Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kristýnka se učí

30.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 24 hlasů

Z deník subinky

… byla jsem šíleně napjatá a cítila jsem nutnost uvolnit se .. sundat ze sebe to napětí a konečně se soustředit jen na pulzující poštěváček, který se celý den třel o kalhotky a tím se ještě více utápěl.. chtěla jsem, aby si mě můj pán teď a tady vzal.. a být mu oddaná,..ale nemohla jsem… viděla jsem, jak mě pozoruje jak se hladím mezi stehny, jezdím si prsty přes mokré kalhotky a zase zpátky..

jednou rukou v klíně a druhou přes prsa..hladila jsem napnuté a ztvrdlé bradavky.. odmítal si mě vzít a já víc a víc škemrala o jeho péro..líbilo se mu jak pro něj trpím, jak po něm toužím a sténám a kundička stále víc a víc pulzovala a plakala.Řekl mi, že jsem coura a jeho péro si tak nezasloužím, že se mě ani nedotkne a chtěl se dívat, jak si to dělám sama.. pak.. že se možná rozhodne.
Věděla jsem, jak jsem hladká a voňavá, ochutnávala jsem z prstů kundičku a lízala každý záhyb..chtěla jsem, aby mě taky ochutnal..byla jsem slastně kyselá! tvrdý vibrátor se otíral o vějířky, o zadeček a zase zpátky..ale nevěděla jsem, jestli mně on dovolí ho tam..aspoň na kousíček..dát..
přestože jsem byla sama, cítila jsem jeho oči…..a pak tady skutečně byl..zvedla jsem telefon..nic neříkal,.. poslouchal jak při tom má nadržená kundička mlaská..vibrátor jsem vsunula pomalu a pevně co nejhlouběji, byla jsem konečně plná …..chtěla jsem, aby si mě pevně chytil za boky, aby přirážel tak, že jeho koule ucítím narážet, ale stále jsem vnímala jen jeho péro, které přiráželo víc a víc.. celé tělo se kroutilo a chtělo ho cítit u sebe..ale on si to tak přál..dovolil mi..šoustal mě..cítila jsem, jak ho vyndal a zase zpátky do mě vrazil..jak do mě naráží a jak je tvrdej když mě šoustá..

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist