Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Moje skvělá manželka

Kategorie: Grupáč
11.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 30 hlasů

Na jednom nejmenovaném erotickém chatu jsem se seznámil se 60ti letou ženou, která se svým manželem pořádala každý víkend perverzní sexuální párty. Zaujala mne svým vyprávěním a já hned večer v postýlce po velmi kvalitním sexu s lehkým nádechem perverze, kterou já i moje Věra máme rádi, začal Věru přemlouvat, zda bychom tam alespoň jednou také nezavítali.

Jak už jsem napsal, trošku perverze jsme si spolu užívali, ale já v poslední době míval sny jak moje žena šoustá s několika muži najednou, jak se podrobuje trestům v mučírně a nejednou jsem jí viděl, jak s radostí drží jako psí fenka. Vždy mne to tak vzrušilo, že jsem si vzal svou Věru třeba i ve 3 hodiny ráno a ona nikdy neodmítla, naopak řádila vždy jako uragán, protože jsem jí při tom vyprávěl jak moc rád bych jí viděl ve velmi choulostivých situacích s jinými muži a vůbec o všem, co mi poskytovaly moje sny. Věra mne zprvu odmítala a dokonce jsme se kvůli tomu i poškorpili, ale já stále naléhal a naléhal až jednoho dne svolila. Rychle jsem volal Daně (to je ta žena z chatu), která nás objednala na nejbližší víkend a požádala nás, abychom od této chvíle spolu neprovozovali žádné sexuální hrátky. Sice mi to po chuti moc nebylo, sex jsme provozovali denně, ale zároveň mne vzrušila představa, jak nadržená Věra bude šílet v orgasmech. Věra mne každý večer v posteli provokovala a když viděla jak moje kláda trčí do vzduchu, zasmála se a řekla: jé promiň zlato já úplně zapomněla. I já jsem chtěl být pěkně nadržený na ty neznámé ženy (Věře jsem zatím nikdy nevěrný nebyl, jen moje přemanželské vztahy byly většinou se staršími perverzními ženami) a prožívat jinou rozkoš než kterou jsem prožíval se svou ženou.
V pátek se mi Věra předvedla v nových rudých tangách s titěrnou podprsenkou, ze které vykukovaly vztyčené bradavky a já měl co dělat, abych se udržel a neošukal jí těsně před odjezdem. Dorazili jsme přesně na čas a uvítala nás paní domu, která nás zavedla do své pracovny a dala nám přečíst a podepsat práva a povinnosti, které musíme dodržovat a poté nás zavedla do velké šatny, kde už se svlékali 3 muži a 2 ženy (jedna z podmínek byla, že se po celém domě budeme pohybovat jen ve spodním prádle a nebo nazí) z čehož si Věra vybrala první variantu, aby prý ukázala své nové prádelko a já druhou, nejen proto, že mi už čurák pěkně stál a v tangách, které mi moje manželka zakoupila na dnešní večer bych si připadal divně, ale i proto, že i muži byli úplně nazí a při pohledu na Věru už se jim ocasy také pěkně stavěly. Všichni byli velmi přátelští, představili se nám a protože ani jeden z nich zde nebyl poprvé, občas do foru „hodili“ historku, kterou zde zažili a ptali se nás jaké touhy a sny jsme si přijeli splnit my. Na to, že Věra o to abychom sem jeli moc nestála, chrlila ze sebe své představy, že jsem pěkně zíral ! Do 20 hodin, kdy se ozval gong, kterým nás naši hostitelé zvali do velkého pokoje, kde na zemi bylo rozprostřeno mnoho kožešin, se sešlo celkem 12 mužů a 8 žen. V hale už čekala Dana se svým manželem Milanem, všechny srdečně přivítala, připili jsme si na krásně prožité chvilky u nich a všem znovu představila mne a Věru a stručně je seznámila s tím co chceme prožít. Poté si hned k Věře přisedli 3 muži různého věku a začali se s ní líbat , hladit a než se Věra vzpamatovala byla úplně nahá, třásla se jako osikový list a potichu sténala jako kdyby se jí blížil první orgasmus. Všiml jsem si, že s Milanem odcházela jedna mladá žena velmi silné postavy a s ní její pravděpodobně přítel, milenec nebo manžel (byl o mnoho let starší a ocas měl stále povadlý) a Dana odcházela s jednou mladou holčinou a třemi muži mimo pokoj a ostatní se již mezi sebou líbali, osahávali a rozprostírali na připravené kožešiny. Ke mě přišla asi 30ti letá žena a ptala se, zda si s ní chci užívat a pozorovat Věru a nebo ji chci při akci pozorovat sám.
Odpověděl jsem, že budu rád, když budu v její společnosti a ona se hned přisála na mého čuráka a při tom si začala honit svou do hladka oholenou kundu. I když Věře jsem nikdy nechtěl dovolit, aby svého bobříka oholila, na ní se mi to velmi líbilo a já si jí přetočil do 69, abych jí tu rozkošnou kundičku mohl lízat a projíždět prsty sám. Při tom jsem viděl, že už Věru šoustá jeden z mužů, druhý se jí projížděl docela slušným ocasem v puse a třetího Věta třímala v ruce a prudce mu při honění stahovala kůžičku. Nevím jak dlouho jsme se navzájem s ženou pode mnou orálně uspokojovali, ale já už po třetí slízával její kundí šťávičku, Věru už vystříkal první muž a druhý s pěkně velkým ocasem do ní tvrdě zajížděl a já se právě rozhodl, že zasunu též do té pěkně mokré kundičky pod sebou, když se objevila Dana. Jarmilo, máš jít ihned za Kamilem, kam to jistě víš. Obrátila se ke mně, usmála se a zeptala se, zda může Jarmilu zastoupit. V duchu jsem si řekl, že nemůže ale musí, protože můj ocas už hrozil explozí ! Položila se na kožešinu a široce roztáhla stehna. Měla ještě většího bobra než moje Věra a měla chlupy pěkně slepené, pravděpodobně již někde dostala první dávku sememe. To mne velice vzrušilo, ještě jsem nelízal kundu v níž by bylo cizí semeno ! Ještě jsem se stačil podívat na Věru u které stál další muž a zarážel svůj ocas do její prdelky, když ona na jednom v kundě pěkně rajtovala. Slyšel jsem její křik a ještě stačil zaregistrovat, že dostala do pusy roubík v podobě dalšího čuráka, když mi Dana přitiskla hlavu na svou kundu a já začal lízat. Šťáva v její kundě měla nezvyklou chuť, hořko, slaně kyselou a já lízal jako by mi šlo o život.
Chci Tě mrdat děvko, zařval jsem když už mi v ocase začalo pěkně škubat. Vnikl jsem do ní asi dost prudce, neboť vykřikla a z pusy jí vypadla velká bradavka, kterou si sama před tím začala sát. Po několika přírazech jsem stříkal jako fontána do její kundy a řval u toho jako býk. Dodělej mě, křičela Dana a najednou mne překulila, klekla si nade mne a nad mými ústy se objevily její velké kozy. Cucej, kousej, nešetři mne vykřikovala a sama si „mastila“ kundu plnou semene. Dojil jsem ty úžasně velké cecíky a plnil její přání. Křičela stále, že mám víc a víc a já byl tak rozjetý, že jsem kousal jako vzteklý pes. Najednou se Dana posadila na mé břicho, vytřeštila oči, usmívala se a na mé břicho vytékala teplá kundí šťávička. Byl jsi skvělý šeptala, když ležela pak vedle mne a roztírala mi šťávičku po břiše a po mém ocasu, který se už zase probouzel k životu. A Tvoje žena je též skvělá, nečekala jsem že její kunda bez problémů přijme Petra. To je náš ošetřovatel a má čuráka 25 cm ! Chceš se jít podívat blíž ? Ano, zašeptal jsem a v ocasu mi už zase pěkně škubalo, když jsem viděl jaká kláda zajíždí do Věrčiny píči a ona křičí rozkoší a přiráží jako o život. Pojď, provedu Tě zde chceš ? Až později, chci mrdat odpověděl jsem a držel v ruce tvrdý ocas. Pojď ,mám pro Tebe připravený jeden moc krásný panický análek. Zavedla mne do vedlejšíjo pokoje, kde seděl na křesle starší pán a u něho klečel mladý hoch s nádhernou vystrčenou prdelkou a pokuřoval ho. Zmínil jsem se v telefonu před Danou, že mne vzrušuje představa šoustat pánskou panickou prdelku a ona mi jí obstarala a bylo mi jasné, že si to asi nudu muset zasloužit a poskytnout služby, které po mně bude asi Dana chtít.
Dana začala mazat gelem prdelku, já si pohoňoval povadlý ocas, který při pohledu jak Dana pomalu prsty projíždí touto prdelkou, stál jako kůl. Dana si lehla pod ocas toho chlapce, začala ho kouřit a já prudce zajel do jeho prdelky. Byla fantasticky úzká a Honza vyplivl ocas, který kouřil a řval jako postřelený tygr. Starší muž mu však strčil znovu ocas do úst a zařval: kuř ty děvko ! A Honza kouřil , přijímal můj tvrdý ocas a za chvíli jeho ocas plnil Danina ústa. Ani já nezůstal pozadu a plnil jeho prdelku spermatem a za chvíli už sténal i starší muž a plnil Honzova ústa. Pak mne Dana zavedla do svého pokojíčku. Potřeboval bych se vyčúrat, řekl jsem jí a ona mne se smíchem táhla do koupelny. Tam si klekla do sprchy, otevřela pusu, řekla můžeš a sama si ho zasunula do pusy.
Přiznám se, že pissíček s Věrkou občas děláme, ale jen na svá těla a Dana pokylala horký proud a z pusy jí koutkem úst vytékalo to, co spolykat nestačila. Byl jsem tak vzrušený, že jsem dočúrával s velkými problémy, protože mi ocas už zase pěkně stál. Umyl jsem si čuráka, Dana vypláchla pusu ústní vodou a vedla mne na velkou sedačku. Chtěl bych se podívat za Věrou řekl jsem se, když mě tlačila do rohu sedačky. Smála se a řekla, že půjdeme jen co jí udělám a naplním její hladovou ptákožravku. V duchu jsem si představoval kolik už tu její ptákožravku, jak nazvala svojí nevyholenou kundu, vystříkalo čuráků ! Ani jsem se nestačil pohodlně usadit a už se napichovala na můj ocas a ječela jako Viktorka u splavu. Svírala mne pevně kundou čuráka, že jsem za chvíli stříkal. Ještě, ještě chvilku, cucej kozy řvala, za chvilku už budu. Cucal jsem bradavky a ona za chvíli vypouštěla kundí mízu.
Byl jsem úplně vyždímaný, když mne po chvilce odpočinku vedla do velké haly, abych se podíval, jak si užívá Věrka. Poznal jsem, že už u ní není ani jeden z mužů, kteří jí šukali, když jsem s Danou odcházel. Ta se nyní smála a říkala: no činí se ta Tvoje samička, koukám, že tu má nový příděl.
Pak mne odvedla do stáje, kde mi při pozorování nejen málem vypadali oči z důlků, ale opět se mi postavil ocas. Věra mne přistrčila k jedné holčině, která právě přijímala ocas čtyřnohého kamaráda. Kouřila božsky ! Vystříkal jsem se hned jak jsem uviděl, že do ní vystříkané semeno začala Dana vylizovat.
To co následovalo by bylo asi nepublikovatelné, ale k Daně jezdíme s Věrou občas na netradiční hrátky a jsme všichni dokonale ukojeni!

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 30 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist