Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Oči vlka – Marilla

30.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 12 hlasů

Spala na zadním sedadle zabalená jen v dece a prožívala sen. Zdálo se jí, že se k ní ve tmě přibližoval muž, který se poté změnil v ďábla a nakonec ve vlka, který jí šel po krku… Vykřikla hrůzou, otevřela oči a zrychleně oddechovala.

„Už jsme tady.“

Projížděli bránou, která byla ohraničená ostnatým drátem. Byla to zabraná chatová oblast, kde si muži dělali ze svých žen prachsprosté děvky. Diablo zaparkoval vůz před jednou z větších chat v oblasti, která byla trochu bokem od těch ostatních, přesto na dohled. Otevřel zadní dveře, vytáhnul jí z auta a zahodil deku pryč z jejího dosahu.

Dorazili do prostorné kuchyně v chatě, kde jí posadil na kuchyňskou linku a hbitě si ze sebe začal strhávat oblečení. Luna zděšeně vykřikla, neboť rychle pochopila, co má Diablo v úmyslu. Jednal velmi rychle. Bez varování si posunul její vagínu přímo ke svému tepajícímu penisu a prudce přirazil. Nahlas vykřikla a sama netušila, jestli svojí bezmocí nebo rozkoší. Setrvával v jejím těle a užíval si každý její uniknutý povzdech. Odvrátila od něho svou tvář a všimla si po pravé straně držadla na kuchyňské nože. Už se zmocnil jejího těla, nesmí mu dovolit vzít si i to ostatní.

Slastně se prohnula v zádech, zaklonila hlavu a ruce roztáhla, co nejdál. Diablo se vítězně usmál a začal pomalu, avšak hluboce přirážet. Sledoval, jak její vzrušující šťávičky stékají po vnitřní straně stehen. Nevnímal její plán, který chtěla uskutečnit. Naprosto se ztratil v hlubinách její mokré pulzující štěrbinky. Zavzdychala a potom rychlým pohybem se natáhla pro kuchyňský nůž, který na něho namířila. Diablo ustal v pohybu a donutil jí, si sednout. Luna stále s ním spojená mu mířila z těsné blízkosti, nožem na hruď.

„Udělej to, andílku. Zabij mě.“

„Hned teď mě necháš na pokoji a odvezeš mě zpátky, jinak tě opravdu zabiju.“

„Odkdy je z tebe krvelačná panna.“

„Už nejsem panna, jen kvůli tobě, ale krvelačná rozhodně, takže ustup a navždy vypadni z mého života!“

Diablův obličej zkameněl, ale dál na ní bez mrknutí oka hleděl. Přitom jí chytnul za zápěstí a bez zbytečné námahy jí vykroutil nůž z ruky. Luna jen vykřikla bolestí a pěstmi ho začala mlátit do nahé hrudi. Jen se jí zasmál, opět tvrdě přirazil a jazykem si našel cestu do jejich úst. Už nebyl uchvácen, tvrdě jí šukal, jako by si chtěl tímhle způsobem na ní vylít zlost. Luna se však náhle začala chvět, vykřikla v orgastické křeči a hlavou padla na jeho rameno. Diablo do ní naposledy zajížděl, až i on vystříknul své semeno do její pochvy.

„Nezačínej nic, co nedokážeš dohrát do konce,“ zašeptal jí tiše a nechal jí sedět nahou na kuchyňské lince, zatímco se ustrojil a vyšel z chaty. Má pravdu. Příště to dokončím a vážně ho zapíchnu!

V okamžiku, jakmile odešel, zamknul hlavní vchod a o ostatních dveřích nemluvě. Kromě nich měl taky skvěle zabezpečená okna a to rovnou mřížemi. Vůbec však nepočítal s tím, že si jako malá hrála se zámky ve dveřích. V jedné z komor se válela černá košile a rifle. Neměla ponožky, ani žádné spodní prádlo, ale s tím už se musela vyrovnat. Vlasy si improvizačně svázala do tenkého proužku látky, kterou našla v komoře spolu s oblečením. V kuchyni našla tenkou, zahnutou tyčku, která se používala na přípravu špízů a přesně, jak očekávala, dostala se ze dveří po bosých nohou ven.

U jiných chatek zahlédla spoustu ostatních mužů, kteří měli kolem sebe své ženy, některé zjevem opravdu připomínaly prachsprosté kurvy. Jedna taková byla zrovna opřená o zeď hned za rohem. Dva chlapy jí drželi ruce a přitom roztahovali její nohy. Byla celá nahá a zcela zřejmě na ní bylo vidět, že jí vzrušuje situace dvou chlapů. Situace jí kupodivu vzrušovala. Sledovala, jak se ti dva chlápci sklonili a začali najednou olizovat její studánku rozkoše. Blondýna nahlas sténala a houpala se, aby jazyky obou mužů zajeli pořádně do její kundičky. Ostatní kolem nich procházeli, jako by to bylo zcela na denním pořádku.

Luna se nemohla dál kochat, musela utéct. Hlídači byli sice po krajích lesa, ale jedna cesta vedla dál bez absolutní ostrahy. Náhle se oblastí rozezvučel alarm. Problém! Snažila se utéct co nejdál. Schovávala se pod jednou skosenou skalkou, zatímco kolem ní běhalo několik mužů s pistolemi. Ze svého úkrytu vylezla, když si byla jistá, že je všude ticho, ale taky pěkná tma. Vyběhla do noci, až se zastavila na jednom místě. Náhrobky!

„Můj Bože!“

„To se teď hodí andílku.“ Luna sebou ve tmě cukla a rozklepala se jak osika. Nejenom zimou, bolestí díky tomu, že má rozedraná chodidla, ale velkým strachem. Ve tmě mezi náhrobky ho nikde neviděla. Snažila se orientovat podle hlasu.

„Vítej na našem hodně starém hřbitově.“

„Hřbitově?“ zeptala se vyděšeně.

„Nikdo ho už nevyužívá nejmíň sto let, ale stále v sobě má tu hrůzu.“

„Jak jsi mě našel?“

„Už jsem ti říkal, že mě se nezbavíš, já si tě najdu všude, přede mnou se nikam neschováš. Ty patříš jen mě.“

„To není pravda! Já chci domů!“ Neozývalo se nic, jen ticho. Začala kličkovat mezi náhrobky, až nakonec nahmatala hřbitovní zeď. Snažila se dosáhnout na její okraj a skákala do výšky. Po pár pokusech to vzdala a sesunula se po zdi na zem. Cítila, jak se jí slzy linou po tvářích. Hrozně se lekla, když jí dvě silné ruce uchopily v pase a přitiskly ji prsy ke zdi.

„Vzrušovala tě ta blondýnka, když vzdychala? Koukala ses, jak si jí ti muži vychutnávali? Sáli z ní všechny šťávy její rozkoše. Byla zcela bezmocná a přitom jen tekla.“

Diablo jí začal nožem jezdit po okraji knoflíčků od košile. Jeden po druhém uřezával.

„Cítím tvůj dech a zrychlený tep. Cítím, jak se mi chvěješ v náručí.“ Když byla košile rozevřená, odstranil jí jediným řezem pásek od kalhot, které se poté sami svezly na zem.

„Jsi vzrušená? Jsi teď naprosto v mé moci. Víš, že s tím nemůžeš nic udělat. Tady a teď tě u té zdi ojedu, ale víš, co s tebou udělám nejdřív?“ Luna jen zavrtěla hlavou. Přiblížil se k její už navlhlé štěrbince a cítila, jak se jí lehounce dotknul špičkou jazyka.

„Diablo,…,“ zavzdychala zoufale. Ochutnal jí po celé délce, její už mokré vagíny.

„Cítíš to vzrušení? Jak moc tě chci ochutnat?“ Začal jí lízat naplno, poté do ní vsunul i své dva dlouhé prsty. Pomalými pohyby je zasouval a zas vytahoval. Luna zasténala a dlaní bouchla o zeď.

„Diablo, tohle není fér,“ naříkala a snažila si zachovat alespoň zbytek zdravého rozumu. Dole už jí vzrušoval jen prsty, protože vstal a druhou rukou jí masíroval naběhnutá prsa s tvrdými bradavkami. Stiskl mezi zuby její ušní lalůček.

„Vykašli se na to, co je fér, andílku…“ Poté do ní zezadu nabodnul svůj penis a po jejím hlasitém zasténání jí jednou rukou zepředu trochu stisknul krk. Zatímco do ní přirážel, jak sexem vyhladovělý šílenec, šeptal jí svá slova.

„Nebraň se mi. Není ti to k ničemu. Stejně si tě vezmu jako nějakou štětku opřenou o hřbitovní zeď.“ Vzdychala stále víc nahlas. Cítila, jak se blíží ke svému vrcholu, Diablo jí však nenechal dosáhnout orgasmu. Schválně vyplul z její vagíny.

„Ne!“

„Copak, andílku? Chceš ode mě něco? Řekni, co chceš, Luno, řekni mi to!“ Když neslyšel od ní žádnou odezvu, naštvaně jí obrátil k sobě čelem, zvednul jí, přišpendlil ke zdi a opět do ní hluboce přirazil. Kousal jí po krku, ňader a ramenou. Už byla opět skoro na vrcholu, když z ní vystoupil. Naštvaně vykřikla a svojí kundou chtěla dosáhnout na jeho penis. Celá jen hořela a tekla. Chtěla to, chtěla, aby jí ošukal a přivedl k vrcholu.

„Řekni to, Luno! Řekni to!“

„Ne!“ Diablo už toho měl plné zuby. Popadnul jí, nyní za rozpuštěné vlasy, lehnul si na záda a táhnul jí na své tělo. Nabodnul jí na svojí tepající kládu. Nemusel nic dělat, neboť Luna se začala sama na něm pohybovat jako šílená. Dál jí škubal za vlasy a přirážel i svou pánví. Cítila první chvění, které si tentokrát vychutnala. Vykřikla a stáhla svého ďábla sebou do orgastického pekla. Poté se vyčerpaně zhroutila na jeho hruď a zavřela oči.

„Přijde den a ty mě budeš prosit. Nakonec uslyším tvé, ano…“

…, konec druhé části.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Dibla napsal

Super ale moc krátké, chci další děj?

Lenka napsal

Konec druhe casti a jak se jmenime ta prvni prosim ?

Andrys20 napsal

Ahoj kdy bude dalsi dil? Uz se nemuzu dockat 😀 😉

Marie napsal

Další díl prosím?

Sidi napsal

Moc hezké, prosím pokračováníí 🙂

Zoe napsal

Uzastne….prosim o dalsiu časť.💜

V napsal

Preco, preco nie je tretia cast? 🙁 toto je to najlepsie co som kedy citala

Marilla napsal

Třetí část byla vložena, doufám, že jí sem administrátor dá co nejdřív. Užijte si četbu.

Sidi napsal

Super, těším se na 3. díl..- jak se jmenuje? děkuji..

Sidi napsal

A kdy jste vkládala ? děkuji.. těšíme se na další díl… 🙂

Zlata napsal

Čo ta tretia časť? Už tu je?

Marie napsal

Třetí část tu není je to škoda

Zlata napsal

Veru škoda….príbeh je super, zaujímalo by ma ako to dopadlo. 🤔

Zoe napsal

Preco tu nieje este 3 cast? Ked autorka pisala uz davno ze ju pridala?

Zlata napsal

No čo teda?? Pokračovanie nebude??

Sidi napsal

Kde je 3. díl? …. 🙁

Sidi napsal

Je možné, poslat opět ten 3. díl? Nebo nemáte někde svůj web? Moc hezky se to čte..děkuji…

Zlata napsal

3 časť? Neviem ju nikde nájsť….veľmi dobrý príbeh. Prosím vie niekto poradiť kde nájdem pokračovanie??? Ďakujem

Zlata napsal

Prosím môžeš mi poslať pokračovanie? Prosím

Zlata napsal

Prosím môžeš mi poslať pokračovanie? Ďakujem

Aneta napsal

Aho kdy bude další 3 část 😳 prosim

TOPlist