Tenhle příběh se mi skutečně stal, nic není vymyšleno, jen jméno je změno. Jednou večer, to mi bylo 20 let u mě přenocovala moje kamarádka Marie, protože jsme byly pozvané na mejdan u našeho známého. Když jsme byly připravené, že půjdeme, zavolal známý, že se to bohužel nekoná. "No jo, co se dá dělat," tak tedy zůstaneme doma, navrhla jsem Marii. Otevřely jsme si láhev vína, popíjely a povídaly si.
číst více
Když se to stálo bylo mi bylo 14. Byla to úžasná doba sexu který jsem si náramně užíval. Já vám teď povím jak vše začalo...
Bydleli jsme kousek od hospody. Hospoda byla příjemná. Měly dobrou kofolu a hlavně pěknou hospodskou. Měla 40 let krátké vlasy prsa tak dvojky ale tvář měla úžasnou. Nikdy jsem neviděl její stehna ani jak vypadá zadecek protože nenosila upnute oblečení.
číst více
Je opět podzim a k němu neodmyslitelně patří burčák. Minulý rok touto dobou jsem byl po vojně a zároveň i bez práce. Velice mi přišla vhod nabídka staršího souseda, který potřeboval pomoc při prodeji burčáku. Neváhal jsem a nabídku přijal. Byl jsem rád, že se dostanu mezi lidi a snad, že budu mít i trochu štěstí a něco „ulovím“. Stanoviště našeho prodeje bylo ve středu města, naproti specializované značkové prodejny s obuví. Hned jak jsme rozbalili stánek, nebyla nouze o zákazníky.
číst více
Musíme se vrátit o 14 let zpět. Jednoho prosincového večera jsem byl pozván na vánoční večírek jedné nejmenované firmy v jedné nejmenované restauraci v Praze.Večer byl velmi příjemný i dobře jsem se bavil a nic nenasvědčovalo že bych měl zažít něco co mi změnilo na dva roky docela zásádně život a po pravdě ovlivňilo mě to do dnešní doby.Kolem půlnoci jsem se rozhodl, že je toho akorát,vzhledem k tomu že jsem vůbec nepil,protože jsem měl v plánu ještě v noci jet domů.
číst více
Bylo krásné odpoledne, 28 °C a já jako každý den okolo 4 hodiny, se začla oblékat že půjdu vyvenčit svého psa. Mám velkého labradora jmenuje se Laky a hrozně ráda s nim chodim na dlouhé procházky, na louku která je kus od mého baráku. Bylo okolo čtvrt na 5 a já vycházela z paneláku. Prošla sem louku a mířila skrs les. Když sem prošla celkem malý les byla tam další louka a u ní pramenila řeka. Louka byla nádherná, svítilo na tí slunce a byla jsem překvapená že ji ještě neznám.
číst více
Konečně jsem se stala letuškou, konečně se mi splnil můj sen a dostala jsem práci v oblacích. Těšila jsem se na výlety do zahraničí. Na nové přátelé, nové zážitky. Můj první let byla noční linka Praha - Itálie. Letěla jsem s kapitány Petrem a Tomášem, vedoucí kabiny Petrou a druhou letuškou Míšou. Vedoucí kabiny byla celkem pohledná starší dáma, Míše bylo asi čtyřicet, Tomášovi asi třicet a Petrovi táhlo na čtyřicet pět. Tomáš i Petr byli dobří kamarádi a oba mě uklidňovali, protože jsem byla značně nervózní.
číst více
Ve středu i ve čtvrtek jsem se pokoušela něco naučit, ale šlo to těžko, pořád se mi hlavou honily představy, jak budu trápena, což stačilo k tomu, abych měla mokré kalhotky. Vzpomněla jsem si na Vendulu, krásnou černovlásku z házené, která nám jednou vyprávěla v šatně po tréninku, jak ji o prázdninách mučili venkovští kluci. Tenkrát jsem měla oči navrch hlavy, všechny jsme ji braly za hrdinku, a já to teď zažiju taky!
číst více
Nastoupil jsem při škole na místo do firmy specializované na úklid firemních – továrních prostor. Byl jsem jedním z těch co se soustředili na práci ve výškách. Šéfoval mi kamarád z dob základní školy a pod ním pracoval Honza. Asi čtyřicetiletý chlap. Byl celkem v pohodě.
Úklid kanceláří a sociálních zařízení, výrobních prostor měla na starost hlavní vedoucí Katka a pod sebou měla dvě parťačky. Martinu asi 44 let a pak Jitku 56 let – a ta na to nevypadala.
číst více
Bylo mi tehdy sotva 16, když mě pozvala kámoška na oslavu narozenin... Poté co mi při domlouvání se řekla, že bych tam mohl i přespat mi bylo jasné, že k něčemu dojde, proto jsem si připravil "výbavu". Nuže, když jsem se dostavil na onu adresu, byla to klasika, dárky, dort... Bylo nás tam celkem 6, 5 holek a já. Né že bych se chtěl chlubit, ale s dívkama mi to jde, jako máslu s chlebem.
číst více
Právě začínaly prázdniny. Přestavovali jsme domek a tak na nějakou dovolenou nebylo moc času a hlavně ani financí. Protože jsme si ale chtěli užít pár dnů volna a aby se i nevlastní dcera necítila nějak zanedbávána, naplánoval jsem, že sjedeme Vltavu. „Ty ses zbláznil! Já jsem na vodě nikdy nebyla, navíc víš, že já pod stan moc nemusím.“, argumentovala manželka.
číst více