Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Exekuce je dobrá věc

23.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Před několika měsíci jsem začal pracovat na pozici exekutora. Není to zrovna příjemná práce, člověk na to musí mít žaludek a charakter. Já ho měl a hodlal jsem toho využít ve svůj prospěch. Ve většině případů, se do exekuce dostali staří lidé, co se snažili pomoci z problémů svým nezodpovědným dětem, nebo manželské páry žijící na hranici chudoby. A většinou se jednalo o ztroskotance a o ne-zrovna-pěkné-ženské.

Občas se ale objevily i výjimečné případy. Jeden z nich mě právě přivedl na myšlenku, jak ukojit mou neukojitelnou a nekonečnou potřebu. Vyhlídl jsem si manželský pár, kde chlap byl podpantoflák a žena zlatokopka. Pěkná zlatokopka.

Blond vlasy, štíhlá, vysoká postava, pěkná, velká, pevná prsa, prostě ženská, za kterou by se otočil každý druhý chlap. Manžel, aby uspokojil její vysoké nároky, si bral půjčky, z počátku bankovní, poté už i nebankovní – a to ho přivedlo do exekuce. Byl jsem u nich už dvakrát, vypadalo to, že ho žena brzy opustí. Nebylo se čemu divit – čistě kovaná zlatokopka. Nebydlel jsem od nich příliš daleko, jen něco málo přes 10 kilometrů a tak jsem mohl pohodlně sledovat, jak probíhají jejich všední dny. Manžel před pár dny vzal druhou práci, a tak nebýval moc často doma. Na tohle jsem právě čekal. Nastal čas, abych paní Markovou poctil svou návštěvou….
„Kdo je tam?“ Ozvalo se po mém zaklepání na dveře.
„Exekutor Černý, otevřete.“ Slušně jsem odpověděl.
„Manžel není doma, bez něj s Vámi jednat nebudu.“ Odvětila tvrdohlavě paní Marková.
„Mám pro Vás možnost, jak byste se s manželem z téhle situace mohli dostat. Jedná se o mimořádnou příležitost. Přišel jsem za Vámi okamžitě, jakmile jsem se o ní dozvěděl. Později by to nemuselo být už aktuální. Nebojte se, nepřišel jsem Vám zabavit majetek.“ Nalákal jsem ji. Což samozřejmě ihned zabralo a paní Marková odemkla a pustila mě dál. Rodinný dům byli nuceni prodat už před několika měsíci a tak se přestěhovali do bytu. Paní Marková mě zavedla do obývacího pokoje a nabídla mi zdvořile něco k pití. Požádal jsem jí jen o vodu a již po několikáté se rozhlížel po místnosti. Nic se nezměnilo, ani se nepokusili věci odvézt pryč. Velký hnědý gauč se táhl podél celé stěny, naproti stála velká plazmová televize s domácím kinem. V rohu stál solidně nabušený počítač – alespoň podle vzhledu se tak jevil.
To už paní Marková pokládala sklenici vody na dřevěný masivní stůl, který stál před gaučem.
„Tak mi tedy řekněte, jak bychom se z té exekuce mohli dostat? Ty peníze jen tak neseženeme, nebude to hned. Manžel nastoupil do druhé práce. Musíte nám dát ještě víc času.“ Rozjela se úzkostlivě paní Marková.
„Naskytla se tu možnost, jak byste mohla sebe i svého manžela exekuce zbavit, respektive jak exekuci vyplatit. Bylo by to bez dlouhých procesů, do týdne by mohlo být po ní.“ Usmál jsem se na ni a pozoroval, jak se jí rozsvítili oči nadějí na šťastný konec. Z jejího výrazu jsem byl schopný vyčíst, co si právě myslí – za neschopného manžela vyřeší všechny problémy, které natropil a získá nad ním ještě větší moc.
„Říkáte, za týden by byly všechny dluhy pryč? Opravdu, není to jen zase nějaký výmysl?“ Snažila se zakrýt své nadšení falešnými obavami.
„Ne není, za týden budou vaše dluhy splaceny a nezbude po nich ani stopa.“ Odpověděl jsem a chystal se přejít na první metu.
„Dobrá, jdu do toho. Co musím pro to udělat?“ Zeptala se odhodlaně paní Marková.
„Zašukat si se mnou.“ Odpověděl jsem pevným, vážným hlasem. Ona vytřeštila oči a reflexivně odpověděla, že to v žádném případě. Není přece děvka! V duchu jsem se usmál a pokračoval dál v přesvědčování.
„Paní Marková… Julie. Smím Vám tak říkat? Nezapomeňte, v jaké jste situaci. Do 14 dnů přijdete o veškerý majetek a nikdo, ani vy, ani váš manžel tomu nezabráníte. Jedině v případě, že mi dnes poslušně podržíte. Pak Vám mohu slíbit, že veškeré záznamy zfalšuji tak, aby to vypadalo, že je vaše exekuce vyřízená. Volba je jen a jen na Vás Julie.“ Sladce jsem se usmál a v penisu mi lehce zacukalo. Nejsem žádný ošklivý chlap, 35 let, vypracovaná postava pravidelným cvičením, pohledná tvář, příjemný hlas. Vsázel jsem na svůj vzhled. Julie se tvářila šokovaně, ale v hlavě jí to šrotovalo jako o život.
„Jakou mám jistotu, že mi nelžete?“ Řekla tiše.
„Nemáte, prostě mi musíte věřit.“ Bylo zbytečné něco vymýšlet, tak jsem řekl pravdu. Prohlédla si mě od hlavy až k patě. Po chvilce ticha usoudila, že to za pokus stojí. Teď si konečně taky začnu v pracovní době užívat…Rozepl jsem si pásek u kalhot a povolil knoflík. To už ke mně s ostychem Julie přistoupila a stáhla zip. Kalhoty shrnula až na zem i s boxerkami. Do vzduchu okamžitě vystřelil můj téměř tvrdý penis. Hlasitě nasála vzduch do úst, když spatřila, jak velkého ho mám. A že jsem se měl čím pyšnit. Klekla si na zem a už pevně rozhodnutá se chopila mého údu. Dlaní ho obemkla a špičku zasunula do úst. Teplem a vlhkem můj penis tvrdnul ještě víc a rostl do maximálních rozměrů. Sála ho a honila zkušeně – a pak že to není děvka, pomyslel jsem si. Uchopil jsem jí za vlasy a přirážel jí do úst. To už jsem viděl, že jí jedna ruka k honění stačit nebude. Přidala i druhou a pokračovala. Ještě chvíli jsem si ho nechal kouřit a pak ji vytáhl zpátky nahoru. Sundali jsme ze sebe navzájem zbytek oblečení, tak jsem si konečně mohl prohlédnout její krásné nahé tělo, o kterém jsem posledních pár nocí snil. Přistoupil jsem k ní, rukou jí začal prstit a rty se přisál k měkké bradavce. Prudce zasténala a rozkročila nohy dál od sebe. Prsty jsem dráždil zduřující se poštěváček a rty kousal tvrdnoucí bradavku. Hezky rychle vlhla, tak jsem do ní zajel prostředníčkem.
„Ahhh.“ Neudržela hlasité zavzdychání. Přirážel jsem a klouzal v ní čím dál snadněji. Polaskal jsem i druhou bradavku a k prostředníčku přidal ukazováček. Už byla nádherně roztažená. Ona se mezitím chopila mého ocasu a trochu si s ním pohrávala. Nebylo to ale nic moc, protože se soustředila na přirážející prsty.
„Lehni si na ten koberec.“ Přikázal jsem jí a ukázal na měkký hnědý koberec ležící před televizí. Zase se na mě váhavě podívala, ale udělala, co jsem řekl.
„Roztáhni nohy!“ Poručil jsem a mezitím si pro jistotu nasadil kondom (co kdybych přeci jen vyvrcholil dřív, než bych sám chtěl). Lehce je pokrčila a odtáhla od sebe. To už jsem si mezi ně klekal a připravoval se na průnik. Nasměřoval jsem svůj velký ztopořený úd k horkému, vlhkému vstupu a jedním přírazem jsem do ní vniknul. Rukama jsem se podepřel vedle její hlavy. Vykřikla a zaryla mi nehty do ramen. Její kundička byla hodně těsná. Přesto jsem se v ní začal poměrně rychle pohybovat. Sténala dost hlasitě. Šukal jsem jí tvrdě, dlouhými přírazy.
„Ahhh, ahhh.“ Vzdychala do rytmu přírazů a přidržovala si mě s rukama na zádech. Pak zvedla nohy a objala mě s nima. Rukou jsem sjel a chytl jí za zadek. Přirážel jsem ještě hloubš a vrážel ho do ní až po kořen. Pak už se přestala ovládat a zapomněla, proč jí vlastně šukám.
„Ještě! Ahhh, ano! Ještě!“ Sténala se zakloněnou hlavou a nechala se dál jebat. Opravdu jsme si to užíval. Měla slastný výraz ve tváři, tělem jezdila po koberci nahoru a dolu a velká prsa se jí pohupovaly. Prostě skvostný pohled pro chlapa, který ji zrovna projíždí.
Ještě chvíli jsem pokračoval a pak z ní vyklouzl ven. Nespokojeně se na mě zadívala, ale to už jsem jí vytahoval zpátky na nohy.
„Teď je řada na tobě.“ Řekl jsem a usadil se na gauč. Penis trčel vzhůru, stále v naprosto tvrdém stavu. Julie na nic nečekala a osedlala si mě. Znovu jsem pocítil vlhko a teplo jejího klína. Objala mě kolem krku a rozjela velkou pardubickou. Rytmicky se na mě nabodávala a hlasitě vzdychala. Přidržoval jsem jí za zadek a pomáhal jí s přírazy. Byla zkušená, to už jsem poznal. Možná, že jí manžel nebyl schopný pořádně uspokojit a proto se k němu chovala tak, jak se k němu chovala.
Zadečkem na mě řádila a náruživě se uspokojovala. Pomalu jsem začínal cítit, že už to dlouho nevydržím. Rukama jsem jí zastavil a pokynul, ať si stoupne.
„Otoč se a zapři se rukama o stůl.“ Rozkázal jsem znovu a Julie poslechla. Ruce položila na masivní stolek před gaučem a vystrčila na mě zadek. Na to jsem se těšil – až jí ošukám zezadu. Přistoupil jsem k ní a znovu do ní jedním prudkým přírazem zajel. Vykřikla opravdu hlasitě. To muselo být stoprocentně slyšet i u sousedů kolem. Pleskl jsem jí přes půlku a znovu tvrdě přirazil. Následovalo další zasténání. Ještě jednou jsem jí plácl přes zadek a pak už jí chytil za boky a začal přirážet. Nejdřív jsem dělal krátké rychlé přírazy, při kterých stíhala jen prudce oddechovat a poté jsem přešel na tvrdší a hlubší tempo. Zatínal jsem jí nehty do boků a nemilosrdně šukal. I přesto, že se držela pevně, stolek se postupně začal posouvat dopředu. Nedbal jsem na to a nepřestával. Julie najednou zvedla ruku a přesunula jí k poštěváčku. Znovu jsem jí plácl přes zadek a dál přirážel. Prstila se u toho a její sténání se změnilo ze souvislého a rychlého na přerývané. Nepolevoval jsem, stále jsem ho do ní vrážel, co nejtvrději jsem mohl.
„Ahhhaaahhhh!!“ Zavzdychala a já cítil, jak můj penis svírají zběsilé křeče jejího orgasmu. To už nepotrvá dlouho, pomyslel jsem si a naposledy jí obdařil několika nekompromisními přírazy. Pak jsem penis vytáhl ven a strhl mokrý kondom od Julijiny šťávičky.
„Dělej, otoč se!“ Řekl jsem přidušeně, jak jsem zadržoval svou ejakulaci. Klekla si přede mě, a i když jsem měl v plánu si ho dohonit sám, Julie mou ruku odstrčila a sama se toho ujala. Sevřela můj ocas pevně a rychle ho třela nahoru a dolů. Po pár vteřinách jsem začal s přerývanými steny stříkat Julii přímo do otevřené pusy. Všechno spolykala. To chlapa vždycky potěší.
Náhle nastalo trochu trapné ticho, jak už bylo po všem. Nedbal jsem toho a rovnou se šel oblékat. „To bylo slušný Julie. Do týdne máte po exekučních problémech.“ Usmála jsem se na ni. Pořád se na půl tvářila, že tomu nevěří.
„Až za týden z toho důvodu, že to nějakou dobu potrvá, nejde to z hodiny na hodinu, ale své slovo dodržím. Přeci jen to byla moje nabídka.“ Řekl jsem na vysvětlenou a už se chystal k odchodu.
„Doufám, že mi nelžete, protože to, co jsem tu s Vámi prováděla….“
„Nemějte strach. O vše se postarám a tohle zůstane naším tajemstvím.“ Mrkl jsem a opustil byt.

Můj první exekuční pokus dopadl na výbornou. Po týdnu už nezbylo ani stopy po exekuci paní Markové. Jak to vysvětlila manželovi, to jsem mohl jen odhadovat. Nejspíš mu řekla, že sehnala peníze od rodiny, nebo od přátel. Mě to mohlo být každopádně jedno. Prozradit mě nemohla, protože by to odnesla taky a já neměl důvod Julii zradit. Navíc se zdálo, že jí to naše povyraženíčko prospělo, k manželovi se začala chovat líp.
A proč že jsem to vlastně vůbec udělal? Protože můžu…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

\sxc napsal

tak zas zejtra ty trotle jo a dělěj něco stale ti mužu psát.

TOPlist