Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Můžeš si dělat co chceš…

13.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Jsem ženatý, submisivní, perverzní, bisexuální a z pohledu většiny nejspíš vymaštěný úchyl. Ano, přiznávám, už jsem zkoušel kde co, ale jak má člověk věčně odolávat nejsilnějšímu pokušení?

Před lety jsem četl krátkou povídku o dvou puberťačkách, které se setkaly s možností, mít na jeden večer zcela k dispozici mentálně zaostalého (ale jinak zcela zdravého a dobře stavěného) muže pro své pobavení. Mohly si s ním dělat beztrestně naprosto vše s jistotou, že se to nikdo nikdy nedozví.

Dívky se toho chopily zprvu nejistě, ale nakonec se příběh změnil v brutální šikanu bez hranic. To zvíře dříme v každém z nás, je jen otázka času a příležitosti kdy se probudí.

Příběh mě zaujal a jako submisiv jsem se často viděl v roli idiota neschopného rozlišovat co se s ním děje. Ta představa mě fascinovala a vzrušovala. Ano, tušíte správně – nakonec jsem neodolal.
Věděl jsem, že budu o následujícím víkendu sám doma a tak jsem si podal inzerát na několik serverů. Inzerát byl ve znění, že na sobotu od 18 do 07 hod hledám perverzního muže, kterého pozvu v určený čas do bytu, svléknu se v předsíni, postavím čelem ke zdi a dokud mi
neřekne něco jiného, budu tam stát a on si může v našem bytě beztrestně dělat naprosto cokoli, prohledávat skříně, prohlížet oblečení manželky či dospělé dcery. Může sníst, vypít co chce, močit i kálet kam chce – prostě dělat si cokoli bez ohledu na mě. K dispozici bude mít moje PC se všemi fotkami, včetně přístupu k zaheslovanému disku a na všechny mé internetové maily. Ke svému ukojení může ale použít i mne – nařídit mi abych se oblékl jakkoli si přeje, choval se podle jeho představ, snědl, lízal či pil vše co chce, abych mu řekl či ukázal ze soukromí a rodině cokoli bude chtít vědět, prostě vše bez hranic. Jediné omezení – z bytu nesmí nic zcizit či poničit, veškeré aktivity se mnou musí zůstat bez viditelných stop…jinak se mohl chovat klidně jako perverzní blázen bez limitů a ohledů na mě…

Zdá se vám to šílené a rizikové? Možná ano, ale představa ponížení až na dno je pro submisiva lákavější než obavy ze setkání s nějakým opravdovým cvokem. V domě je naštěstí instalována kamera, takže kdyby se něco zvrtlo, je tu berlička, leč chabá.

Na inzeráty jsem dostal celkem 98 odpovědí. Převážná většina byla od imbecilů, kteří nevěřícně zírají, když jim někdo prozradí tajemství, že po písmenku „ř“ se píše vždy měkké „i“. Proto svůj IQ handicap řeší jednoslovně: ‚přijedu‘, ‚chci to, kde si?‘ apod… pokud jste někdy podávali inzerát, jistě to znáte sami. Druhá část byla od těch chytřejší, ti raději i v roce 2014 (ano už není rok 1999 kdy nešly psát české znaky do mailu) píší e-maily „bez hacku a carek“. Tam se nějaká ty chybička snadno ztratí. I ty jsem vyřadil.

Následovala malá skupinka pochybovačů a nakonec mi zůstalo – světe div se – 12 celkem rozumných zájemců. Na 8 jsem odpověděl a nakonec zůstali čtyři vážní zájemci ochotní si vyměnit i telefonní čísla a civilní fotky. Z nich jsem pak vybral toho nejdůvěryhodnějšího a jednoho náhradníka.

Nebudu to protahovat. V sobotu už od pěti hodin jsem čekal připravený na návštěvu, která bude mít po zbytek večera naprosto volnou ruku tím, jak jej strávím. Do poslední chvíle jsem si nebyl úplně jistý jestli to nevzdám. Už jsem ale připravil vše co bylo od návštěvníka požadováno – 10 lahví Gambrinusu, jedny Marlbora. V obýváku na zemi pak dvě hromádky použitého prádla, jedna ženy, druhá dcery. A nakonec já – dle pokynů čtyři dny nemytý, na stolici jsem směl naposledy ve čtvrtek. To bylo trochu utrpení.

Přesně v 17:30 jsem měl začít pít pivo a do 18 vypít nejméně tři. Vypil jsem dvě a kousek a už mi pípla SMS – ‚jsem pred domem‘. Rychle jsem vyběhl před dům a mlčky vpustil Pána do domu. Vysoký padesátník bez vlasů s trochu větším bříškem, celkem sympatický, ale vzhledem k tomu, že jsem nesměl mluvit a dívat se mu do očí, prohlédl jsem si ho jen zběžně.

Vešli jsme do bytu. Ani se nezul a hned šel do obýváku. Já se mezitím svlékl do naha a postavil jsem se do pozoru čelem ke zdi očekávaje co se bude dít. Chvíli chodil po bytě, slyšel jsem jak otevírá skříně, pak si sedl v obýváku, pustil si televizi a otevřel si pivo. To už jsem neslyšel moc co dělá, ale podle klikání jsem odhadoval, že si prohlíží fotografie a videa na notebooku a také na mém zaheslovaném disku. Trvalo to poměrně dlouho, začalo se mi chtít na malou, pivo dělá své. Nesměl jsem ale nic dělat o své vůli a mluvit bez vyzvání, tak zněla dohoda. Pomalu jsem začínal litovat do čeho jsem se to pustil. Domluvenou stopku jsme sice měli, ale i tak, jeden nikdy neví.

Za dlouhou dobu se konečně ozval: „Pojď sem blbe.“
Přišel jsem do obýváku. Ležel na gauči jen v tričku a trenkách s notebookem na břiše.
„Jsi poslušnej debil?“, zeptal se.
„Ano pane, jsem poslušnej debil“
„Mňoukej debile“, řekl s úšklebkem.
Mňoukal jsem
„Řekni že jsi blbá píča a štěkej“.
Štěkal jsem jako o život.
„Vyndej mi ptáka, pomalu mi ho hoň a při tom mi představ sebe a rodinu, jména, míry, věk, povolání prostě všechno“, řekl a ještě víc se rozvalil.
Mlčky jsem přikývl, klekl si vedle gauče a vytáhl mu sice měkký, ale slušně velký penis z trenek. Začal jsem mu vyprávět vše o sobě i rodině. Občas se na něco zeptal, ale většinou jen poslouchal a prohlížel si fotky. Pomalu mu tvrdnul. Z hrůzou jsem zjišťoval co je to za obra. Představa, že by do mě vnikal mě už teď bolela jako čert.
„Přestaň honit a najdi manželku co nejmladší jí máš a dceru tak kolem patnácti“, přikázal a podával mi notebook.
Fotky jsem mu našel celkem rychle. Vyptával se ještě na další podrobnosti a při tom si honil.
Která hromada je dcery?“ ukázal na prádlo na zemi.
„Ta vlevo pane“
„Podej mi jí a vypadni do předsíně.“
Sesbíral jsem všechno spodní prádlo dcery a odešel do předsíně. Nevím co s ním dělal, ale když si mě po deseti minutách zavolal, bylo poházené všude po gauči. Poručil mi, abych si lehnul na záda na stolek v obýváku. Moc jsem se tam nevešel, ruce, nohy i hlava mi visela dolů přes hrany. Potom mi začal prohlížet penis, koule, pod paždí a čichal si ke mě.
„Nemyl ses, blbe?“ zeptal se.
„Ne pane.“
„Nesral si?“
„Ne pane.“
„Chce se ti?“
„Ano pane a hlavně močit, už to držím dlouho.“
„Na to sem se neptal,“ řekl a pak mi začal prohmatávat břicho. Bylo to hotové utrpení. S plným močákem a střevy jsem myslel že to neudržím.
„Seš plnej sraček co ubožáku?“ šklebil se, „přines si půllitr, postav na stůl a chčij do něj.“ Provedl jsem a on se zblízka díval jak se půllitr pomalu plní. Na to jak moc se mi chtělo toho zas tolik nebylo, ale za to mohla nejspíš plná střeva. Potom vstal, vzal půllitr a vymočil se také, párkrát do toho plivl a přikázal vypít. Dalo to dost přemáhání, ale nakonec jsem úkol splnil.
„Ok chcípáku, jdi do koupelny a napusť půlku vany studené vody“, přikázal a otevřel si další pivo.
Když byla vana napuštěna, nařídil abych si do ní klekl. Pak přinesl tři piva, postavil je na vanu a řekl, že dokud je nevypiju, budu klečet v té ledové vodě. Nesmím prý močit ani kadit.
Bylo to peklo, po pár minutách jsem se klepal jako ratlík. Nikdy bych neřekl, že může ledová voda tak strašně bolet. Nevím jak dlouho to trvalo ale bolest byla už k zešílení. Piva jsem nakonec vypil a když jsem vylézal z vany tak už jsem se pořádně motal. Nejsem zvyklý tolik pít. Když viděl jak vypadám, tek řekl ať si lehnu na zem, že mě zahřeje. Pak ho vytáhl z trenek a celého mě pomočil. Měl pravdu – zahřálo to.

„Tak píčo, je čas aby si pánovi ukázal kde spíte s tou tvojí kurvou“, řekl významně.
Odvedl jsem ho tedy do ložnice, ukázal postel a na které půlce spí manželka.
„Ok, dřepni si na její půlku, vyser se tam a u toho opakuj – Heleno, jsem bezcenná kurva a na příkaz pána ti seru do držky a kundy,“ šklebil se.
Chvíli jsem zmatkoval, ale poslechl jsem samozřejmě. Byl jsem ještě celý mokrý od chcanek a tak na prostěradle zůstávaly mokré stopy. Vykadil jsem veliký tuhý bobek po tom dlouhém zadržování.
„Hodná čubinka,“ chválil mě pán, „lízej to hovno a hekej u toho jako heká tvoje žena když jí mrdáš.“ Snažil jsem se napodobit manželky hekání a olizoval to svoje dílo. Koutkem oka jsem zahlédl, že ho má zase v ruce a že honí.
„Super kundo, teď vezmi to hovno a nacpi si ho zpátky do prdele“.
To mě trochu zarazilo, ale snažil jsem se úkol splnit. Měl jsem to ale celé rozpatlané po zadku kolem díry i na rukou rukou. To se mu evidentně líbilo.
„Teď si lízej chodidla a kuř si palce u nohou, přesně tak jak tě kouří manželka,“ potom si lehl na postel vedle mě a zblízka pozoroval jak to dělám, „ano kundičko, to je přesně ono, jooo,“ komentoval nadšeně a honil si ho. Občas mi plivl na chodidlo a díval se jak to slízávám.
“Kuř mě ty nechutný prase,” přikázal a přitáhl mě za vlasy až ke svému obřímu ptákovi.
Snažil jsem se ho dostat do pusy, ale byl neuvěřitelně široký. Dlouhý už tolik ne. Po chvíli se mi už celkem dařilo a pán se rozvalil, pleskal mě přes zadek a občas hladil moje chodidla.
“Nasedni děvko, ale zády ke mě,” poručil.
“Ale Pane, bez kondomu jsme se nedomluvili…” začal jsem se bránit, ale v tu chvíli jsem dostal pořádnou facku až se mi zatočila hlava.
“Poslouchej ty fousatá píčo,” začal řvát, chytil mě za vlasy a přitáhl hlavu před svůj obličej, “já byl na testech před dvěma měsíci, takže mám jistotu a ty, jak se na tebe koukám, si sexu moc neužíváš, takže to s tebou risknu a ty to nebudeš komentovat, jasný?”
“Ano Pane,” bylo jediné na co jsem zmohl.
Nasedl jsem na jeho stojící penis. Obával jsem se, že ho do sebe nedostanu, ale nakonec to bylo snažší než bych čekal. Seděl jsem k němu tedy zády a opatrně přirážel aby mě to moc nebolelo. Nemám v análu moc praxi, tohle bylo asi potřetí v životě.
“Předkloň se a kuř mi palce u nohou a hlaď chodidla. Moc nepřirážej píčo, řídit si to budu já. Hekej, pořádně hekej jako tvoje žena!” přikázal a přitom mě škrábal do chodidel.
Lízal jsem jeho palce u nohou, kouřil a on chvílemi přirážel, ale většinou jen lehce, evidentně si to užíval. Natrvalo dlouho a ucítil jsem jak se celý napnul a několika tvrdými přírazy podpořil svůj orgazmus. Všechno vypustil do mých střev, ale skoro jsem to necítil, jen škubání jeho penisu. Vzdychal a pak se celé jeho tělo uvolnilo.
“Ani se nehni blbe, seď a hlaď mi stehna”, splnil jsem příkaz.
Po chvíli jsem cítil, jak mu erekce pomalu povoluje.
“Vychčiju se do tebe děvko, ne že to vypustíš na mě!”
“Ne pane, nevypustím.”
Cítil jsem jak mě napouští. Byl to hodně zvláštní pocit tepla. Nedokážu odhadnout kolik toho vlastně bylo, ale držel jsem dokud mi neřekl, že mám sesednout a očistit mu penis jazykem. Potom mi přikázal abych vypadl do předsíně, protože se na tak hnusnou a špinavou děvku nemůže dívat.

Nebyl jsem si jistý, jestli to tímhle skončilo. Většina chlapů po prvním výstřiku končí. Odešel jsem do předsíně a za chvíli jsem slyšel, že jde opět do obýváku. Přepínal si programy na televizi, kouřil cigarety a otevřel si další pivo. Já tam stále stál nahý, naprosto jsem ztratil přehled o tom, kolik je vlastně hodin a jak dlouho to trvá.

“Blbe,” ozvalo se z obýváku, “zazpívej mi Skákal pes.”
Začal jsem zpívat a za chvíli uslyšel jak se směje: “teda ty si fakt blbeček k pohledání,” řekl polohlasně.
“Pojď sem, vezmi si tohle a strč si to do huby jako rozporku, běda je ti to vypadne,” zavolal a podával mi dřevěný špalíček, který našel bůhví kde. Nejspíš to vypadlo vnoučkovi když si hrál s dřevěným vláčkem z Ikey. Dal jsem si to tedy do otevřené pusy mezi horní patro a čelist.
“Vypadni vedle kriple, smrdíš, je mi z tebe na blití,” přikázal a začal si opět hrát s počítačem.

Odhaduji, že jsem v předsíni stál tak patnáct minut. Z pusy mi vytékaly sliny a kapaly na břicho. Nemohl jsem polykat jak jsem měl otevřenou pusu a už mě pomalu brala křeč.
“Ale ale, panáček šmíroval maminu a natáčel si to…a dcerunku taky, slušný prasáček, co?”
“Aooo ae,” snažil jsem se s otevřenou pusou odpovědět.
“Šikula, máš na tom disku pěkný prasárničky,” komentoval svůj nový objev, “ty si opravdickej úchyl, uvědomuješ si to kriple?”
“Aaoo.”
“A to se ti líbí dívat se třeba na holku jak se dusí v igelitu debile?” zeptal se najednou.
“Aooo ae”
“Pojď sem ty hovado,” zavolal a ukázal na místo vedle gauče, “vyndej si to z huby a klekni si. Ruce za záda. Kde máš pytlíky, igelit kriple?”
Ukázal jsem mu kde. Vybral jeden skoro neprůhledný a nasadil přes hlavu. V tu chvíli se mě zmocnila hrůza, co když mě udusí! Dole pytlík trochu přitáhl kolem krku. Zatím bylo vzduchu dost, ale dlouho to trvat nebude.

“Tak co? Jak se ti to líbí? Nic moc co šmejde?” skoro mi šeptal do ucha.
Začínal mi pomalu docházet vzduch. Lehce jsem lapal po dechu a ucítil jak mi tvrdne penis i přesto, že jsem byl strachy bez sebe. Všiml si, že jsem vzrušený a tak ke mě zezadu poklekl, jednou rukou mi držel ruce a druhou pevně přitiskl kolem hrudníku.
“Vzrušující co? No počkej za chvilku, budeš kňourat a prosit úchyláku.”
A opravdu, už mi docházel vzduch a začaly se mi dělat rudé skvrny před očima. Snažil jsem se osvobodit, ale držel mě pevně. Lapal jsem po dechu a prosil aby mě nechal nadechnout. Nepovolil do poslední chvíle. Teprve když jsem se začal třást po celém těle, rychle strhl igelit a pohodil mě na zem.
“Není to nic moc co?” stál nade mnou a jeho skoro tvrdý pták se mi houpal před očima, “ příště to bude horší abys ses přestal honit na děvkách v igelitu, pověšenejch a malejch kundách. Jsi totální chcípák. Vytřískám to z tebe.”
Ležel jsem rozdýchával se a přikyvoval. Nechal mě tak a pokračoval v prohlížení fotek a videí. U těch soukromých se občas zeptal kdo to je, nebo kdy to bylo.

“Pod stůl a lízej nohy”, přikázal.
Zalezl jsem pod stůl a začal mu olizovat nohy. Dělal jsem to svědomitě a hodně dlouho. Skoro si mě nevšímal a prohlížel si něco v počítači. Najednou na mě dopadlo pár kapiček něčeho a když jsem zvedl hlavu, uviděl jsem zvětšující se flek na sedačce. Vymočil se na gauč, prostě to pustil. To že pak občas flusal na zem nebo smrkal do prádla ženy mě už nijak nerozhodilo.
Podle dohody jsem nesměl nic komentovat, všechno co tento večer dělal byla jeho věc a já nesměl ani protestovat ani soudit, vyjma úplné stopky.

“Přestaň,” odkopl mě nohou, “jdi se osprchovat od těch sraček a pak přijď. Rychle!” nařídil.
Vypustil jsem tedy studenou vodu a rychle jsem se umyl, usušil a už jsem stál v pozoru vedle gauče.
“Přines dřevěnou vařečku,” řekl suše.
“Stoupni si vedle gauče a natáhni ruku před sebe,” ukázal na místo. Potom mi dal na hřbet ruky vařečku. Pečlivě ji vyvážil a já stál v pozoru s nataženou ruku před sebe. Ono se to zdá jako snadný úkol, ale po pár minutách se vám začne třást ruka a vařečka začne pomalu ztrácet rovnováhu.
“Za každý pád vařečky dostaneš dvě rány na prdel, za každou samozřejmě poděkuješ,” řekl přísně.
Co vám budu vyprávět. Vařečka mi spadla nejméně desetkrát. Dostal jsem rány, že jsem málem začal natahovat jako malý kluk. Vždy jsem se musel předklonit a za každou ránu poděkovat. Moc nechápu co na tom spanku lidi mají, vždyť to bolí jako čert. Nic vzrušujícího jsem na tom neshledal.

Po poslední exekuci jsem dostal příkaz obléknout si manželky saténovou noční košilku, navonět se jejím parfémem a kleknout zády k pánovi na gauč. Chvíli si mě prohlížel, pak jsem ucítil jak mi přejíždí hřbetem ruky po boku: “Teď ani necekneš, jdu telefonovat manželce, jasný blbko?”
“Ano pane.”
Vytočil číslo a začal se manželkou bavit. Při tom mne hladil po zádech, po holých ramenou, občas zajel až k penisu a hladil mi ho a honil. Najednou si klekl a začal mi líbat krk a kousat do ucha. Evidentně si užíval rozpor mezi telefonátem s vlastní ženou a tím co dělá. Pak se náhle položil, chytil mě za vlasy a přisunul si mojí hlavu mezi nohy. Pochopil jsem, že to je povel ke kouření. Začal jsem tedy kouřit už naběhlý penis. Žaluda měl obrovského a skoro fialového. Bylo mi jasné, že podruhé to tak rychle nepůjde. Snažil jsem se ho kouřit něžně a tak hluboko jak to jde. Chvílemi přirážel, ale to jen vyprovokovalo moje dávení. Za každé dávení jsem dostal pohlavek, ale stejně nepomáhalo. V tomhle si člověk prostě neporučí.
Připadalo mi, že telefonát je nekonečný a čelisti už jsem měl málem vyvrácené. Konečně se ale rozloučili a pán zavěsil.
“Teď si moje kurva, chovej se zženštěle, šišlej, líbej a mazli mě po celém těle píčo,” řekl skoro zasněně a tak jsem se proměnil v mazlivou děvku. Líbal jsem ho všude, mazlil se s jeho bradavkami a při tom hladil po těle, lízal pod paždí i jazykem dráždil v uchu, cumlal jeho prsty…
“Nasedni děvko a dělej mi to takhle dál, pomalu přirážej a smíš u toho na mě uchcávat” vzdychal. Opět jsem zasunul a při tom jsem ucítil jak mi vytéká zbytek jeho semene z předchozího šukání. Přirážel jsem pomalu a při tom ho laskal jak nejlépe mi šlo. Občas jsem pustil trošku moči, ale moc to nešlo jak byl ve mě.
“Šeptej mi do ucha jak moc miluješ svého pána a lízej mi uši,” přikázal a já se naklonil a začal mu šeptat jak moc ho miluji a že je pro mě vším a že jsem jeho děvka. Netrvalo to dlouho a začal přirážet rychleji až nakonec opět dosáhl orgasmu. Tentokrát jsem cítil záškuby jeho penisu v sobě daleko více. Po výstřiku úlevně vzdychl.

“Slez ze mě kriple,” řekl najednou ostře, “mazej do ložnice, ukliď sračky, dej nový povlečení a ustel. Budu spát u tebe kundo, seš ráda?” šklebil se.
“Ano můj pane, děkuji za tu čest,” řekl jsem pokorně a šel udělat co nařídil. Všechno jsem uklidil, vyměnil povlečení a pořádně vyvětral. Mezitím šel pán do koupelny a tam se sprchoval. Posléze mě zavolal a musel jsem ho celého pořádně umýt, pak otřít ručníkem. Připravil jsem mu k jídlu obložený talíř a při tom dopil poslední pivo. Pak si ještě poručil otevřít lahev vína a u televize popíjel a pokuřoval. Zbytek večera jsem už jen klečel vedle gauče na čtyřech a dělal mu stoleček na popelník.

Někdy kolem půlnoci mi nařídil abych přinesl provaz, nebo šálu. Našel jsem obojí. Pak mě odvedl do ložnice. Svázal mi ruce v zápěstí a v nohy kolem kotníků. Napustil kýbl vody, do něj mě postavil a přivázal ruce nahoru k trámu na patře. Dostal jsem strach, že mě takhle nechá a odejde, ale zhasl a prohlásil že jde spát. Zamrazilo mě, představa že budu celou noc takhle svázaný stát v kýbli se studenou vodou mě dost vyděsila. On si však nebral servítky a ani ne za třicet minut už chrápal jako pařez.

Byla to krušná noc, nemohl jsem se napít, najíst ani si dojít na záchod, nic. Hodina se dala vydržet, ale druhá třetí a ty další bylo neskutečné utrpení. K ránu už jsem visel jako kus hadru a ani nevnímal bolest utažených pout. Budík mu zazvonil nejspíše kolem půl sedmé. Choval se jako bych tam nebyl. Udělal si snídani, pustil si televizi, vysprchoval se a oblékl. Vzal si bundu, boty a přišel ke mě. Rozepnul si poklopec a vymočil se na mě. Pak rozvázal pouta a beze slova odešel…

To byl tedy můj první zážitek s návštěvou, která si mohla dělat cokoli dle libosti. Přiznávám, některé momenty mě vyvedly z míry a měl jsem docela strach, ale i tak to považuji za jeden z nejsilnějších prožitků své “submisivní kariéry”.

Proč jsem to celé vlastně podnikal? Chtěl jsem zažít vlastní ponížení až na dno bez ohledu na vlastní soukromí a nabídnout tak někomu možnost ukojit prakticky bez omezení své představy.
Pravda, málokdo se dokáže úplně odvázat a splnit si své leckdy hodně ujeté touhy za přítomnosti někoho jiného, ale ta možnost pro návštěvu tu byla. Nebylo podmínkou aby to byl dominant.

Stejnou akci jsem podnikl loňský rok ještě dvakrát. Jednou mě navštívil dominantnější zvědavý mladík a podruhé spíše submisivní perverzní muž, který po příchodu nařídil splnění svého scénáře a já pak už vystupoval spíše v dominantní roli. I to bylo zajímavé. Oba se chovali téměř bez zábran a obav co si budu myslet, to bylo asi nejdůležitější.
Nesoudím, neptám se, posloužím…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Jan napsal

hm…trochu dlouhý, vybásněný a ujetý, ale… udělal bys to fakt?! Jestli jo a někdy sem chodíš tak se ozvi, rád bych přijel na návštěvu a užil se takovej scénář, hm?

David Vanček napsal

Zdravím Vás,
neumím tak dobře psát, ale příběh je pravdivý, až na malé detaily to přesně v tomto duchu probíhalo. Velice rád Vás doma přivítám když budu sám o víkendu. Nejbližší možnost je už tento víkend. Nevím ale jak Vás mám kontaktovat, nenechal jste žádný kontakt. Bližší info o mě na blogu v odkazu včetně mailu. Budu se těšit na vzácnou návštěvu! D.

galp napsal

Nádherná povídka.Jsem silně submisivní a chtěl bych něco takového zažít.Pokud to Pane budete číst,prosím kontaktujte mě.Jsem z brněnska

jann napsal

ved to je stare

Abram napsal

Ahoj.
Pokud to provádíš pravidelně,nechám se pozvat. Jsem přirozeně dominantní,takže budeš jako nahá obsluha a hračka pro Pána.

Galp napsal

Chtěl bych něco podobného zazit

Galp napsal

Chtěl bych být na tvém místě. Nadhera

Marek napsal

Sice zajímavé, ale má li to být pravda, tak mi není jasné, jak je možné toto provést a všechen bordel, co u toho nepochybně vzninkul, uklidit tak, aby doma nikdo nic nepoznal, zvláště dělal li bys to pravidelně. Takže sorry, nevěřím, že je to pravdivý příběh

TOPlist