíchem objasnila název onoho místa. „ Tak doufám, že tam na žádný zajíce nenatrefíme. Rád bych si v klidu vychutnal cigáro.“ Oba se tímto tématem bavili celou cestu až k místu určení.
Naštěstí byla mýtina zcela opuštěná. Jediné, co připomínalo hlavní využití tohoto odlehlého místa, byly nánosy odpadků v podobě prázdných PET lahví a použitých kondomů. Vystoupili z automobilu a přešli k předním reflektorům, které rozjasnily první řadu stromů přilehlého lesa. Oba si zapálili. „ Tak na to se těším celý den.“ Spokojeně potáhla a s úlevou se posadila na kapotu. Mlčky ji pozoroval. Když se dozvěděl, že ho přesouvají do jiného okrsku, ihned se informoval na nové kolegy. Očekával, že bude sloužit s pár týpky, kteří jsou rádi, že si přes pupek vidí na ptáka. Ale informaci, že zde pracuje rajcovní kočka, moc nevěřil. Samozřejmě, že se setkal s pěknými policistkami. Ale žádná nebyla jako ona. Sálala z ní sexualita jak z rozpálené plotny. Měl neodolatelnou chuť jí na té kapotě opíchat. „ Děje se něco?“ Uvědomil si, že na ni beze slova civí. „ Ne, promiň. Zamyslel jsem se.“Tento pohled moc dobře znala. Zažila jej už tolikrát, že si byla stoprocentně jistá. Chce ji. Myslí na ni jako na oběť svých sexuálních fantazií a jí se to kupodivu líbí. Znovu si potáhla, až se oharek cigarety začervenal jako rozpálený uhlík. „ Rajcuju tě?“ Pozorně sledovala jeho reakci. „ Co. Cože?“ Zakuckal se. Zpočátku měl dojem, že se přeslechl. „ Ptám se, jestli tě rajcuju.“ Zopakovala svůj dotaz, přičemž zvolila hravý tón intonace svého hlasu. „ Jo. Rajcuješ.“ Odpověděl popravdě. Nevěděl, co má očekávat. Zda si s ním zde jen hraje a zkouší jeho výdrž. Nebo zda to není nějaká zasvěcovací hra. „ Chtěl bys mě?“ Pokračovala ve svých dotazech. Opravdu znejistěl. „ O co tu jde?“ Zavrtěla hlavou. „ O nic. Jen se tě ptám, jestli by si mě chtěl. Teď a tady. Ojet mě na kapotě.“ Přejela dlaní po knoflíkách bledě modré košile a několik z nich rozepnula, aby tak odhalila černou krajkovou podprsenku. Nezmohl se na slovo. Byl jak paralyzovaný. Měla nádherně tvarovaná ňadra. Dokonce by řekl, že to byla dokonalá příroda. Žádné umělé sračky. „ Co když jo. Co když nemyslím celou dobu na nic jinýho, jak ti ho tam narvat.“ Rozhodl se zkusit své štěstí. Usmála se. Byl to prostopášný úsměv, který mluvil sám za sebe. Vábivým gestem ukazováčku mu naznačila, ať k ní jde blíž. Uposlechl. Skláněl se nad tou dokonalou tvářičkou. Ačkoli vypadala jak panenka, do nevinnosti měla hodně daleko. Políbil ji.

Začala chápat, proč sem všichni ti nadrbaní puberťáci jezdí. Dokonalé místo pro pořádnou šukačku. Ale zdá se, že tento koloušek bude potřebovat trošku postrčit. Líbali se na její vkus až moc dlouho. Dlaní se mu vloudila do rozkroku, který byl už pěkně naběhlý. S roztažením nohou si jej vpustila blíž. Pevně stiskla bouli v jeho kalhotách a i přes umělou látku cítila, jak mu v něm žádostivě cuká. Obratně rozepnula pásek a nechala kalhoty padnout k jeho kotníkům. „ Hmmm.“ Při pohledu na jeho výbavu se zatetelila blahem a mlsně olízla rty. Sesunula se po kapotě k zemi, přesně do úrovně jeho nádobíčka. Olízla jej od kořenu až po špičku žaludu a poté jej vložila do úst. Cítila, jak zkoprněl. Slyšela zrychlený dech přecházející ve slastné vzdechy. Vkládala si jej hlouběji do úst, až byla na samé hranici dávícího reflexu. Tak to měla ráda a zdálo se, že i on. Po chvíli jeho napětí opadlo a v mírném tlaku na jejím temeni ji nutil k hlubšímu pojmutí. Pravou rukou sjela ke svému opasku, odkud vytáhla kovové náramky. Aniž by ustala v kouření, sevřela mu zápěstí v poutu, jehož druhý konec zafixovala o mřížku masky služebního automobilu. „ Co to, kurva děláš?“ Laškovně ho olízla po celé délce penisu a postavila se. „ Teď si budu hrát já.“ Zašeptala mu do rtů. „ Já jsem totiž ten zlej polda.“ V mezi řeči se začala vysvlékat, až před ním stále jen v černém krajkovém prádle. „ A ty budeš poslouchat.“ Opět se usadila na kapotu a roztáhla stehna od sebe. „ Lízej.“

Zdálo se, že byl její dominancí zaskočený. Dala mu proto čas, aby vstřebal její hru a přijal ji za vlastní. Nakonec se podvolil. Spoutaný podřepl a přisunul obličej k jejímu klínu, jež mezitím odhalila. Špičkou jazyka přejel po klitorisu. „ Ach.“ Vydechla v přívalu rozkoše. Kupodivu ho to vzrušovalo. Nikdy si nehrál na submisivního milence, ale nová role mu přinášela i nové pocity. Ponořil se do jejího klína a hladově ji olizoval. Tmu protínala jen světla reflektorů a přinášela mu tam intimní pohled na její vlhkou kundičku. „ Nepřestávej.“ Poručila mu zadýchaným hlasem, jež vzrušením přeskakoval v oktávách. Nevěděl, co ho rajcovalo víc, zda příkazy či evidentní slast, kterou díky němu prožívala. Tělo jí samovolně vibrovalo. S každičkým dotekem jazyka na poštěváčku byla blíž k orgasmu. Volnou rukou přejel po té slastně vlhké kundičce a zastavil se až u zadečku, do kterého prudce vrazil dva prsty. Pod přívalem orgasmu se prohnula v zádech a její výkřik se ozvěnou roznesl po krajině.

Vysoukala se výš po kapotě. „ Šikovnej chlapec. Copak by si chtěl?“ Obratně se otočila na břicho a vyšpulila zadeček. Zaslechla pouze řinčení želízek, jak se pokoušel vyprostil ze sevření. „ Tebe chci.“ Volnou rukou ji podebral pod bříškem a přitáhl k sobě. „ Chci tě vošukat, koťátko.“ Vdechl jí do ucha a prsty vrazil do vlhké kundičky. Vzrušovalo ho, i když jí to dělal rukou. Pohled na líbeznou tvář té zvrácené holky v něm evokoval chtíč. Ještě jednou jí přejel po poštěváčku a poté jej do ní vrazil. Tvrdě ji přitlačil na kapotu, až cítila, jak ji chladný plech tlačí do břicha. Intenzita přírazů nebrala konce. Byl v ní až na doraz a i přes hendikep spoutané ruky, dobře věděl, co dělá. Líbilo se mu, jak vzdychá. Byla opravdu hlasitá, ale v tuto chvíli na tomto místě, to nehrálo žádnou roli. Naopak. Chtěl víc. „ Takhle se ti to líbí, co?“ Opět ji obdaroval několika prudkými přírazy. „ Tak to máš ráda?“ Nečekal na odpověď. Vyklouzl z ní a cíleně se nasměroval k zadečku. Než stačila jakkoli zareagoval, byl v ní. Vykřikla. Anální sex již samozřejmě měla. Nejednou. Ale s výbavou, jako oplýval, to byl trošku jiný level. „ Teď už to je má hra, prdelko.“ Přírazy nebyly tak brutální jako v předchozích minutách. Naopak se zkoordinoval do pravidelného rytmu, jenž oba stimuloval. V okamžiku, kdy pocítil příval rozkoše doprovázející orgasmus, uchopil ji za cop a v několika tvrdých přírazech se přivedl až k vyvrcholení. Včas z ní vyklouznul a postříkal jí zadeček.

Zapnula si poslední knoflík bledě modré košile a nastoupila do vozu. „ To takhle vítáš každého nováčka?“ Neodpustil si uštěpačnou otázku. Bez známky vzrušení sáhla do odkládací schránky v palubové desce a vytáhla rtěnku. „ Ne. Jen ty, co mi za to stojí.“ Natočila zpětné zrcátko a obtáhla si jí rty. Nevěděl co na to říct. Ta holka byla ztělesněním jeho nejerotičtějších snů a zároveň nočních můr. Nastartoval.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist