Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Útěcha od kolegy

Kategorie: Gay
28.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 19 hlasů

Ten den se mi nic nedařilo. Do kanceláře jsem přišel pozdě a navíc si mě šéf zavolal na kobereček kvůli nějakému projektu pro velkou zahraniční firmu. Odevzdal jsem ho den po termínu a on tam na mě hulákal nejméně půl hodiny. Až mě z toho začala bolet hlava. Sklesle jsem se došoural zpět k počítači a snažil se nevnímat soucitné pohledy všech kolegů. Určitě dychtivě poslouchali za dveřmi.
Vytrpěl jsem si celou pracovní dobu, neudělal skoro nic, ani na oběd nešel, jenom jsem toužil po prášku na bolest hlavy.

Blížila se šestá hodina, šéf už dávno odešel a jeho příkladu postupně následovala i většina mých kolegů. Až jsme v kanceláři zůstali sami dva: já a Patrik. Vypadal, že je zabraný do práce, proto jsem ho nechtěl rušit a bez pozdravu jsem se chystal ke dveřím. Najednou jsem uslyšel, jak vstal a přitom říkal:,,Počkej chvilku, potřeboval bych tu s něčím poradit. Já vím, že ti není dobře, ale snad to zvládneš. Můžeš?“
Přikývl jsem a nepříliš nadšeně se vrátil k počítači. Patrik otevřel nějaký soubor a nabídl mi židli. Sám zůstal stát za mnou a začal mi vysvětlovat, čemu nerozumí. Písmenka na obrazovce se mi po chvíli začala rozplývat před očima a zamotala se mi hlava. Abych neomdlel, opřel jsem se čelem o Patrikovo rameno a zhluboka dýchal.
,,Co se stalo, je ti zle?“ptal se starostlivě a v hlase mu byla slyšet úzkost. Vykoktal jsem, že to bude dobré, ale neměl jsem sílu zvednout hlavu z jeho konejšivě hřejivého ramene. Cítil jsem, jak se zvedá a klesá v rytmu Patrikova dechu a to mě uklidňovalo. Patrik mi položil dlaň na vlasy a po chvilce váhání mě začal trochu hladit. Za normální situace bych se asi odtáhl se slovy, ať neblázní, ale teď jsem měl příliš otupené smysly, tak jsem držel. A navíc to bylo příjemné. Zavřel jsem oči. Patrikova ruka se přesunula na mou tvář a poté ke knoflíčkům košile. Nechal jsem ho pomalu mi je všechny rozepnout, protože mě lákala představa, že se bude dít něco víc.
Patrik byl neuvěřitelně něžný. Obešel mě a začal mě hladit na hrudníku. To už jsem oči otevřel a díval se do těch jeho. Byly plné citu a plápolaly v nich takové malé ohníčky. Kousnul mě do jedné bradavky. Přeběhl mi mráz po zádech a ani jsem nevěřil, jak může být něco takového příjemné. Ani jsem se nebránil, když mě můj kolega začal hladit po kalhotách v rozkroku. Potom mě políbil na rty. Bylo to úplně něco jiného, než na co jsem byl zvyklý. Většina žen mi v poslední době vrazila jazyk přímo do pusy, ale Patrik ne. Lehce se mě dotkl, až to zalechtalo, dal mi
normální dětskou pusu a teprve když jsem v odpověď pootevřel svoje ústa já, vyslal ven svůj jazyk.
Líbal opravdu hodně dobře, protože už jen to mi udělalo pořádnou bouli v rozkroku. Patrik mě dráždil přes kalhoty. Přestal mi líbat rty a začal se věnovat mým bradavkám, které vykukovaly z rozepnuté košile.Začal je sát a cumlat jako kojenec ňadro svojí matky. Cítil jsem, jak se neskutečně napínají a tuhnou. Hlava mě jako zázrakem přestávala bolet a já jsem byl v tu chvíli ochoten jít snad úplně do všeho. Jako by mi Patrik četl myšlenky, jednou rukou mi rozepnul zip u kalhot a zajel do trenýrek, kde na něj již čekalo pořádně tvrdé překvapení. Potom chytil okraj trenýrek a já jsem mu nadzvednutím pomohl, aby mi je mohl stáhnout dolů.
,,To je ale nádhera!“vydechl Patrik, když spatřil můj stojící klacek. To mi znělo jako ta nejsladší hudba. Tahle jediná lichotka mi tak nafoukla sebevědomí, že proti tomu ženské komplimenty byly jen bezcenné řeči. Ještě víc mě to utvrdilo v přesvědčení, že dnes se svým kolegou zažiju dosud nezažité věci a že nedělám špatnou věc.
Patrik se nestyděl, ani neošíval, a bez přemlouvání mi ho začal kouřit. Ale jak! Ani jsem nevěděl, co a jak zrovna dělá, vnímal jsem jenom stále se zvyšující a nekonečnou slast. Stříkat se mi chtělo snad během minuty, ale snažil jsem se svůj orgasmus co nejvíc oddálit. Jenže navěky jsem to zadržovat nemohl. Patrik mě jedním prstem začal šimrat na konečníku a pomaličku pronikal přes svěrač dovnitř. To už jsem nevydržel a vystříkal se mu přímo do pusy. Asi toho tolik nečekal, ale statečně polykal a to, co mu vyteklo koutkem ven, slízl jazykem. Usmál se na mě a dal mi polibek, abych poprvé v životě mohl ochutnat svoje sperma. Schválně si v puse trochu nechal. Bylo to lehounce slané. Na chuť jsem znal i lepší věci a navíc jsem se u toho cítil trošku nesvůj. Hlavou mi běželo něco jako: ,,Olizuješ teď vlastní mrdky, které jsi nastříkal do pusy svému kolegovi…“
Když mě po chvilce Patrik přestal líbat, postavil se a začal si také sundávat kalhoty. Jeho penis byl úplně vyholený a napjatý k prasknutí. Už jsem myslel, že po mně taky bude chtít, abych mu ho vykouřil. Z toho pomyšlení jsem nebyl vůbec nadšený. Jenže Patrik nic takového po mně nechtěl. Udělal velice zvláštní věc- přistoupil ke mně, pokrčil se v kolenou a rukou si podržel penis tak, aby se špičky našich žaludů setkaly.
Uvědomil jsem si ten neznámý dotek a okamžitě mi zase ztvrdnul na kámen. Dokonce jsem začal spolupracovat.
Třeli jsme se o sebe konci našich penisů. Sledoval jsem Patrikův obličej- čelo měl lehce svraštělé a rty stažené. Zavřel jsem oči. Patrik najednou začal zrychleně dýchat a párkrát zasténal. Potom se naše údy rozpojily a slyšel jsem pár tichých cákanců na podlahu.
Otevřel jsem oči. Patrik se na mě usmíval a oblékal se. Potom sáhl do kapsy pro kapesník a svoje sperma z podlahy setřel. To byl pro mě signál, abych se také oblékl. Když jsem se postavil, cítil jsem, jak mi je v trenýrkách stále ještě trochu těsno a jak se mi třesou kolena. Patrik ke mně přistoupil, dal mi poslední motýlí pusu a já jsem vyšel z kanceláře.
Celou cestu autem i potom doma jsem o tom všem musel přemýšlet. Nelitoval jsem ničeho, jenom jsem si nebyl jistý, jestli a jaké z toho budou následky. Nevěděl jsem, zda bych chtěl nějaké pokračování. Těsně před usnutím jsem došel k závěru, že možná časem….

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 19 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist