Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Moje oblíbená sestřička

Kategorie: Šukačky
08.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Vše začalo po jedné operaci, zhruba před měsícem. Hned po mém propuštění z nemocnice mi přidělili domácí ošetřovatelku. Denně ke mně chodila, aby mi pomohla se převléknout. Očekával jsem postarší paní, důchodkyni, která potřebovala peníze. Ale byl jsem mile překvapen. Byla naprosto ohromující. Měla dlouhé kaštanové vlasy a pohled, před kterým by roztálo i to nejchladnější srdce.

Většinou na sobě měla svoji pracovní uniformu, ale občas chodila i v civilním oblečení. Nosívala s sebou takovou koženou tašku, která ji velice slušela. Bylo jí 39, rozvedená s dvěma dětmi. Mně je 42, také rozvedený a mám jedno dítě, které ale žije s matkou. Takže jsem si žil docela svobodný život. Povídal jsem si s ní o všem možným. Pokažené vztahy však byly velice častým tématem. Ale dneska to bylo poněkud jiné. Dnes jsem měl přijít do nemocnice, aby mi vyměnili sádru. Měla se o to postarat ošetřovatelka, kterou mi přidělili i domů. Přišla trochu později než bylo v plánu. Musela se postarat nejdříve o naléhavější případy než jsem byl já a až poté se mohla vydat za mnou. Ale stálo to za to čekání. Když přišla, hned se začala omlouvat, že přišla pozdě. Řekl jsem jí, že to plně chápu, a že se nemusí omlouvat. Pak mi začala měnit sádru. Když s tím skončila, ještě mi udělala celkovou kontrolu. Poznamenala, že mám trochu zrychlený puls. (vždycky tomu tak bylo, když se nacházela v mojí blízkosti) Také si všimla vybouleniny v mém pyžamu. Zeptala se mě, kdy jsem si naposled lehal na břicho. Řekl jsem jí, že už to bude měsíc. Což byla naprostá hovadina, ale ona to nevěděla. Podívala se znova dolů a zeptala se mě, jestli je zde něco, s čím by mi mohla pomoc. Ani se nemusela ptát dvakrát a vzápětí mi ho vyhonila tak dokonale jako nikdo nikdy předtím. Teď byla řada na mě. Nejdříve jsem ji sundal její nemocniční uniformu a potom ji položil na postel. Stisknul jsem jí obě její malé kozičky a začal masírovat bradavky. To ji dohánělo k šílenství, a tak se položila na záda, roztáhla nohy a poskytla mi výhled na svoji jeskyňku. Kdyby jen tušila, že mnohem raději lížu kundy než šoustám… Pořádně jsem se pustil do její mušličky. Udělala se celkem čtyřikrát a řekla mi pak, že ani její bývalý a ani nikdo z jejích přítelů ji nikdy takhle neuspokojili. Prozradil jsem jí, že spokojenost žen pro mě byla vždy prioritou číslo jedna. Lízal jsem ji asi hodinu. Pak jí skončila přestávka a musela zpět do práce. Ale zítra přijde znova za mnou domů. Doufejme, že na DRUHÉ KOLO.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Anet napsal

Bude pokračování prosím?

TOPlist