Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Manažerka Míla

Kategorie: Šukačky
24.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Nastoupil jsem jako nový ředitel jedné pobočky jednoho obchodního domu. Měl jsem pod sebou pro každé oddělení jednu nebo jednoho manažera. Celkem příjemní lidé. Většina z nich byla ve věku od 30 do 43 let. Mě samotnému bylo 44, ještě černé husté kudrnaté vlasy, postava tak akorát, vysoká, široká ramena, modrošedé oči, plné rty, hladce oholená tvář. Jasně chodil jsem do posilovny a proč by ne.

Svobodný, vzhledem taky ucházející v nejlepších letech. Ženit jsem se zatím dvakrát nechtěl a taky nebylo pořádně s kým. Nenašel jsem stále tu pravou. A to jsem hledal mezi svobodnými matkami, rozvedenými i jen svobodnými ženami. Ale prostě v žádné nebylo to jedno jediné co jsem hledal.

Ani jsem nedoufal, že bych ještě tu jedinou ženu svého života mohl potkat. A pak na sklonku kariéry jako manažer jsem byl přesunut do 150 km vzdálené pobočky jako ředitel. Přijal jsem to a odstěhoval se. Pořídil jsem si příjemný rodinný dům a začal se zabydlovat. V práci se mi tak nějak taky líbilo.

„Zítra se z dovolený vrací Míla. Je to manažerka domácích potřeb.“ Přišla za mnou Lucka.

„Dobře. Tak až tu bude, tak na desátou, u mě v kanceláři. Rád bych ji poznal. S vámi se už tak nějak více znám. Ale i tak plánuji asi za 14 dní udělat párty. Chci vás poznat a pobavit se s vámi všemi.“ Usmál jsem se na ní. Byla celkem překvapená a nadšená.

„Můžu to tak nějak tak trochu roznést mezi ostatními zaměstnanci?“

„Určitě. Není to problém. Přesné datum a hodinu ještě upřesním.“ Usmál jsem se na ni a jen sledoval jak odchází z mé kanceláře.

Druhý den se mi na desátou přišla představit Míla. No, zůstal jsem koukat co to je za ženskou. Dost mě překvapila. Čekal jsem nějakou tuctovou ženskou a ona přede mnou stála jedinečná ženská.

„Dobrý den, Vítek Král.“ Představil jsem se a podal jí ruku. Přijala ji a dívala se mi do očí. Stisk měla pevný. To jsem měl rád. Měla nádherný modrošedý oči, krátký vlasy barvy červeno fialové a postavu prostě nádhera. Velký prsa, zadeček tak akorát, širší boky, k jejímu věku postava super.

„Dobrý den, Miloslava Zelená.“ Usmála se a mě se podlomila kolena. Byla prostě jedinečná. Požádal jsem ji aby se mnou chvilku zůstala v kanceláři a řekla mi co a jak jde a nejde na jejím oddělení, a co tam akorát plánuje a tak. Hlavně jsem chtěl být s ní. Líbila se mi. Měla jedinečné kouzlo. Jenže taky byla pěkně paličatá a vzpurná. Hodně jsme na pracovním poli spolu bojovali. Nejednou jsme se pohádali až se ostatní divili co je to za rámus od kanceláří. Ještě že ty byly daleko od samotného obchodu a zákazníci nás neslyšeli.
Večírek byl v plném proudu příprav a konat se měl dva dny. Pro obě směny lidí. Pozval jsem úplně všechny a bylo to velkolepý.

Manažeři se mohli účastnit obou večírků. V pátek odpoledne těsně před odjezdem domů za mnou do kanceláře přišla naštvaná Míla. Držela v ruce několik papírů a začali jsme se hádat. Pustil jsem se do ní, že mi nebude mluvit do mých rozhodnutí, že na to je malou paní, že já mám víc praxe, rozumím tomu a podobně. Jen stála a koukala na mě nechápavě.

„Jste tak maximálně namyšlený pitomec.“ Řekla mi a jen se ušklíbla a jasně mi dala najevo, že vyhrála a vyzrála nade mnou. Jenže já jsem obešel kvapem stůl a prudce jsem ji popadl do náruče a začal líbat. Po chvíli se odtáhla a dala mi facku. Hned na to odešla z mé kanceláře. Jen jsem se opřel o stůl a zavřel oči a znovu si vybavil ten okamžik.

Dal jsem jí pět minut a šel za ní. Našel jsem ji v její kanceláři. Byla tam s Luckou.

„Mílo, doufám, že ta hádka nezpůsobí nějaké nedorozumění a přijdete na tu mnou oslavu. Za to co se stalo před chvílí v kanceláři se omlouvám. Nechtěl jsem se vás dotknout.“ Omluvil jsem se jí a odešel.

Na večírek v pátek nepřišla. Chápal jsem to. Byl jsem v celku zklamaný. V sobotu už jsem se tolik nebavil. Netěšilo mě to. Chtěl jsem tam ji a omluvit se jí a vysvětlit jí to a třeba mít i šanci.

„Dobrý večer, je tu to celkem hezké.“ Ozval se mi za zády hlas Míly. Nemohl jsem tomu uvěřit.

„Dobrý večer. Přišla jste.“

„Nečekal jste to. Po tom včerejšku jsem v to nedoufal.“ Přiznal jsem se a díval se jí celou dobu do očí. Podal jsem jí ruku. „Smím prosit?“ podíval jsem se jí upřeně do očí. Neodmítla. Došli jsem na parket a já začali hrát volnější věci. Tancovali jsme velmi sehraně. Kde kdo by mohl říct, že jsme letitý taneční pár. Po třech rychlých písních se ozvala mírná melodie a DJ sám oznámil, že nastala půl hodinka romantiky. Míla se otočila a chtěla odejít. Zastavil jsem ji a otočil ji k sobě.

„Naučíte mě pomalý tanec?“ lehce jsem se usmál a přitahoval jsem si ji pomalu k sobě. Zastavila se asi dva centimetry od mého těla. Jen se mi udiveně podívala do očí a láskyplně se usmála. Položil jsem si ruce zkříženě nad její zadeček a přivinul si ji víc do náruče. Prostor mezi námi zcela zmizel. M9la zkřížila své ruce kolem mého krku a hlavu si opřela o rameno. Během druhé písničky jsem přesunul ruce přímo na její zadeček a lehce jej začal hladit.

„Ale, pane řediteli.“ Podívala se mi do očí. Sklonil jsem hlavu k jejím rtům a začali jsme se líbat. Přestali jsme tancovat a jen se věnovali jeden druhému. Mé ruce putovaly po celém jejím těle. Nevynechal jsem jediný kousek, kterého bych se nedotkl. Ani ona však nezůstala pozadu a začala mě hladit a poznávat mé tělo.
„Mílo, jsi jedinečná.“ Zašeptal jsem a ona se ke mně otočila zády a lehce zadečkem se ke mně přitulila a do rytmu hudby jím přejížděla po mém rozkroku. Chytil jsem ji za boky a přirazil jsem si ji na sebe. Byl jsem už dost vzrušený a bylo mi jedno kde jsme. Chtěl jsem ji. Vzal jsem ji za ruku a vedl jsem ji do ústraní. Jediné kam se dalo zajít byla opuštěná chodba. Opřel jsem ji tam o zeď a začal jsem se ji dostávat pod tričko a do kalhot. Jenže ona mě po chvíli zarazila.

„Nejde to…Prostě nejde…Promiň…já prostě nemůžu…“ řekla a vytrhla se mi. Vyběhla ven a já tam zůstal stát a nechápal jsem co se to děje. Potřeboval jsem sel zasunout a tak jsem se podíval po okolí a zahlédl jsem jednu prodavačku a zatáhl jsem ji do chodby a vyspal se tam s ní. Nebylo to tak jak jsem chtěl. Myslel jsem furt jen a jen na Mílu. Co se to stalo? Proč tohle udělala? Ten den jsem to už nechal být, ale hned v pondělí jsem za ní zašel. No nechal jsem si ji zavolat do kanceláře a jen co vešla jsem k ní zamířil. Zůstala stát ve dveřích.

„Pojď dál.“ Ukázal jsem jí a hned za ní zavřel dveře. Natlačil jsem ji na ně a přitulil se k ní. Začal jsem ji lehce hladit po tváři a líbat na krk. Nebránila se.

„Miláčku, nevyznám se v tobě. Nechci na tebe nijak tlačit, ale proč jsi to včera ukončila?“ podíval jsem se jí do očí a jen ji znovu začal líbat na krk a pomalu jsem polibky sjížděl k jejímu dekoltu. Měla na sobě košili a tak jsem rozepnul první dva knoflíčky a jazykem pomalu zajížděl do skulinky mezi jejími prsy. Jen zaklonila hlavu a rukama mi zajela do vlasů a přimáčkla se vzrušením na mě.

„Nevím co si myslet. Chci ti říct ne, ale prostě mě k tobě něco šíleně táhne a zatemňuje mysl. Jsem bezbranná ve tvé blízkosti. Ale bojím se. Nechci být jednodenní záležitost.“ Její dech byl zrychlený, překotný nervózní hlas.

„Lásko, moje…zamiloval jsem se do tebe první den co jsi sem přišla do kanceláře. Šílím z každého tvého pohledu, vždy ve tvé blízkosti je mi divně. Chci s tebou být.“ Šeptal jsem a znovu se začal věnovat jejímu dekoltu. Tentokráte jsem pod košili zajel jednu rukou a během několika vteřin jsem jí rozepnul podprsenku a vysvobodil tak její prsy z ní a hned se k jednomu přisál. Druhou rukou jsem ji hladil na kundičce přes pracovní kalhoty.

„Chci se s tebou milovat. Hned tady…teď…“ pošeptal jsem a vysadil jsem si ji k pasu a odnášel k pracovnímu stolu. Všechno z něj skončilo na zemi a já si ji začal pomalu svlékat. Hrozně jsem ji chtěl. Jednou rukou jsem ji nepřestával hladit na kundičce, kalhoty skončili na zemi a já zuby ze své lásky stahoval kalhotky. Když byly dole polibky jsem začal stoupat po jejích nohách ze vnitř nahoru k její mušličce. Míla se jen zmítala v rozkoši a vzrušení. Přitáhl jsem si ji blíž ke kraji a jazykem jsem si ji začal vychutnávat, lízal jsem její pysky a zajížděl jazykem do ní a zase ven a jen ji líbal mušličku. Svíjela se v rozkoši. Rukama jsem hladil její kozičky. Po chvíli jsem na rtech ucítil sladkou chuť její šťávičky. Celou jsem si ji olízal. Přisál jsem se rty znovu na její prsa a druhé jsem mačkal a lehce třel. Byl jsem z jejích prsou unešený. Šikovně se mi propletla ke kalhotám a začala mi je rozepínat a stahovat mi trenky aby vysvobodila ven mou hračku. Mlsně se na mě podívala a sklonila k němu hlavu. Začala jej lehce jazýčkem ochutnávat na jeho špičce a pomaloučku až k jeho kořenu jej olizovala a strkala si jej do pusy. Jen jsem jí třel prsa a slabě sténal vzrušením. To jak si hrála s mýma koulema a lehce je škrábala bylo neuvěřitelný. Začal jsem jí přidržovat hlavu a trochu to zrychlovat. Vystříkal jsem se jí do pusy a na obličej. Všechno co měla v puse spolkla. Vysadil jsem ji na stůl přitáhl ke kraji zvedl jí nohy nad má ramena a pomaloučku jsem do ní začal vklouzávat. Nejprve pomaloučku a jen tak něžně. Ale Míla se změnila v pěknou dračici a po chvíli jsem do ní prudce přirážel. Bral jsem si jí s vášní a neskonalou touhou. Krásně mi vycházela vstříc svou pánví. Během té chvilky co jsem v ní byl prodělala dva orgasmy což mě neskonale těšilo a nesnažil jsem se přestat.

Těsně před koncem jsem ho z ní vytáhnul a jen jí dráždil. „Pokračuj do konce ve mně. Naplň mě.“ Pošeptala mezi vzdechy. Byl jsem potěšen. Znovu jsem se do ní vrátil a začal pokračovat. Další její orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat a to jsme skončili spolu. Vystříkal jsem se do ní a jen ji objal a zahrnul polibky.

„Miluju tě, šíleně tě miluju.“ Šeptal jsem a mazlil se s ní.  Líbal jsem ji a hladil znovu její prsa.

„Miláčku.“ Pošeptala mi a schoulila se mi do náruče.

Zůstali jsme spolu.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Tagy

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Pavel palecek napsal

Bulk to uzasne!

TOPlist