Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nestydatá prvačka

Kategorie: Orál, Školačky, Šukačky, Teen
11.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 34 hlasů

Jmenuju se Roman a jsem v druháku na střední. Dneska je první den školy a já se strašně těším až poznám ty kočičky, co nastoupily do prváku.
Po škole jsem čekal na svýho kámoše, co nastoupil do prváku. S Kubou se známe skoro od narození. V podstatě jsme nejlepší kámoši. Kuba konečně přišel. ,,Čau kámo.“ řekl jsem a plácli jsme si. ,,Čau.“ řekl. ,,Tak co? Máte ve třídě nějaký šukatelný baby?“ zeptal jsem se ho.

Popravdě, byl jsem docela dost nadrženej. ,,Máme jich víc než dost.“ usmál se. ,,Třeba támhle Denisa.“ řekl Kuba a ukázal směrem ke škole, kde stála fakt luxusní kočka.

Měla dlouhé hnědé vlasy a ukázkový tělo. Nebyla to nějaká vychrtlina. Byla štíhlá, ale měla obrovský kozy a přenádhernou prdelku. Vedle ní stálo pár holek a ty byly taky dost jebatelný. ,,Hmm. Ta by stála za hřích.“ řekl jsem a stále jsem na ní koukal. ,,Mám jí říct, aby sem přišla?“ zeptal se mě Kuba. ,,Jo kámo.“ řekl jsem. Kuba na Denisu zavolal a ona k nám hned přišla. ,,Ahoj.“ usmála se na mě. ,,Nechám vás o samotě.“ řekl Kuba a kouknul na mou bouli v kalhotách. ,,Ahoj kotě.Máš teď čas?“ zeptal jsem se jí rovnou. Dostal jsem neuvěřitelnou chuť na ochutnání její kundičky. ,,Jo mám.“ usmála se. ,,Nešla bys ke mně domů?“ zeptal jsem se jí opatrně. Denisa koukla na mou bouli v kalhotech a usmála se. ,,No proč ne.“ pokrčila rameny. Vyrazili jsme tedy k nám domů.
Došli jsme k nám domů a přemístili jsme se do obýváku. Sedli jsme si na sedačku a já jsem zapnul televizi. Chvilku jsme se dívali a já jsem mlčel. ,,Tak slibně jsi začal. Čekala jsem, že teď už tu budem oba nahý.“ řekla najednou. Překvapila mě holka. Tak jsem ji tedy na začátek políbil. Měla tak krásně vlhké rty. Jednou rukou jsem jí začal mačkat její pevná prsa. Zavzdychala mi do ucha. Cítil jsem, jak se mi můj pták začíná zvedat. Druhou rukou jsem jí zajel mezi stehna. Chvilku jsem jí tam hladil. Ona se pak zvedla a svlékla ze sebe tričko a rifle. Pak se otočila záda ke mně. Pochopil jsem, že chce, abych jí sundal podprsenku. Pak jsem se přemístil k její prdelce a začal jsem jí líbat. Rukou jsem jí přes kalhotky masíroval kundičku. Je tak vlhká. Nasával jsem tu vůni jejích promáčených kalhotek. Lízal jsem je, sál jsem je a ona vzdychala. Pak jsem jí kalhotky sundal a vykoukla na mě dokonale vyholená pička. Líbal jsem jí každý její záhyb na kundičce. Začal jsem jí do pičky strkat 2 prsty. ,,Oooo už budu. Rychlejš. Přidej. Vymrdej mi tu moji kundu. Pořádně.“ vdychala a pak se udělala. Na obličej mi tekla její šťáva. Vysál jsem jí do sucha a plácl jsem jí po prdelce.
Stoupl jsem si a ona se klekla. Vzala si do ruky moje péro a začala ho honit. Pak mi dala lehkou pusinku na špičku žaludu a pak si ho dala celého do pusinky. Kouřila mi ho pořádně. Byl jsem v sedmém nebi.,,Vystříkej mi pusinku.Oooo chci ochutnat tvojí mrdku.“ řekla zrychlila tempo honění a kouření. ,,Tak tady máš pořádnou nálož mojí mrdky, bejby.“ řekl jsem a začal jsem stříkat. Všechno poctivě spolykala a vylýzala.
Řekl jsem jí, aby si klekla na všechny čtyři. Vzal jsem svýho ptáka a pěkně jsem jí ho tam zezadu strčil. Začala pořádná šukačka. Mrdal jsem jí jako o závod, jak nejrychlejš a nejhlouběji to šlo. Vzdychala a řvala na celý byt. ,,Zmrdej mě pořádně.“ řvala. Netrvalo to dlouho a vystříkal jsem jí její dokonalou kundičku. Pak se udělala i ona a oba jsme si lehli na zem. ,,No, tohle bude slušnej školní rok.“ řekl jsem.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Kája Kokarel napsal

Ano, přesně takhle to chodí!
„Jdeme ke mě domů?“
„Proč ne?
nebo třeba:
„Tak bejby, teď ti vystříkám kundu!“

Ragnar napsal

Možno narazil na nymfomanku, v tom prpade by to sedelo

TOPlist