Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Noční cesta vlakem

Kategorie: Nezařazeno
18.09.2016
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Unavený ze školy a z práce, ale šťastný, že jsem stihl poslední večerní vlak domů jsem usedl do jednoho kupé. Vzhledem k tomu, že už bylo dost hodin a moc lidí vlakem necestovalo, světla byla ztlumená a to v mém kupé dokonce úplně vypnuté. Dost mi vyhovovalo, že všechna skla byla tónovaná, takže dovnitř skoro nebylo vidět.

Vyndal jsem si notebook z tašky a přichystal si film, aby mi cesta rychleji utíkala. Když jsme pustil film, jen letmo jsem uviděl, že se otevřely dveře a na ženský hlas, který se ptal, zda-li mám místo jsem jen rychle odvrknul ano. Do vlaku si nastoupia také partička podnapilých. Jeden z nich se začal dobývat k nám do kupé, ale ta slečna, která přistoupila ke mně pohotově zamkla kupé a dotyčný měl smůlu. Poprvé jsem na delší dobu zvedl oči z obrazovky notebooku a uviděl tu krásnou, mladou, poměrně malou brunetu. Usmála se a zase si sedla naproti mě, ale o sedačku vedle. To už se vlak rozjel a já jsem stydlivými pohledy projížděl celé její tělo, od hlavy k patě. Měla na sobě jen košili, přes hrudník docela napěchovanou, kratší sukni, černé punčochy. To jsem na ženách miloval nejvíc.
Vlak jel, přešla průvodčí a zas byl klid. Slečna si udělala pohodlí, zula si boty a nohy natáhla na sedačku vedle mě. To už mě tolik nezajímal film, ale pokukoval jsem po ní a po jejích úžasných nohách. Dělal jsem to tak “nenápadně“ až si slečna všimla a já rychle zabořil hlavu do notebooku. Po chvíli se ale její noha začla přesunovat a než jsem se vzpamatoval, jezdila mi po rozkroku, na kterém v tu ránu byla boule jako blázen. Nechápavě jsem se na ni podíval, to už mi ale odložila notebook, sedla si naproti mě a obouma nohama masírovala rozkrok. Byl jsem zaskočený, ale v úžasu. Popotáhnula mi kalhoty a nohama mi začala honit můj klacek. Poznala že se mi to líbí. Netrvalo by dlouho a byl bych, proto jsem ji zastavil a na řadu jsem přišel já.
Přistoupil jsem k ní a začli jsme se líbat. Během toho jsem si poradil s její košilí a podprsenkou a v příjemném šeru na mě trčely její úžasně pevné a krásně tvarované dvojky. Hned jsem věděl co s tím a začal jsem jazykem dráždit bradavky. Slastí vzdychala a já rukama pomalu přecházel dolů. Posadil jsem si, stáhnul z ní punčochy a oddával se svým choutkám. Masíroval jsem a líbal jí prsty na nohou chodidla a byl jsem v sedmém nebi. Ona si při tom jednou ruku mačkala prsa a druhou dráždila rozkrok. Po chvíli jsem před ní poklekl a práci jsem převzal já. Jazykem jsem dráždil už pěkně vlhkou štěrbinku, která byla dokonale vyholená. Jazykem jsem kmital jako smyslů zbavený a její první orgasmus byl na světě. Po něm ale byla jako divoká šelma, vrhla se mi po mém klacku, strčila si ho do pusy a začala ho pořádně kouřit. Zajížděl jí pořádně až do krku, při tom mi masírovala koule a najednou to přišlo. Ona to poznala, ale ani na chvíli ho nevyndala z pusy, celou dávku semene spolykala a ještě se provokativně oblízla.
Můj pták ale stál dál jak stožár, to už jsem na nic nečekal, nasměřoval jsem ji na sedačku, kam si klekla, vystrčila na mě zadeček a já jsem zarazil do její stále vlhké broskvičky. Přirážel jsem tak tvrdě, jak jen to šlo. Ona mi ještě nasměřovala ruku, abych jí držel pevně za vlasy a užívala si to, jak do ní tvrdě bouchám a ještě si ji přitahuju za vlasy k sobě. Netrvalo dlouho a byla podruhé. Už jsem jí směřoval ptáka do pusy, ale ona odsekla. ,,Ještě né, ještě tu druhou,“ usmála se a mýho ptáka si nasměřovala do análku. Trochu jsem naslinil, aby líp vklouznul a pomalu jsem ho zasunul dovnitř. Její krásně půlky se plně rozevřely a já zažíval další slastnej pocit z toho, jak jsem nádhernou neznámou klátil v nočním vlaku do obou děr. I takhle to očividně měla ráda a po chvíli přišel její třetí orgasmus. Poklekla mi k nohám a dokonala svou práci. Těsně před tím, než přišla dávka semene ho vyndala z pusy a já jí postříkal celý obličej. Co mohla, to slízla. To už jsem ale viděl, že se blížím k domovu. Se slastnými pocity jsem ji na závěr ještě vášnivě políbil a vystoupil z vlaku.
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist