Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Ošukal jsem sestru přítelkyně

Kategorie: Nevěra, Teen
21.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Ahoj jmenuji se Martin a je mi 26 let. Chtěl bych se s vámi podělit o můj příběh. Je to asi rok, co jsem se vyspal se sestrou mojí přítelkyně Jitky. Vůbec nevím, co mě to napadlo, se vyspat s její sestrou, ale bylo to určitě vzájemné. Její sestra se jmenuje Tereza, teď jí je 18 let.
Začal jsem chodit s Jitkou před 3 lety. Vše bylo a je fakt super.

Jsme zamilovaní, užíváme si společné chvíle a je nám prostě fajn. Když jsme s Jitkou začali chodit, tak sem asi půl roku odolával v seznámení se s její rodinou, už jenom z toho důvodu, že prostě jsme spolu krátce a tedy nemám důvod se seznamovat s rodinou, když vlastně nevím, jestli spolu vydržíme.
Ale po půl roce jednou takhle v zimě jsme se s Jitkou shodli, že je čas, aby jsem poznal její rodinu. Vše bylo domluveno na sobotu odpoledne a nedalo se už couvnout. 😀 Do soboty zbývaly dva dny a mě přišlo, že jsem čím dál víc nervózní, jako by jsem snad měl jít na seznamovačku poprvé a hodiny se neskutečně vlekly. Po opravdu vleklých dnech tu byla sobota a já jako správně vychovaný chlap koupil dvě symbolické růže, jednu pro „tchýni“ a jednu pro sestru. Přijeli jsme do vesnice, odkud Jitka pochází, zazvonili jsme a šli na to.
Hned v prvních vteřinách po otevření dveří sem na sobě měl jejich psa, kterej je velkej jako malé tele a povalil mě na zem. (To sem se uvedl, nechal sem se povalit) Samozřejmě sem držel ty dvě růže, které sem drobátko pomuchlal a když jsem vstal, tak hned přehršle aktivní čapnu tchýni za ruku a povídám „Dobrý den, já jsem Marti V….. rád vás poznávám“ tchýně jen řekla: „Také mě těší, jsem Jitka.“ Přišli jsme do kuchyně, kde jsem byl seznámem s ostatními členy rodiny, bratrem, otcem a samozřejmě s Terezou.
Když jsem Terezu uviděl, hned mi blesklo hlavou, ty vole, to je luxusní kost. Tereza má delší bloňdaté vlasy, vysportovanou postavu a takový pěkný trojky prsa. Po seznámení jsme dali oběd, povídalo se, večeřelo a já pak odjel domů.
Takhle jsem za nimi jezdil každý víkend, jednak kvůli Jitce a druhak, že tchýně dobře vaří a já jak bydlím sám, tak se rád najím a taky jsem velice rád viděl její sestru Terezu, protože je na ní fakt radost pohledět.

A nyní přeskočíme pro vás nekonečně dlouhý příběh a půjdeme k věci. Jednou takhle v létě jsem přijel za mladou a vůbec by mě nenapadlo co se bude dít. Přijel jsem došel do kuchyně a jelikož už tu sem jako doma, otevřel sem ledničku, nandal jídlo a začal baštit. Zrovna byly boloňský špagety a ty opravdu můžu, tak se láduju, když v tom se otevřou dveře a slyším „ čau Martine“ otočím hlavu a ve dveřích stojí Tereza jen v plavkách a já jak hltal, tak mi samozřejmě zaškočilo a já se začal dusit špagetama. Sem celej rudej, jak se dusím a to Tereze nedalo, přijde a začne mě bouchat do zad, abych se neudusil. Když se konečně přestanu dusit, tak se mě Tereza ptá, jsi v pohodě? Načež jí říkám, jo díky, žeru jako prase a jak sem tě uviděl, tak mi nějak zaskočilo. Na což mi Tereza povídá „ co? To sem tak ošklivá že ti z toho zaskočilo?“ říkám ne, v žádném případě nejsi ošklivá, moc ti to sluší a já tě v plavkách nikdy neviděl, tak sem se z toho málem udusil. A na to mi Tereza říká „ no vidíš, tak příště nehltej a až dojíš, zajdi k bazénu, sme tam všichni.

Dofutruju do sebe špagety, vezmu si na sebe plavky, které u mladý mám a jdu k bazénu. U bazénu se opalovaly všechny tři dámy, takže to byl super pohled, protože ani tchýně není žádný strašidlo a na těch 43 vypadá fakt luxusně a tělo má taky jak nějaká třicítka. Řádíme v bazénu jako koně když zazvoní tchýni telefon. Zvedne ho, chvilku s někým povídá a pak říká, musíte mě někdo odvézt, potřebuju si něco vyřídit. OK, tak se Jitka nabídne, že starou odveze protože, tchýně má papíry na 3 měsíce v úschově za opakované přestupky 😀

Mladá se starou odjeli a zůstal sem tam jen já a Tereza, brácha s tátou byli někde pryč na rybách nebo co, takže měly dámy těžkej veget. Chvíli sem ještě byl v bazénu, ale to mě přestalo bavit a šel sem zase domu, protože sem měl opět hlad. Zase sem projel ledničku a našel sem nějaké krmě. Začnu to do sebe ládovat přímo v kuchyni, když v tom zase přijde Tereza a opět na mě křičí, aby ses zase neudusil. A já na to, ty by si mě zase zachránila nebo ne? To víš že bych tě zachránila řekla Tereza a usmála se. A v tu chvíli sem dostal nápad se jí zeptat na kluky, protože sem se zatím vůbec nezajímal, s kým a jestli vůbec s někým chodí. Říkám jí: „Terko? Ty nemáš žádnýho kluka nebo jo?“ Ne odpovídá Tereza, proč se ptáš? Začínám rudnout jak rajče říkám, no protože si nedovedu představit, jak taková luxusní kost jako si ty může být bez chlapa. Odpověď: No já radši starší, protože už mají trošku rozum a umějí toho opravdu hodně. Tak jí říkám jen ze srandy, to víš my starší už víme co a jak a takový holky jako si ty máme hodně rádi, kor když vypadají jako ty, to i já bych se nechal ukecat. Tereza se lehce zarazila a říká: „Počkej, já se ti líbím jo?“ No jasně odpovídám. No víš Martine ty se mi taky líbíš a kdyby si nechodil se sestrou, tak bych ti stáhla ty plavky a pěkně bych pokouřila.

Tak teď sem se zarazil já, co z prvu byla sranda a asi stále je, se opravdu jeví jako by mi dala výzvu. Tak se nadechnu a říkám, no tak pojď a udělej, sestra není zeď ne? (kokot, takhle se chovat a ještě v baráku, kde bydlí mladá, je tam matka a její rodina, ale co) Vůbec jsem to nečekal, ale během chvilky Tereza u mě stála a pohladila mi ptáka, což mě vzrušilo a okamžitě se mi postavil. Tereza jen vyvalila oči a říká, počkej, to já jen tak ze srandy a já na ní to nic, sem teď fakt nadrženej a rád bych si tě tady dal na tý kuchyňský lince! Tereza ne to nemůžeme, to fakt nepůjde, ale to sem opravdu v tuhle chvíli slyšet nechtěl. Přimáčk sem se na Terezu a ta se přimáčkla k lince a koukali jsme si do očí. Myslel sem si, že se bude nějak bránit, vrazí mi facku a odejde, ale ne, stála tam, v kuchyně namáčklá na lince a moje péro v plavkách a koukala mi do očí.

Uteklo asi 10 vteřin a začali jsme se líbat, bylo to něco neuvěřitelnýho a to že mám přítelkyni a je to její sestra, bylo v tu chvilku jedno. Když jsme se přestali líbat, jí povídám. Chci tě a fakt moc a Tereza na to, já taky, ale jsem panna a prášky taky neberu. Což jsem nečekal a myslel si, že už dávno jede první ligu v sexu, ale jak píšu, byl sem moc nadrženej a vzrušenej na to, aby mi to nějak vadilo.

Řekl jsem Tereze, klekni si! A pěkně mi ho pokuř! Jak sem řekl, tak se stalo, Tereza si klekla na kolena, stáhla mi pomalu plavky, vzala mýho klacka a začala mě fakt luxusně kouřit.
Po nějaký době, co mě kouřila jí povídám, sendej si ty plavky a hopni tady na linku, zase se tak stalo. Prsa mě ještě hezčí, než sem si představoval a její kundička byla nádherně do jemna oholená.

Začal jsem jí lízat kundičku, bylo to opravdu skvělí, protože takhle nádhernou kundičku jsem nikdy neměl, pysky jí nevysely, vše mělo luxusní pevný tvar a jelikož jí bylo 17 let, tak byla luxusně vlká. Po asi 5 minutách lízání, jí povídám, už to nevydržím a musím ti ho tam vrazit.
Moje péro se už nemohlo dočkat, až jí tam vklouzne. Pěkně pomalu jí ho tam strčím, ona jen lehce vyjekne aaau, chviličku ho tam strkám opravdu opatrně, aby jí to nebolelo a po chvilce začnu bušit. Tak úzká a luxusní kundička říkám si, to je slast. Prcám jí asi tam 8 minut, když to na mě příde. Říkám Terko, budu stříkat, zastaví mě a já jí říkám, klekni si, vystříkám se ti do pusy. Klekla si a já se jí chvilce kouření vystříkal do pusy, na tvář a na ty její nádherný prsa. Ještě jsme si spolu vlezli do sprchy, abychom se umyli. Jenže když vlezla do sprchy, tak se mi zase postavil a já jí musel ještě jednou přeříznout. Dělali jsme to skoro hodinu, já se jí zase vystříkal na pusu, umyli jsme se, oblékly a každý jsme si šel po svém. Asi za dvě hodiny po tom úžasným sexu, sem uslyšel auto, tak vyběhnu na chodbu a srazím se tam málem s Terezou a ona na mě, běžím ti říct, že se to co se stalo nesmí nikdo dozvědět, načež souhlasím a otevřou se dveře a tam mladá s tchýní.

Přivítáme se mezi dveřma a jdeme zase každý po svém. Od doby, co jsem přefikl Jitky sestru, utekl rok, já jsem věrný, s Terezou nespím, jak by si mohl někdo myslet a občas s Terezou zavzpomínáme na ty dvě chvilky, ale nespíme spolu.

Doufám, že se vám příběh líbil a třeba možná někdy napíšu další.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Betterposture napsal

Děkuji za informaci. Pohlídám si to. 🙂better posture

TOPlist