Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Luboš, Tom a já 1. část

Kategorie: Gay
01.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů

Jsem třináctiletý kluk a už víc jak rok jsem závislý na sexu. Musí mi stačit hlavně ruce a fantazie, ale někdy se podaří nějaký kontakt. Líbí se mi hlavně starší a zkušenější kluci.
Je opět jeden z nudných dnů a já se ploužím po městě a hledám zábavu. Vedro, okolo lidi, kteří se kodrcají bůhví kam. Pot se prodírá pod oblečení. Tričko i slipy se mi lepí na tělo. Celkem přirozeně cestu končím u městského bazénu.

Kraťasy naštěstí vypadají jako plavací, tak by mohl okamžitý nápad „zchladit se“ vyjít. Lístek, šatna, tričko, kraťasy a slipy dolu, kraťasy nahoru a rychle do vody. Paráda, příjemná voda. Je mi jasný, že budu muset odejít z vody dřív, aby mi trochu uschly kraťasy. Ve sprchách je svlékám a ždímu. Házím na topení. Čas si krátím sprchováním a pozorováním okolí. Prochází tu mladí, velcí, staří, malí.A už je tu. Okamžitě HO poznám. Přechází kolem mě. Líbím se MU. Prohlíží si mě, zastaví u mě a začne se sprchovat hned vedle, naproti, maximálně poblíž. Tentokrát se mi také celkem líbí.
Je to má oblíbená kratochvíle. Mám rád, když se JIM líbím. Vzrušuje mě to. Mydlím se, sprchuju se a sem tam po nich mrknu. A oni koukají. A to mě baví. Tuhne mi penis a užívám si to. Vzpomínám, jak mi jednou stál jak bič. ONI pak na mě koukají a nemohou ze mě sundat oči. I JIM se pak plavky často  napínají.
Chodili za mnou i do sauničky – ohřívárny. Bývala často prázdná. Sedal jsem si na vyšší patro, sundal jsem si plavky a kolena jsem objal rukama a čekal. Pokud někdo přišel, stačil jsem pokrčit kolena a viděl jen, že jsem jen bez plavek. Nemýlil jsem se. Vždycky přišli. Někdy si sedli nižší patro tak, aby na mě viděli. Někdy si sedli na mé patro tak, aby mě viděli přímo mezi nohy. Vzrušovalo mě to a cítil jsem to i v rozkroku. Roztáhl jsem trochu nohy. Hladil jsem si břicho a sem tam zajel rukou mezi nohy. Jednoznačné pohyby ruky jasně signalizovaly, co dělám. Přitom jsem se na NĚ díval a užíval si. Pak jsem i natáhl nohy. Viděl vše. Stalo se, že jsem se i udělal. Někdy si i ON začal sahat do plavek. Někdy na mě čekali už při vstupu do šaten. Lichotilo mi, že si dají tu práci.
Tak jsem se celkem pravidelně scházíval se svýma klukama. Vlastně jsme se neznali a nepromluvili spolu ani slovo. Nikdy se mě ani nedotkli. Jak jsem po tom toužil!
Tentokrát se sprchuje hned vedle mě. A najednou poslouchám, co mluvím. Žádám ho o mýdlo. Bez mrknutí oka mi ho podává. Mydlím se s ním a on mě trčí pod sprchou a pozoruje mě. Svlékl jsem kůžičku a mydlím si jeho mýdlem žaluda. A podávám mu jeho mýdlo. V sauně si sedám na své místo a on tentokrát hned o patro níž. Svého péra se ani nedotýkám. Jen se na něj dívám a užívám si. Svádím. Cuklo mi v penisu. Za chvilku znovu. Sesunul jsem si do lehu a zavřel oči. A pak jsem ho ucítil. Začal mě hladit na břichu. Neotevřel jsem oči a ani jinak jsem nezareagoval. On sjel do podbříšku a pak se mě dotkl. Hned u kořene. Můj kolík se vypnul a dotkl se jeho ruky. Pak mě začal hladit na žaludu. Bylo to skvělé. Oči jsem ani neotevřel, ani se nepohnul. Nehonil mi ho, jen tak ho hladil, masíroval. A to mě vzrušovalo daleko víc než onanie. Když jsem otevřel oči, byl jsem už v sauně sám.
Poprvé! Utíkám domů a jsem tak rozparáděný, že bych se nejraději svléknul už na cestě. Už se těším na tábor, na který bych měl jet. Můj hlavní zájem je sex a doufal jsem, že bude příležitost.
***
Zpočátku to moc nadějně nevypadalo. Kluci na chatce byli v pohodě, ale na to, že by to směřovalo k sexu nebo alespoň k hromadnýmu honění to nevypadalo. Líbil se mi Tomáš. Když se svlíkal, byl jsem tak nadrženej, že mě vzrušoval i ve slipech. Zíral jsem na něj jak úchyl. Říkal jsem si, že se nějak role prohodily. Dřív čuměli oni a teď já.
Naštěstí se to po večerce trochu změnilo. Samozřejmě hlavně díky mě. Řeč jsem stočil na holky, sex a tak. Poučovali jsme se, jak se to dělá. Vysvětloval jsem, jak na to. Měl jsem asi největší zkušenosti, i když s jiným pohlavím. Ale to oni nevěděli. Jasně, že mě to vzrušovalo. A kluky taky. To jsem poznal po hlase. A jak já byl nadrženej! Tomáš se pořád ptal a jak tohle a jak tohle.
Neudržel jsem se a plácnul jsem: „Pojď sem já ti to ukážu“. A on opravdu šel! To jsem nečekal. Lehl si vedle mě. Hned narazil na mé péro. Ale nic neřek. A já mu dělal chlapa. Začal ho hladit. Schválně jsem zdůrazňoval jeho prsa. Rukama jsem zajel pod triko a začal jsem ho líbat.
„To znám.“ Celkem mě uzemnil. „Co dál?“. Uff!
Začal jsem ho hladit níž a na nohou. Přes pyžamo jsem narazil na jeho penis. Stál mu! Jemu se to líbí. Opatrně jsem si na něj lehl a začal dělat ty typické pohyby. Pak jsem mu ukázal i polohu v sedě.
„To tam zajedeš líp…“. Tomáš byl vzrušením tuhej. „Samozřejmě bez oblečení“, dodávám. Chvilku jsem zaváhal, a pak svlékl horní část pyžama.
„Ted já“. Prohodili jsme se a Tomáš si vyzkoušel obě polohy. Když seděl na mě, taky si sundal horní část pyžama. Sáhl jsem mu rukou pod kalhoty a pohladil jeho stojící penis. Tom mi vytrhl ruku ven. Snad to bylo instinktivní.
Ukázal jsem mu polohu zezadu. Tom byl trochu udiven, ale klekl si na všechny čtyři. Já si mezitím sundal i spodní část kalhot a začal mu přirážet tam, kde by měl vagínu. Pak jsme se vystřídali. Přitom jsem mu shrnul kalhoty. Cítil jsem, jak mi zajíždí pérem mezi nohy. Po chvilce jsem se otočil, roztáhl nohy a naše penisy po sobě jezdili, hezky zpředu, jak to dělají holka a kluk. Tomáš však náhle přestal. „Jo díky“. A vlezl na svou postel.
Sahám si na břicho. Cítím lepkavou tekutinu. Tomáš je uspokojen. Ale já ne!
„Dobrou noc“. Neodpovídá. Asi už spí.
Rozjíždí se to dobře. Mohl by to být zajímavý tábor. Vedoucího máme celkem sympaťáka. Luboše. Mlaďas a líbí se mi. Zkusím, jestli patří mezi NĚ. Předsevzal jsem si, že ho budu svádět.
***
Svádění Luboše se nějak celý den nedařilo. Ani si mě nevšiml. Tedy všímal si mě stejně jako ostatních. Tomáš se mně spíš vyhýbal. Asi to včera byla jeho první zkušenost a doufám, že se srovná. Večer jsme mluvili o všem možným, ale jako by se vše vyčerpalo, nic nenapovídalo tomu, že by se měla první noc opakovat. Marně jsem sváděl hovor k sexu. Bylo mi hůř a hůř. Když jsem se neudržel a Tomovi navrhl, že k němu vlezu, odvětil, že už jde spát. Co se stalo? A já potřeboval sex. Pokoušel jsem si ho honit, ale ani jsem to nedokončil. Nebavilo mě to.
Šel jsem na záchod, tedy vlastně se projít. Chodil jsem raději za chatičkama, kde byla větší tma. U chatky Luboše jsem se zastavil. Byl tam, něco sepisoval. Vidět mě asi nemohl, v chatce měl rozsvíceno. Seděl tam jen ve slipech. Představoval jsem si, co je pod nimi. Koukal jsem Lubošovi do rozkroku a přesně jsem věděl, co mi schází… Ale nevěděl jsem jak na to. Když na žádné signály Luboš neodpovídal!
Ale pomoc přišla nenápadně. Další den odpoledne mě začalo svědit v třísle. Shrnul jsem kraťasy i se slipama a ejhle. Klíště. Asi bych s tím měl něco dělat, ale hodil jsem to za hlavu.
Večer nám dával Luboš na chatce dobrou noc. A v tom mě to napadlo.
„Luboši, já mám klíště.“ „Kde, … ukaž.“
Odhrnul jsem deku a poodhrnul krátký kalhoty na spaní a ukázal tříslo. Klíště už se pěkně nacucalo. Luboš mi ho začal vytáčet. Bylo to příjemný, když mi Luboš točil klíště blízko mého ptáka. Přitom se lehce dotkl přes kalhoty i mého žaluda. Projel mnou blesk. Po chvilce znovu. Penis mi začal tuhnout a tím víc překážel v práci Liborovi. Přidržel jsem ho rukou na straně. A užíval si to. Rozjelo se to. Pustil jsem svůj penis a nechal ho, ať se ho Luboš při každém otočení dotkne. Měl jsem ho jako bič. Luboš se ho opravdu párkrát dotkl, pak ho však odstrčil a přidržoval si ho sám, aby mu nepřekážel. Teprve teď jsem se na Luboše podíval a on točil klíště a dělal jakoby nic. Byl jsem nahoře na palandě a kluci nemohli nic vidět, a Luboš ani mrk. Drží mi to stojícího ptáka a ani nehne brvou.
„Hotovo“.
Mám lepší náladu. Luboš zhasl a odešel a já jen tak ležím a užívám si předešlé chvíle. Kolík mi ještě stojí, ale vyhonit jsem si ho nechci. Cítil bych to jako pokažení celé chvíle. Tak jsem odsouzen ležet a snít. A co bude zítra?
***
A druhý den Luboš jakoby nic. Já byl celej napruženej. Bylo to ve mě a já nevěděl jak z toho ven. Pořád jsem vymejšlel jak to zařídit. A pořád nic. A pak jsem na to káp. Plácali jsme se po lese a já si sedl pod strom a chvilku se zasnil. A pak jsem ho viděl. Po noze mě lezlo klíště. Ještě se nezavrtalo… A v hlavě mi bleskl plán. Vzal jsem klíště a dal si ho na podbříško. Nechtěl jsem ho dávat na stejné místo jako minule. Čekal jsem, až se zavrtá. Nic. Začalo si to štrádovat někam nahoru. Postrčil jsem ho a otočil. Svolávání k návratu! Chtě nechtě jsem natáhl kraťasy. Vrátili jsme se do tábora. Cestou jsem už na klíště zapomněl, ale na záchodě jsem si vzpomněl. Hned jsem ho začal hledat. Bylo sice trochu níž, než jsem původně zamýšlel, jen kousíček od kořene mého šulína. „Tak to jsem zvědav, co s tím Luboši uděláš,“ říkal jsem si. Snad mě nepošle na marodku.
Po večerce jsem zaťukal na jeho chatku s tím, že jsem si kontroloval klíště a jedno našel.
„Tebe mají nějak rádi“ usmál se Luboš a mám prý jít dál. Byl už v pyžamu a něco čet.
„Tak ukaž.“ Ve stoje jsem poodhrnul gumu kalhot od pyžama a ukázal mu klíště. Začal mi ho vyndávat. Krouživými pohyby mi třel těsně nad kořenem penisu. Vzrušovalo mě to tak, že se mi podlamovaly kolena. Kymácel jsem se a Lubošovi ujížděla ruka. Kromě toho můj stojící penis mi napínal kalhoty pyžama a musel Lubošovi překážet v práci.
„Takhle to nejde. Lehni si“. Udělal mi trochu místa na vedlejší posteli, kde nespal, ale ukládal tam nějaké oblečení.
Lehl jsem si. Luboš mi opět začal kroutit klíštětem. Ale můj trčící penis mu tak překážel, že s klíštětem nemohl točit. Přidržel mi ho na straně. Cítil jsem, jak mi cuká do jeho ruky. Luboš zase nic. Ani nehnul brvou. Kalhoty mu však stále překážely. Teď je řada na mě. Odstrčil jsem Lubošovu ruku a stáhl si kalhoty na stehna. Zdálo se mi to, anebo Lubošovi přeci jen zajiskřily oči? Je to ON?
Teď už to šlo dobře. Jak Luboš klečel u postele, lehce se dotýkal pyžamem okraje postele. Chvilku jsem se rozhodoval, ale nakonec jsem natáhl ruku k okraji postele a hřbetem ruky jsem ucítil dotek. Pyžama? Penisu? A Luboš nic. Nedal mi ruku pryč, nechal to tak. Je to ON! Otočil jsem ruku a chtěl se dotknout dlaní. Luboš mi však náhle stáhnul kůžičku. Prohnul jsem se a dotknul se Lubošova penisu přes jeho kahoty.
„Tak hotovo, ještě ti to vydesinfukuju.“ Sakra, nepodařilo se!
Ještě jsem ležel, penis mi trčel do prostoru a Luboš vytahoval desinfekci. Pak jsem ještě chvilku ležel a čekal. Co kdyby?
„Tak co? Hotovo. Můžeš juchat do postele.“ Myslel jsem, že tu už zůstanu.
Nasadil jsem kalhoty a šel na chatku. Tak slibně se to vyvíjelo. Ale co můžu čekat. Jestli patří mezi NĚ, pak má určitě strach a nemůžu čekat, že do toho hned tak půjde. A co kdybych mu to rovnou řek. Třeba by se pak nebál. Kluci už spí. I Tom. Začínají se mi klížit oči…
***
Další den jsem pozoroval Luboše. Namlouval jsem si, že se na mě dívá tak zvláštně. A zase jsem se v tom plácal. Co mám dělat, přece nemůžu pořád po lese shánět klíšťata.
Lidi začali chodit na marodku. Tábor zachvátila nějaká epidemie. Od nás na chatce zůstal jen Tom a já. Měli jsme chatku jen pro sebe. Tom už se mnou normálně mluvil. Asi si to srovnal v hlavě. Proto večer, když se Tom svlíkal, zkusil jsem to ještě jednou:
„Máš pěkný péro Tome.“  Trochu se začervenal.
„Jde ti sundat kůžička?“ Odpověď jsem věděl z první noci, ale na něco jsem se musel zeptat. A Tom překvapil. Jako odpověď si klekl ke mně na postel a stáhnutím předkožky odhalil růžový žalud penisu. „Zkus si to.“ Hezký Tome. Přetáh jsem mu kůžičku a pak ještě jednou. Vzal jsem ho do dlaně a uznale potěžkal. Jasně, že se mi postavil.
Přendaval jsem mu kůžičku sem tam a po chvilce jsem mu ho regulérně honil. Tom se začal svíjet, paty dal od sebe a svezl se na záda i se skrčenýma nohama pod zadkem. Sedl jsem si k němu blíž a vyhonil mu péro. Tom se zvedl a vzal si pyžamo. Zase jsem utřel.
Byl jsem nadrženej, ale honit jsem si ho nechtěl. Šel jsem ještě se stojícím pérem na záchod a teprve při chcaní mi klesl. Zpátky jsem šel už přímo k chatce Luboše.
„Copak proč nespíš?“ Ode dveří jsem se na něj smutně koukal.
Byl zjevně v dobré náladě. „Máš zase klíště?“ To jsem nečekal. „Pojď, já se podívám.“ Pookřál jsem.
Stál jsem před ním. Nadzvedl mi tričko a prohlížel. Pak mi ho sundal. Otočil mě dozadu a pak zase dopředu. Pak mi kontroloval nohy. Když skončil, nechtěl jsem promarnit šanci a posunul kalhoty pod zadek. Pokračoval v prohlídce. Ucítil jsem několik doteků na zadku, jak zjišťoval, jestli se jedná o smítko nebo klíště. Kokot se mi už zase ozval a začal stoupat. Otočil jsem se čelem a přehodil kalhoty přes stojící péro. Svezly se až na zem. Prohlížel mi ohanbí. Nemám žádné chloupky, tak to měl jednoduchý. A opět mi stáhl kůžičku přes žaluda. Jaj!
„Nic, jsi v pohodě.“ Jak jsem byl, udělal jsem krok k Lubošovi a objal ho. Nečekal to. Intuitivně mu sjeli ruce na můj zadek. Přirazil jsem mezi jeho nohy…
Dívá se na mě jinak! Sice k ničemu jinému nedošlo, ale jsem na dobré cestě. Tom spal vedle a já se na něj díval. Deku měl poodhrnutou.
„Tome.“ Volám na něj šeptem. Nic. Spal. Mám nutkání ho pohladit. Pokouším se u jeho postele odkrýt deku. Podařilo se. Tom stále spí a je nahý. Asi jsem mu tady scházel. Lehnu si vedle něj! To je nadrženost. Rychle si svlékám kalhoty pyžama. Trochu se probouzí a otáčí se ke mně zády. Dotýkám se penisem mezi jeho půlky. Cítím, že za chvíli už budu. Stříkám Tomovi mezi nohy. Ani nevím, jestli to Tom vnímá. A jestli ne, tak se ráno bude divit.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Anonim napsal

Napiš mi na email prosím, jsem v podobném věku a chtěl by jsem si popovídat ?

napsal

Ahoj. Napiš mi prosím na mail ja6969@seznam.cz chtěl bych se tě na pár věcí zeptat?

Max napsal

Ahoj napis mi NA email kubajakubchovanec@g.mail.com

Mates napsal

Ahoj. Moc mě tvůj příběh vzrušil. Napiš mi na email: pyciakmatej@gmail.com vyměníme fotky.

Anonym14 napsal

Napište, je mi 14,vyměníme fotky? xadresax@gmail.com

TOPlist