Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Lékařská prohlídka

28.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 74 hlasů

V sedmnácti jsem si byl nechat udělat lékařskou prohlídku kvůli přihlášce do autoškoly. Moje doktorka byla si třicetiletá štíhlá a luxusně stavěná kost. Pěkný čtyřky, útlý pas a výstavní prdelka, dlouhý štíhlý nohy, pěkný plný rty a překrásný kukuč. Fakt za to stála. Nejednou jsem si jí představoval večer před spaním.

„Ahoj Matěji, tak si sundej tričko a já si tě poslechnu.“ Usmála se na mě a já tričko sundal a jen na ní koukal. Měla na sobě krátkou sukýnku a tílko a ten nacpaný výstřih. To byl pohled. Jen jsem ztěžka polkl.

Stoupla si ke mně a stála tak strašně blízko. Byl jsem z ní pěkně nervózní. Musela to poznat podle tlukotu srdce a i dýchání. Podívala se na mě a usmála se. Když mě obcházela kozičkami se o mě jakoby nechtěně otřela. Chvilku mě poslouchala na zádech a pak mi zmáčkla zadek.„Hm…“ zašeptal jsem.

„Líbí se ti to?“ zašeptala mi do ucha a lehce jej olízla. Zachvěl jsem se. Její obě ruce mi začaly mačkat zadek a kozičkami se mi otírala o záda.

„Ano, líbí a vy taky.“ Zašeptal jsem. Otočil jsem se k ní a v klacku už mi pěkně hučelo. Dal jsem si před něj ruce a říkal jsem si. Ještě chvilku a pak to nějak rozchodím.

„Polož se na lehátko.“ Ještě se ti podívám na břicho a klouby. Uvolni se a lehni si. Nekousnu tě.“ Usmála se a sklonila se nade mnou a začala mě hladit po břiše. Něžně mi po něm přejížděla konečky prstů. Vždy dojela až k pásku kalhot a zase jela zpět nahoru. Neudržel jsem se a začal jí mačkat kozičky přes tričko. Začala slabě sténat a rozepínat mi kalhoty. Druhou rukou jsem jí vjel pod sukýnku a dvěma prsty jí začal mazlit kundičku. Odhrnul jsem okraj kalhotek a začal jí prsty hladit poštěváček a jedním jsem zajel do kundičky a pěkně ji projížděl.

„Áááách ano….ještě…“ zasténala a rozkročila víc nohy a já jí do kundičky nacpal hned čtyři prsty a pěkně jsem ji prstil. Jen se vlnila v bocích a trochu šla do podřepu a sama mi na prsty nasedávala. Krásně byla mokrá a mě se lepily prsty její šťávičkou. Na chvilku se odtáhla a sundala si kalhotky a hodila mi je na obličej. Nasál jsem jejich vůni a mokré prsty jsem olíznul. Byla krásně sladká. Vylezla si ke mně na lehátko a vyšpulila na mě prdelku s kundičkou a začala mě kouřit. Sténal jsem blahem a začal jsem jí prstit a lízat kundičku. Její šťávičku jsem jí začal roztírat až k prdelce a trošku jsem zatlačil a její análek se mi rozevřel na tři prsty…lízal jsem jí kundičku a pěkně si v ní hrál a do toho jsem jí šukal prstama prdelku. Kňučela rozkoší a pěkně mě kouřila. Byl jsem nadržený a už dlouho neukojený a tak jsem se jí celkem rychle vystříkal do pusinky. Pěkně všechno spolkla.

Trochu jsem se z pod ní povytáhnul a ona zůstala klečet na lůžku a furt na mě vystrkovala prdelku s prcinkou. Vlezl jsem si k ní a začal jí znovu prdelku roztahovat. Když jsem tam měl čtyři prsty začal jsem jí tam strkat svojí kládu. A ona jen sténala a kňučela. M2la prdelku asi zvyklou na protažení, ale ne asi na takový objem a tak zavískla i bolestí. Když jsem v ní začal řádit občas jsem jí i plácnul po prdelce a to nás rozpalovalo ještě víc. To plácání po prdelce se mi zlíbilo a plácal jsem jí na obě půlky na střídačku.
„Vyšukej mi kundičku.“ Zaškemrala a já ji poslechl. Žaludem jsem jí trošku pozlobil na poštěváčku a pak jí ho tam tvrdě narval až zakňučela bolestí. Tvrdě jsem ji začal šukat a pěkně ji to nakládat. Přirážel jsem tvrdě. Trochu jsem se nad ní naklonil a začal jsem jí tahat za kozičky a mačkat je. Bradavky byly pěkně tvrdý.

Štípal jsem jí do koziček a plácal jí přes ně. Ječela rozkoší. Dostala pěkně na kozičky a i na prdelku.

„Jsi ale pěkná děvka.“ Zašeptal jsem. „Máš ráda mrdání od zajíčků? A co ta tvoje sestřička? Zavolej jí sem. Poručil jsem jí a dál ji šukal. Poslechla mě a zavolala tam na svojí sestru a ta hned přišla. Když viděla co se tam děje zamkla dveře a šla k nám. Paní doktorka jí začala hladit kundičku a pak se začali líbat. Mě to ještě víc rozdráždilo a začal jsem prudčeji bušit do paní doktorky. Ta vzrušením a slastí drtila kozičky mlaďounkaté sestřičky.

Vytáhl jsem svoji kládu z doktorky a strčil ji do pusy sestřičce a doktorku jsem prstil dokud se neudělala. Sestřička mě začala pěkně kouřit a dotáhla mě do konce a já jí pěkně postříkal kozičky.

„Ták a paní doktorka to všechno slíže.“ Usmál jsem se a lehnul jsem si pod sestřičku a začal jí vylizovat kundičku a ty dvě se začaly mazlit a líbat. Netrvalo dlouho a sestřička začala pěkně vlhnout a začala pěkně vytékat mě do pusinky. Jen jsem si pomlaskával a plácal jí na prdelku.

Položil jsem jí na zem a začal jsem jí píchat a paní doktorka si jí sedla nad obličej a nastavila jí kundičku k vylízání. Mačkal jsem ještě děvčatům na střídačku kozičky a plácal je po prdelkách. Udělali jsme se najednou. Lehl jsem si na lůžko a sestřičku si na sebe pěkně posadil. Hezky si mě osedlala a já si na sebe posadil doktorku a pěkně ji vylízal kundičku, stáhnul jsem si jí pěkně na sebe a jazykem si jí pěkně vychutnával.

Obě se svíjeli rozkoší a prožívali jeden orgasmus za druhým. Jen co se udělaly jsem sestřičku přetočil na čtyři a chvilku jí lízal prdelku a pak jí ho tam tvrdě a bez velkých příprav narval do análku. Zasyčela bolestí a chvilku se bránila. Pěkně mě její prdelka svírala. Začal jsem se v ní pomalu pohupovat a zajížděl jsem do ní při každém zásunu o kousek víc až jsem tam byl po koule. Zpustil jsem z očí doktorku a ta zašla do skříně a vyndala z ní pás s připínacím penisem a nasadila si jej na sebe. Jeden vibrátor si do sebe zavedla. Tak nějak jsem si říkal, že asi začne šukat do kundičky sestřičku, ale po chvíli jsem zjistil jak jsem se zmýlil.
Došla ke mně a začala mi vylizovat prdelku a pak mi tam začala cpát prstíky. Šukal jsem dál sestřičku a tohle se mi moc nelíbilo. Bolelo mě to. Pěkně mi do zadečku začala strkat tři prsty a pak když si byla jistá mi tam narvala ten umělý penis a začala mě taky šukat. Po chvilce jsme se sladili v přírazech a mě se to začalo líbit. Hekal jsem a užíval si to. Bylo to jedinečný. Začal jsem být pěkně pod parou a začal jsem stříkat do prdelky sestřičce a paní doktorka mě pak taky nechala už být. Vytáhla ze mě umělýho čůráka a jen se ke mně přitulila.

„Líbilo se ti to?“ zašeptala a já musel souhlasit.

„Ano, bylo to moc příjemný. Všechno.“ Usmál jsem se a ještě se s oběma rozloučil polibkem. Oblékl jsem se a dost pomalu. Bolel mě každý pohyb. Přeci jen mít rozšukaný análek bylo na mě trochu moc. Ale nemohl jsem si stěžovat.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 74 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist