Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Latex Suit II.

Kategorie: Latex
24.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Z obrovským uvolněním jsem se převalil na druhý bok a zůstal jsem bezvládně ležet. Něco tak intenzivního jsem snad zažil pouze tehdy, když jsem to dělal poprvé. Opět jsem si uvědomil že není pravda, že na rozdíl od žen, které rozlišují dobrý sex a špatný, tak muži znají jen sex. I já jsem teď zažil opravdu dobrý sex.

Popravdě řečeno, definici špatného sexu bych spíše předělal na nudného sexu, kdy sex probíhá za stejných okolností úplně stejně v oblíbené poloze, kterým partnerku a sebe přivedete k vrcholu, ale který mi teď připadá stejně nudný jako nyní mi připadá pečené kuře k nedělnímu obědu, které mívám u Radčiných rodičů od doby, kdy jsem je poprvé navštívil. Poprvé mi chutnalo a zdálo se mi báječné, ale po těch letech mi připadá jako noční můra, kterou musím absolvovat, abych někoho neurazil. Prostě i to nejlepší jídlo se přejí a snad každý normální člověk zatouží po nějaké změně.

Muž mého typu potřebuje občas změnu. Nemusí to být změna radikální, jako najít si milenku. Stačí když si vlastní žena obleče něco nového, něco, co ho vzrušuje a v čem se mu líbí. Bohužel dnešní všeobecná móda je k nám mužům neuvěřitelně krutá. Během pěti let se zvyky žen tak změnily, že pokud žena si obleče ven něco opravdu takového, co se mužům líbí, automaticky je považována za prostitutku. Vzpomínám si, že nedávno jsme s Radkou jeli v tramvaji a na druhé straně seděla velice atraktivní dívka s velmi krátkou latexovou sukní, která se běžně nosila v devadesátých letech, tmavých punčochách, kozačkách na vysokých podpatcích a krátké bundičce atraktivního střihu. Byla velice krásně namalovaná a působila velice atraktivním dojmem. Ale při pohledu na ni mě napadlo automaticky, že je to děvka nebo nějaká recese. Vystupovali jsme na stejné zastávce a měli jsme kousek stejnou cestu jako ona. I Radka mi řekla, že je to asi děvka, což jsem ji odsouhlasil, i když jsem v duchu litoval, že Radka není nějak podobně oblečena.

Děvka to asi nebyla, protože bylo vidět, že v těch botech neuměla moc chodit a nakonec zamířila na filozofickou fakultu. Možná dělala nějaký výzkum chování lidí a to oblečení si našla v matčiným šatníku.

Prostě je obrovská škoda, že dnes převládá unisex móda a zjev většiny lidí je tak moc asexuální, jak jen to může být. Dokonce i jeden můj známý si postěžoval, že mu to dnes připadá jako antisexuální revoluce. Nevím jestli nemyslel sexuální antirevoluci, ale jeho teorie byla taková, že jak po dobrém sexu musí přijít fáze uvolnění, tak i po sexuální revoluci musela přijít antisexuální revoluce. Naši rodiče a prarodiče od šedesátých let do konce minulého století prožívali sexuální revoluci a na jejich děti teď zbyla sexuální antirevoluce. Jen si vemte symbol riflí, který v jejich době značil mládí, revoluci a rebelii – něčím se odlišovat a být nějak jiný. Dnes jsou džíny symbol konformnosti, příslušnosti k davu a pokud se nechcete nějak odlišovat, měli byste právě chodit v nich. Pro mě se staly dříny málem symbolem nevkusu a pohodlnosti, pokud nevíte co si máte na sebe vzít, vemte si džíny a k nim cokoliv co máte po ruce. Mladé dívky úplně zavrhly sukně a dokonce se už přestávají malovat. Stačí se jen rozhlédnout po městě, kolik žen je vůbec namalovaných a kolik ne a přesto by to potřebovaly. Pak se člověk nesmí divit, že pokud se nějaká žena namaluje a trochu oblékne, je považována za prostitutku.
Dnes jsem ale úplně spokojený. Zažil jsem takovou proměnu své ženy a takový sex, na který budu dlouho vzpomínat. Dokonce se mi podařilo říct Radce, že se mi líbí taková jaká je a že se nemusí už dál upravovat, což samozřejmě nebyla pravda a toužil jsem ji vidět trochu se přifouknout, ale zároveň jsem toužil jí to říct, že se mi líbí taková jaká je. Vždycky se mi líbilo na mých rodičích to, že sice otec matce nikdy nevyznával lásku, ale vždycky ji ujišťoval, že se mu líbí taková jaká je a že si nemusí kupovat další nové šaty a šperky. V té době jsem si myslel, že to otec dělá z praktického hlediska, ale dnes vím, že to miloval, když si matka kupovala různé věcičky a zkrášlovala se kvůli němu. Byla to jejich hra. Matka se zkrášlovala, i když možná sama o to moc nestála a otec ji říkal že nechce, i když o to stál. Tohle mi na Radce opravdu chybí. Je společností vychovaná tak, aby co nejvíce myslela racionálně jako muži a že krása je jen pro slabé ženy, kdežto ona je silná moderní žena, která se vyrovná racionálností všem mužům.

Dnes se ale chovala jako pravá slabá, ale nádherná žena, která touží po tom, aby ji muž miloval pro její ženskost. Nejen že si oblékla to, co jsem jí koupil, ale dokonce se atraktivně nalíčila a chovala se jako vyměněná. A sex s ním byl úžasný. Vypadala tak lačně a zároveň spokojeně, že přestože jsem se nijak neovládal, dokázal jsem se s ní milovat pěkně dlouho. Teď už ani nevím, jestli to nebyl sen, ale zdálo se mi, že nic neváží a že mě tam dole dokáže uspokojovat nějakým vnitřním pohybem. Jakoby se její vagína proměnila na nějaký stroj na sex a dokonale masírovala můj penis. A ten latex, co měla na sobě nafouknutý, byl tak nezvykle příjemný, až jsem se sám divil.

Převrátil jsem se zpět na bok směrem k Radce a pohlédl na ni. Ležela tam na kraji postele ve stejné pozici, v jaké se ji zanechal, hlavu otočenou směrem ke mně a vyzývavě na mě mrkala.
„Tak pojď ty můj divochu,“ smyslně na mě kývla.

Přestože jsem byl z předchozího milování ještě unavený, vzhled jejího latexové tělo a ten smyslný pohled mě vyburcoval ihned k akci. Nalehl jsem na ni a pronikl jsem dovnitř. Ihned jsem pocítil neuvěřitelnou rozkoš, jak mě její vagína pevně odejmula a začala různými pohyby stimulovat. Nedokázal jsem na nic myslet a jen jsem si užíval toho pocitu. Radka rozkošnicky vzdychala a trochu mi hryzala rty a chvilkami i ucho. Orgasmus přišel jak obrovský výbuch, který se intenzitou mohl rovnat tomu předešlému. Tentokrát jsem ho z ní ale hned po tom nevytáhl, ale zůstal jsem na ní ležet, jako na nafukovacím lehátku a jen tak jsem si užíval to uvolnění. Asi po několika minutách jsem pocítil opětnou stimulaci na penisu a uvědomil jsem si, že mi asi uvnitř ní vůbec neochabl. Než jsem si vůbec něco uvědomil, byly jsme zase v smyslné extázi a prožívali neuvěřitelně intenzivní sex. Po dalším orgasmu jsem už ale usoudil, že to pro dnešní noc musí stačit, protože ráno musíme jít do práce.

Lehl jsem si na bok a ještě jsem ji chvilku pozoroval. Nohy a ruce měla stále v té pokrčené poloze, kterou ji zformoval ten nafukovací oblek a tvářila se velice spokojeně. Bylo to neuvěřitelný. Nikdy jsme to takhle spolu nedělali – ani když jsme se seznámili. Vždy jsme po prvním orgasmu skončili. Radka se na mě zamrkala a povídá:

„Tak co divochu?“

Usmál jsem se a povídám: „Dnes už ne, lásko, ráno musíme do práce,“ a natáhl jsem ruku k ventilu, abych ji osvobodil s toho obleku.

Stiskl jsem ten ventil a uslyšel unikající vzduch. Současně se Radčina hlava zaklonila a vášnivě vydechla. Sledoval jsem, jak se Radčiny nafouknuté prsa začínají zmenšovat. Současně se měnily i její zadek a stehna. Začaly se vracet do normálu.

Jenže zmenšování se nezastavilo na Radčiným normálu. Než jsem si uvědomil, celé Radčino tělo se zbortilo a splasklo jako prázdný nafukovací míč. Přede mnou ležela jen splasklá latexová hmota s Radčinou hlavou, která byla taky trochu splasklá a která měla zavřené oči.
Pane bože, tak ona je to pravda? Radka byla sexuální nafukovací latexovou pannou a ne jen uzavřená v latexovém nafukovacím obleku!

Najednou jsem nevěděl, co mám dělat.

Musím ji vrátit do normálu.

Rychle jsem vyskočil z postele, popadl Radčino splasklé tělo a připojil ji k ventilu tlakové bomby.

Otočil jsem kohoutkem a sledoval, jak se její tělo zase plní a kulatí do ženských tvarů.

Po chvilce zase vypadala tak, jak před svým vypuštěním a dokonce otevřela oči a zamrkala na mě.

„To bylo úžasný, tak obrovské uvolnění jak při neuvěřitelným orgasmu. Jsi tak dokonalej. Pojď a vem si mě.“

Byl jsem dost zmatený. Radka byla úchvatná, ale představa toho, že by takhle zůstala navždy mě dost děsila. Musel jsem ji nějak dostat do normálu.

„Jsi zase normální žena,“ pohotově jsem se rozhodl, že se ji pokusím proměnit zpět.

„Pojď ty můj divochu a vraž ho tam,“ lákala mě Radka našpulenými ústy.

„Chci, aby jsi byla zase má stará Radka,“ znovu jsem se pokusil vyslovit přání.

„Jsem tvá Radka, tak pojď a pořádně mi to udělej,“ znovu mě vyzívala.

‘Možná se už proměnila a musím ji teď dostat z toho obleku,‘ napadlo mě a zase jsem uvolnil její ventil.

Bohužel vyfukování pokračovalo i přes všechny mé marné snahy. Přede mnou zase ležela nehybná latexová hmota neurčitého tvaru. Jak je možný, že před tím se mé přání splnilo a teď se to nedaří? Možná to bylo tím, že jsme ho vyslovili oba. Rychle jsem Radku zase dofouknul.

„Ty můj kanče, tak ty jsi se rozhodl si se mnou takhle hrát,“ zamrkala těma svýma umělýma řasama Radka na mě a zase našpulila pusu.
„Řekni, že jsi normální žena,“ rychle jsem ji instruoval, co má dělat.

„Jsem normální žena, a ty jsi můj drahoušek,“ smyslně se na mě podívala.

Už jsem chtěl říct, že je, když jsem si uvědomil, že pokud by to zafungovalo, možná bych se proměnil v nějakého jejího drahouška a vzpomněl jsem si na plyšové medvědy, kterým tak říkávala.

„Řekni jen, že jsi normální žena,“ opravil jsem ji.

„Jsem normální žena,“ řekla Radka a lákala mě k sobě.

„Ano to jsi,“ vyhrkl jsem ze sebe.

Nic se nedělo. Opět jsem zkusil ji vypustit, ale výsledek byl zase stejný. Byl jsem ještě zoufalejší. Tak jsem spoléhal na to, že už vím, jak to funguje a ono ne. Co když jsem se spletl a nijak to nesouvisí s našimi přáními a bylo to skutečně v tom obleku? Nemohl jsem tomu přijít na kloub, snažil jsem se vzpomenout na všechny detail s dnešního dne, na prodejnu, na tu krabici, na Radčinu proměnu. Nic mě nenapadalo. Ani jsem nevěděl, co mám dělat s Radkou. Ležela tam přede mnou v té splasklé formě a bylo mi jí líto. Sice občas mě štvala, ale proměnit ji jen na sexuální loutku mně jí bylo líto. Rozhodl jsem se jí nafouknout a zeptat se co se stalo.

„Radko, co se s tebou stalo?“

„Jsem tvá Radka,“ odpověděla a špulila na mě pusu.

„To ano, ale jak to že jsi nafukovací?“

„Vždyť jsme to tak chtěli, ne?“ řekla a dál se mě pokoušela svádět.

„Ale pak jsme chtěli, abys byla zase normální.“¨

„Ano? Tak pojď a normálně si mě vem.“

Tohle nikam nevedlo. Radka nemyslela na nic jiného než na to, na co byla určena – na sex. Navíc jsem zjistil, že to na mě dost fungovalo a už mi zase stál.

„Tak pojď ty můj bejku,“ lákala mě.

Přes všechny obavy z jejího stavu jsem si začal zase s ní hrát. Vzal jsem jí do náručí, byla neuvěřitelně lehká a její latex mi byl taky velice příjemný. Objal jsem ji a pořádně stiskl. Její prsa se o něco víc nafoukly.

„Ach, ty jsi tak silný,“ vydechla rozkošnicky.
Usmál jsem se a pohladil ji po vlasech.

„A co jsem ještě,“ začal jsem s ní hrát zase hru na to, co ten druhý je.

„Jsi tak dokonalý,“ usmála se na mě.

Pomalu jsem se otočil, lehl si na záda a narazil jsem ji na svůj ztopořený penis.

„Ty jsi taky dokonalá,“ lehce jsem s ní zapumpoval na svém penisu a vychutnával intenzivní pocit masáže.

„Ahhh, máš tak dokonalého ptáka,“ zašeptala Radka rozkošnicky.

„Ahhh, ano?“ začínal jsem pociťovat neuvěřitelnou slast a přidal jsem do pumpování.

„Ahhh, maš největší penis na světě,“ vykřikla a začala náruživě vzdychat a křičet.

„Aaano,“ vykřikl jsem, když mě zaplavila obrovská vlna orgasmu a já cítil jak stříkám semeno do latexové panny Radky, až Radka s toho nadskakovala.

Byl to zase super sex. Ležel jsem na zádech a díval jsem se na Radku, jak zůstala trčet naražená na mém penisu a jak mně zaplavuje pocit uvolnění a únavy.

„Uff, bylo to super,“ natáhl jsem ruce, abych mohl Radku stáhnout. Jenže nějak to nešlo. Radčina vagína můj penis svírala nějak víc. Zabral jsem a ohromením jsem ztuhl. Podařilo se mi Radku nadzvednout tak deset centimetrů, abych spatřil něco neuvěřitelného. Místo části mého penisu jsem z mého podbřišku uviděl trčet něco jako dvacet centimetrů tlustý kmen. Zabral jsem víc a nadzvedl Radku co to šlo. Můj penis se proměnil na monstrum dlouhé tak, že jsem skoro nebyl schopen dosáhnout na jeho konec. Jeho povrch byl deformovaný žílováním žílami silnými jako zahradní hadice a můj pytlík byl teď pytel naplněný varlaty velkými jak kokosové ořechy. Abych Radku dostal z mého žaludu, musel jsem se přetočit na bok a stáhnout ji o kraj postele.

Tahle noc se proměnila na pěkný horor. Nejprve jsme z Radky udělali sexuální loutku a pak jsme ze mne udělali monstrum s největším penisem na světě.

Nejhorší bylo, že jsem nebyl skoro schopen pohybu, protože váha toho monstra byla pěkně velká a to že by splaskl nehrozilo, protože kam by se ta všechna krev v něm naplněná poděla? Musel mít objem tak padesáti litrů.

Podařilo se mi přetočit na kraj postele a sednout si, abych mohl aspoň Radku zvednout a položit důstojně na postel.

„Páni, strč to do mě,“ vytřeštila Radka oči, když se jí teď poskytl pohled na mě z profilu.

Na sex jsem teď neměl ani pomyšlení. Doufal jsem, že se ráno probudím a že vše bude v pořádku. Pracně jsem se překulil přes postel a lehl si na bok. Nebylo to nijak jednoduché najít vhodnou polohu, protože ty obrovské koule mě dost tlačily. Nakonec se mi dokonce podařilo usnout.

Ráno ale nebylo moudřejší večera. Vlastně to bylo ještě horší. Chtělo se mi na záchod a tak jsem musel dovléct ten můj macek na toaletu a aniž bych se vydal do kabinky udělal jsem malou potřebu. Představa velké mi naháněla husí kůži.

Pak jsem se dovlekl do kuchyně a udělal snídani.
„Radko, co budeš chtít k snídani?“ zavolal jsem automaticky do ložnice.

„Tebe miláčku,“ odpověděl mi roztoužený hlas.

Takže Radka snídat asi nemusí. Posnídal jsem a dovlekl jsem se k telefonu. Po cestě mi došly síly držet to monstrum ve vzduch, tak posledních pár metrů jsem už musel tlačit ho před sebou. Zavolal jsem k sobě a k Radce do práce, že si bereme dovolenou.

Pak jsem se dovlekl do ložnice, kde na mě čekala roztoužená Radka.

„Jsem tady úplně připravená,“ mrkala na mě.

„Řekni, že mám normální penis.“

„Máš normální penis,“ Radka se usmála a našpulila pusu.

„Ano, mám,“ zoufale jsem vykřikl a sledoval, jestli se něco nezměnilo.

Nezměnilo se nic.

„Řekni, že mám normální mužský penis,“ snažil jsem se lépe definovat co chci.

„Máš normální mužský penis,“ řekla Radka.

„Ano, mám,“ a zase nic.

Tak jsme pokračovali ještě půl hodiny než jsem zjistil, že je mi pěkná zima. Uvědomil jsem si, že jsem už pěkně dlouho úplně nahý a že místnosti jsou vytápěny tak akorát. Oblékl jsem si svetr a přes nohy jsem si přehodil deku. Pak jsem si uvědomil, že přeci jen si budu muset na nohy něco obléct, protože musím občas jít do druhých místností a protože do normálních kalhot bych se nedostal – vlastně do ničeho, oblékl jsem si Radčiny samodržící punčochy, které jsem jí kdysi koupil. Dokonce se mi i jedna podařila přetáhnout přes můj penis a tak jsem ho chránil jak před chladem tak i před odíráním, jak jsem ho vláčel před sebou po zemi. To tření o podlahu bylo nepříjemné také tím, že silně stimulovalo můj penis a dokonce jednou, když jsem šel do ledničky, jsem dosáhl orgasmu, který mě málem připravil o rozum.

Dalo by se říct, že jsme celý den strávil přesvědčováním Radky, aby řekla, že jsme normální, zatímco Radka přesvědčovala mě, abych to svoje monstrum do ní vrazil. Večer jsem byl už úplně zoufalej. Nic nefungovalo.

Najednou jsem uslyšel zvonek u dveří a zaplavila mě ještě větší vlna zoufalství.
Teď to praskne. Někdo přišel a uvidí nás takhle.

Vzal jsem Radku pod rameno a za současného jejího vzdychání a lichocení jsem nás dovlekl ke dveřím. Musel jsem se postavit bokem, abych se mohl podívat do kukátka a uviděl svoji tchýni – Radčinu matku.

Vypadala netrpělivě. Znovu zazvonila.

Položil jsem Radku bokem od dveří, postavil jsem se tak, aby přes škvíru ve dveřích byl vidět jen můj vršek a opatrně jsem pootevřel dveře.

„Copak je maminko?“ zeptal jsem se.

„Co to vyvádíte! Měli jste se dnes přeci stavit a pomoct mi s vyklízením po malířích!“ vyštěkla na mě.

„Promiňte, úplně jsme na to zapomněli.“

„Mohu dál? Kde je Radka?“ zeptala se.

„Promiňte, ale dál dnes nemůžete,“ řekl jsem zoufale.

„Proč ne, jste v pořádku?“ podívala se na mě podezíravě.

„Ano jsme,“ rychle jsem ji ujistil.

„Copak zase potřebuješ?“ najednou jsem ucítil, jak někdo za mnou bere za kliku a otevírá dokořán dveře. Byla to Radka. Stála tam zase má normální Radka oblečená v tom původním latexovém oblečku, který jsem skutečně koupil v tom sexshopu a tvářila se nazlobeně. S úlevou jsem pohlédl na tchýni.

„Říkal jsem Vám, že jsme v pořádku,“ usmál jsem se na ni, když jsem viděl jak na nás zírá a jak si prohlíží mé nohy v dámských samodržících punčochách a jak mi s mého scvrklého penisu taky jedna visí.

„Tsss, chováte se jak puberťáci, dospělí lidi,“ otočila se a celá červená odcházela k výtahu.

Rychle jsem zavřel dveře a oba s Radkou jsme se rozesmáli.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Figurka napsal

To bylo úžasné 🙂 pokračivání? Nebo by se o tom chtěl rozepsat? (jsem H18) 😉

TOPlist