Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Kamarádova sestřička Nikolka

Kategorie: Masturbace, Piss, Školačky, Teen
13.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 39 hlasů

Tato událost se stala loni v létě. S kámošem, jeho sestřičkou a jejich rodiči jsme měli v plánu vyrazit na pár dni do kempu k vodě. Abychom se ráno v den odjezdu nezdržovali, byli jsme domluveni, že u nich prespim a ráno rovnou pojedeme. Nikolu (14) – jeho sestru – jsem znal už dlouho, ale nikdy jsem na ni nekoukal, jako na mladou slečnu, ale jen jako otravnou mladší ségru mýho kámoše. To se ale ten večer změnilo.

Nikolka byla krásná blondýnka s dlouhými kudrnatými vlásky, krásnou mladou postavu a docela dost malinký kozičky. Od chvíle, kdy jsem dorazil, jsem ji nemohl přestat pozorovat…byla prostě sexy… Později se šla Nikolka vykoupat a jelikož byla neopatrná, tak jsem ji pootevřenými dveřmi zahlédl, jak se svléká. Bohužel jen letmo. Když se vrátila ze sprchy, tak mela sexy volné kraťásky a jen lehké triko, takže v určitých chvílích jsem mohl vidět trochu pod kraťásky, ale to taky nebylo ono. Když byl kamarád v koupelně, rozhodl jsem se konečně udělat první krok a řekl jsem ji, že ji to moc sluší. Trochu zčervenala, ale bylo vidět, že ji to potěšilo. Po chvilce se zvedla a z kuchyně donesla oříšky, které ( zřejmě náhodou ) vysypala přímo přede mnou. Když je začala sbírat, tak jsem měl krásný výhled na její prdelku a cítil jsem, že mě vzrušuje čim dál více. Okamžitě jsem ji šel se sbíráním pomoci a přitom se ji nenapadne snažil dotykat.

Druhý den ráno jsme vyrazili. Po příjezdu se ubytovali atd… Po oběde jsme šli k vodě a to byla pastva pro moje oči. V kriklave zelenych plaveckach ji byly krasne vidět její malinké prsíčka a spodní část ji dokonale kopirovala její buchtičku. Ve vodě jsme blbli, takže jsem měl spoustu příležitostí se ji dotykat téměř všude.

K večeru jsem sel pro dříví na oheň a Nikolka šla se mnou. V lese začala naříkat, že potřebuje čůrat. Ujistil jsem ji, že v lese klidně může. Souhlasila a šla kousek ode mne kousek dál. Přes velkou obavu z její reakce jsem se zeptal, jestli bych se mohl divat jak čůrá. Na to odpověděla, že se stydí, chvilku jsem ji přemlouval, ale ji se stále nechtělo přede mnou. Nakonec jsem se odhodlal, přistoupil k ni a pomaličku ji sundal kraťásky, takže měla už jen kalhotky. Pohladil jsem ji po tváři a řekl, ať se nestydí. Bylo vidět, že váhá, ale nakonec se svlékla, dřepla si a po chvilce spustila. Byl to krásný pohled na její malou čurající pipinku, že jsem neodolal a pohladil jsem ji. Trochu ji to zarazilo ( nikdy nikomu nepočurala ruku ). Po chvilce to dokončila a my pokračovali. Asi o deset minut později řekla, že když jsem viděl já ji, tak že ona by chtěla vidět mě. S radostí jsem souhlasil a nabídl ji, že mi ho při tom může držet. Nejdřív se bála, ale pak si ho vzala do ruky a já to mohl také pustit. Samozřejmě, že když ho měla v ruce, tak mi začal tvrdnout a růst. Tuto skutečnost sledovala s velkým údivem. Zřejmě ještě nikdy neviděla velký a tvrdý penis. Řekl jsem ji, že se to stává, když se klukovi líbí holka a že brzy mi z něj mohlo vytéct i něco jiného. K mé radosti chtěla vidět co… Řekl jsem ji tedy, ať rukou pohybuje nahoru a dolů, že to brzy přijde. Tvrdila, že se chce jen dívat, tak jsem si před ní začal honit. Sledovala to s velkým zájmem a bylo vidět, že se ji to líbí. Když už jsem cítil, že budu, tak jsem ji řekl ať to jde zkusit. Souhlasila a převzala to po mě. Stačilo jen pár temp a začal jsem stříkat…. to byl teprve začátek naší společné dovolené…. Co se stalo dál rád napíšu v pokračování. Stačí pár lajků, abych viděl zájem.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

deve napsal

moc pěkné a těším se na další

Nadrzanej napsal

Dobry zaciatok. Tesim na pokracko. 🙂

Peťulda napsal

Velmi hezká povídka.❤ Už se moc těším na pokračování😁

Johny napsal

Dobre to začalo. Už sa teším na pokračovanie. 🙂

psonek napsal

pekne cekam na pokracovani

TOPlist