Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Když si manželka nevzala kalhotky

Kategorie: Anál, Šukačky
27.10.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 36 hlasů

U moře v Chorvatsku bylo nádherně, sluníčko svítilo a teplo bylo jak v peci. Manžel mně stále přemlouval, že když jsme na dovolené tak ať si nevezmu pod letní šatičky na ramínka žádné kalhotky, prý že je teplo tak ať si jí luftuju. Ale bylo na něm vidět, že ho vzrušuje představa mé holé pečlivě vyholené kundičky jen pod tenkou bavlnou na veřejnosti. Ale stále jsem odolávala, ale on věděl jak na mně.

Zašli jsme k večeru na vínko do místní hospůdky a tam jsme si dali vínko, stále mně pokoušel až jsem si řekla, že mu udělám radost a odskočila jsem si na holčičky a tam jsem si sundala kalhotky, ještě jsem se podívala jestli to není moc vidět, ale pokuď se neohnu tak to bude v pořádku. Vrátila jsem se ke stolku a opatrně si sedla, pro jistotu, ale chladivý vánek který mi foukal pod sukýnku když jsem šla ke stolku mně spíše rozpaloval. Podala jsem manželovy kabelku aby jí pověsil k sobě na židli a po chvíli jsem po požádala ať mi podá z kabelky telefon. Kalhotky jsem položila pěkně na vrch, úplně ztuhl když je uviděl, dobře věděl jaké jsem si brala, titěrná tanga co on rád. Podíval se na mne a já se zeptala co je za problém, trochu si s ním pohraju a pomalu jsem dala nohu přes nohu. Hodně se snažil se mi podívat pod sukni, ale nedala jsem mu šanci.
Ale to on si připravil něco horšího pro mně, vstal a šel na záchod, cestou upustil tácek na zem. Číšník si toho všiml a šel ho zvednout když ho zvedal podíval se mi mezi nohy, sukýnka se mi vyhrnula a on viděl přímo na moji buchtičku. Ztuhla jsem ale on se jen usmál a odešel. Manžel se mezi tím vrátil a bylo na něm vidět, že celou scénu pozoroval. číšník si něco povídal se svými přáteli u baru a ty se na mně podívali trochu jinak než před tím. Manžel poručil další lahvinku a jeho hra mně začínala rozpalovat, uvidíme kdo hru ukončí. Lahvička byla za chvíli pryč ale to už číšník přinášel novou lahvičku a zároveň pozvánku ke stolu jeho přátel co se mezi tím přestěhovali do boxu vzadu, manžel řekl, že není problém a mně polilo horko. Víno začalo působit a šatičky se mi zdáli ještě tenčí a kratší. Když jsem přišla udělali mi u stolu místo mezi sebou, manžel dělal, že mu to nevadí. Vzadu bylo pěkně šero a po chvíli jsem už věděla jak se jmenují mí sousedé.
Víno bylo pořád na stole a najednou jsem ucítila dotek ruky na svém pravém i levém stehně, podívala jsem se na sousedy o pochopila jsem, že číšník si svůj zážitek nenechal pro sebe. Jelikož jsem nic neříkala dodali si sousedé odvahy a začali mi pomalu stoupat po sukýnce vzhůru a hladit mne po prdelce a začali se blížit i k mé kundičce. Lehce mne hladili a cítila jsem jak vlhnu, toho si všimli a začali mi vyhrnovat sukýnku, trochu jsem se jakoby mimoděk nadzvedla pro víno a cítila jsem jak mi sukýnka vyjela zpod prdelky. Manžel dělal jakoby nic, ale bylo vidět, že se mu to líbí, ostatně mně taky. Venku se již setmělo a bar se vylidnil, slyšela jsem jak se číšník loučí s posledními hosty a zamyká. Zůstala jsem sama s třemi chlapi a manželem, který na pohledy společníků od stolu odpovídal úsměvem a pokývnutím.
Přišel číšník a když uviděl jak mám vyhrnutou sukni a jsem v péči jeho kamarádů po stranách odtáhl stůl stranou a klekl si mi mezi nohy. Sousedi mi podrželi stehna pořádně od sebe a prsty mi rozevřeli kundičku, bylo vidět jak mají vlhké prsty, tekla jsem jak vodopád. Číšník se přisál na moji kundičku, jeden soused mi stáhl šaty přes hlavu a druhý mne začal líbat. Číšník se činil a já jeho jazyk cítila všude, začal přidávat prsty a já mu vycházela vstříc. Manžel na nás koukal a bylo vidět, že si to užívá.
Pak mne zvedli a nesli na kulečníkový stůl v rohu místnosti, byla jsem jako hračka a oni si chtěli hrát. Číšníka vystřídal jeho kamarád a on někam odešel.
Po chvíli se vrátil a nesl lahev šampusu, načal jí a dal mi napít, poté mne položil na záda a polil mi kundičku a prsa. Začali ze mně víno slízávat a prsty si pomáhali, roztáhli mi kundičku a pili víno z mých stydkých pysků. Ale to už nemohli vydržet a do úst se mi dral první nadržený penis, druhý jsem cítila na kraji kundičky, pomalu mne dráždil a já se jen kroutila ať ho už mám uvnitř, najednou prudce přirazil. Chvíli se pohyboval a najednou do mně explodoval, hned ho vystřídal další z mých úst, kam se přestěhoval první pro očištění od mých šťáv, tento se chvíli ve mně pohyboval a pak si dal moje nohy na svá ramena a začal mně dráždit na prdelce.
Prvně jen na krajíček, ale okolí prdelky bylo již tak mokré že mu nedalo moc práce a už byl ve mně až po kořen. Penis prvního milence se již vzpamatoval a já cítila jak mně druhý penis plní prdelku. Extáze mně úplně pozřela a já jen čekala co přijde dál. Teď jsem si pořádně prohlédla třetího milence, který de zatím nezapojil. Jeho penis byl prostě obrovský. Snad nebude chtít jít do mé prdelky, ale to už si lehl vedle mně na stůl a kamarádi mně posadili obkročmo nad jeho velký penis, pomalu jsem nasedala na ten dar, jaký jsem ještě v sobě neměla. Pomalu do mně vnikal a já si vychutnávala jeho velikost a tuhost. Pak mi vyšel pánví vstříc a já ucítila, že je ve mně celý, přitáhla si mně k sobě a začal mne pomalu souložit, manžel stál opodál a pomalu si honil svůj penis.
Najednou jsem ucítila tlak na svoji vystrčenou prdelku a už jsem tam měla penis jednoho z jeho kamarádů, další mi zacpal pusu a já byl úplně vyplněná, žádná dirka nebyla prázdná. Pomalu mne souložili a najednou se můj koník napnul a začal mne plnit svým semenem. Druhý do prdelky se přidal a já se opět propadla do extáze. Pomalu zem mně slezli a moje prdelka byla opět zaplněna penisem z mých úst.
Vychutnával si můj zadeček a jeho přátelé si začali hrát s mojí roztaženou kundičkou. Pomalu přidávali prsty a díky semenu mých milenců se jim povedlo dostat do mne celou ruku. když to uviděl manžel přišel ke mně na pocákal mi má prsa svým semenem.
Byla jsem jak ta největší kurvička, protažena třemi penisi a dokonce osouložena rukou. Ale to už se probral k životu i obr jednoho z milenců a opět si lehl na stůl, říkala jsem si že kundičku už mám připravenou, ale on mně jen lehce projel kundičku a začal se cpát do mé prdelky. Teď jsem pochopila proč mně jí jeho kamarádi připravovali prsty. Pomalu se mi do prdelky šrouboval a semeno od jeho předchůdců kterého jsem měla plnou prdelku mu usnadňovala cestu. A najednou byl tam, chvíli počkal a začal mně pomalu projíždět. Potom ho výtáhla a ukazoval kamarádům, jaký mi tam udělal tunel, jeden z nich si to fotil telefonem, pochopila jsem, že na tento večer jen tak nezapomenu. Toto se několikrát opakovalo a potom mne prudce přitáhl a toho večera již podruhé naplnil svým semenem. Pomalu mne sundali dolů a já cítila jak ze mně vytéká semeno mých třech milenců. Potom mi pomohli se ustrojit a po doušku vína nás spolu s manželem vyprovodili ze dveří. Skoro jsem nemohla chodit a naštěstí byla již tma a tak nebylo vidět jak mi po stehnech pomalu stéká semeno dnešních milenců. Tak takhle to dopadlo, když si jednou nevezmu kalhotky, a už se těším na další příhodu.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 36 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist