Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Dva prsty nestačí

Kategorie: Masturbace
28.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

Cítím, jak se mi pomalu zrychluje dech.Moje bradavky jsou vystouplé a já je svým dotykem levé ruky pomalu hladím.Má pravá ruka se také pomalu věnuje mé právě vyholené lasturce.Čím více se jí věnuje, tím více cítim, jak se ze mě snaží vytékat nepatrné množství oné tekutiny.Můj poštěváček se zvětšil a já si uvědomuji, že mé tělo si žádá o zasunutí prstů do uzké komokry.Vzdychám při každém nárazu mých dvou prstů zasunutých ve mě.

Zkouším si tam dát třetí prst, ale marně! Bolest to nedovolila! A tak si musím vystačit se dvěma prsty.Náhle jsem zahlédla na nočním stolku postavenu cosi oválného , co by mi mohlo moji mušličku roztáhnout.
Sáhla jsem pro to a aniž bych se rozmýšlela, už jsem se tu věc snažila opatrně zasunout.Tlak zasouvání sem a tam ve mě vzbouzel krásné pocity.Každým zasunutim jsem pocítila příjemný pocit.Moje vzdechy doprovází už i jemný tón mého hlasu.Už jsem na vrcholu, cítím, že už další příraz nevydržím! Chvěji se a škubu s sebou! Snažím se moc nekřičet, abych nevzbudila spící rodiče ve vedlejším pokoji! Je to tady! Poslední vyhrknutí zvláštního zvuku.Ten úžasný tlak už nevnímám, jako by se zastavil čas a já byla na jiné planetě!
Práce je hotová a já se můžu otočit na pravý bok a usnout do klidného spánku, snad budu mít krásné a vzrušující sny…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist