Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Mamka – prequel

07.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 87 hlasů

Mamka mě vychovávala sama. Od malička jsem k ní měla vřelý, láskyplný vztah.
Její výchova nebyla nijak puritánská, už od malička jsem věděla, co je to sex; máma se přede mnou nikdy nestyděla – běžně jsme se spolu koupaly nebo sprchovaly, v létě se opalovaly nahé u bazénu, a kolikrát se ani neoblékly a až do večera pobíhaly po domě, jak nás pánbu stvořil. Nahota a sexualita pro mě byly naprosto přirozené.

Už od puberty jsem věděla, že na kluky nikdy moc nebudu, prostě jsem byla po mámě, i když ta si přiznala, že je lesbička, až ve středním věku.

Byla mým vzorem a prototypem krásy – plná ňadra, úzký pas a široké boky. Ve čtyřicítce se jí boky zakulatily (stejně jako její úchvatný zadek) a ňadra ztěžkla, ale pas zůstav vosí. Dokonalá Venuše.Zlom v našem vztahu, i když jsem tehdy ještě netušila, k čemu nakonec povede, nastal jednoho slunného odpoledne; bylo mi čerstvých osmnáct. Přišla jsem se ze školy, prošla kuchyní a oknem nad kuchyňskou linkou spatřila její nahou siluetu, povalující se na lehátku. Těšila jsem se, jak také skočím do bazénu a třeba ji pocákám vodou.
Začala jsem si rozepínat blůzu.
Máma něco držela v ruce. Myslela jsem, že je to krém, ale ona to hladila odshora dolů a mazala povrch blýskavým gelem. Když můj unavený mozek ten tvar identifikoval, ztuhla jsem. Máma držela baculaté dildo (až později jsem se dozvěděla, že se tomu říká anální kolík) a roztírala na něm lubrikační gel!
V té chvíli jsem se měla sebrat a mazat pryč, a můj život mohl mít možná jiný směr. Ale nelituji toho, že jsem zůstala a později prožila tolik něžných perverzí, nad kterými většinová společnost omdlévá hnusem.
Máma roztáhla nohy a zajela mezi ně rukou.
A mě z toho zvlhla kundička. Jako když lusknete prsty! Vyděsilo mě to, ale přesto jsem zůstala stát a civět. Bylo mi jasné, že máma občas masturbuje. Já to dělám taky, stejně jako všichni ostatní obyvatelé téhle planety. Na její obranu musím říct, že jsem měla přijít domů až k večeru …
Ale vidět ji při tom?!
A ještě se u toho vzrušit? Začínala jsem tušit, že se na mě něco řítí…
Máma si mezi pysky přejela špičkou dilda…
A já zajela rukou pod kalhotky!
Máma byla prostě nádherná bohyně a něco tak okouzlujícího a vzrušujícího jsem nikdy neviděla.
Máma roztáhla nohy…
A já si stáhla kalhotky ke kolenům a vyhrnula si krátkou školní sukni do pasu. Pocit nahého zadku vystrčeného do místnosti mi podlomil kolena.
Potom jsem viděla další svoji životní premiéru – něco, čemu jsem později sama propadla. Máma zajela s širokým dildem až dolů, a oběma rukama si ho tlačila do zadku!
Jednou rukou jsem se opírala o linku a druhou si divoce honila kundu. Kousala jsem se do rtů, abych nezačala hlasitě vzdychat.
Dildo zapadl do její dírky a ven koukalo pouze růžové kolečko. Máma opět dala nohy k sobě a lehla si jako by nic s rukama za hlavou.
Co to dělá? Proč nepokračuje?
„Leni!“ zavolala směrem k domu.
Trvalo mě dvě vteřiny, než mi to došlo. Prudce jsem se otočila. Ve dveřích stála teta Lenka s lahví koly a opírala se o futra. Bůhví jak dlouho mě pozorovala! Úplně nahá.
„Hm,“ protáhla mlsně. „Roste z tebe nádherná ženská!“„Prosím tě, neříkej to! Prosím tě, já… jenom… to…“ snažila jsem se vysvětlit kalhotky u kolen a vlhké prsty od sekretu. Postavila se vedle mě a nahota z její sluncem rozpálené kůže přímo sálala. Lehce do mě strčila a naše nahé paže se setkaly.
„Bude to naše tajemství, ale s chutí bych si tě dala, broskvičko,“ usmála se na mě.
A já byla rázem vlhká jako čubka.
„Leni!“ ozvala se opět máma.
Teta Lenka na mě mrkla a odplula na terasu.
Měla bych utéct, přijít večer a dělat jakoby nic…
Ale já zůstala zírat.
Máma zašeptala, že pro ni má překvapení. Roztáhla nohy a předvedla růžové kolečko nahrazující její kakaovou dírku. Teta ho popadla a povytáhla. Máma zasténala. Teta ji začala lízat a jemně vibrovat s dildem…
… a já se opět začala honit, věděla jsem, že to bude chvilička…
Teta se k mámě přisála, mamce vypadlo dildo a odkutálelo se po dlažbě… teta místo něj strčila do mámina zadku čtyři prsty, a dál lízala jako divá.
Pak zvedla oči do okna a v ten okamžik jsem se udělala… společně s mamkou…
Dívala jsem se přitom do zelených očí tety Lenky!

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist