Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jak pro mě přišla policie

18.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 110 hlasů

Ráda tady čtu vaše povídky, a tak jsem zkusila taky něco napsat. Prosím hodnoťe, abych věděla, že má smysl pokračovat nebo ne.

Nevím co jsem udělala, nebo neudělala, ale zazvonili mi u dveří 2 chlapy, prý jsou od policie. Ihned musím s nimi. Nedovolili mi se ani převlíct. A hned mě naložili do auta a odváželi pryč. Když jsem se zeptala, co to má znamenat, hrubě mi jeden odsekl, ať držím hubu, že se všechno včas dozvím.

Nevezli mě však na policii, ale přijeli jsme na nějakou chatu v lese.,, Co to má znamenat? Okamžitě mě pusťte, budu si na vás stěžovat.“zkusila jsem zaprotestovat. V tom mi přiletěla facka, až jsem zavrávolala a jeden z nich říká : ,,Drž hubu, ty děvko. Jsi podezřelá z distribuce drog mladistvým a nezákonné držení omamných látek.“ ,,Ale to musí být nějaký omyl, já nemám s drogama nic společného“ odpověděla jsem. Oba se dali do smíchu a na to mi řekli, že až mě pořádně prohledají, tak určitě nějaký balíček najdou. Pochopila jsem, že je se mnou zle. Pokusila jsem se o útěk, ale ten polda byl rychlejší, chytil mě za vlasy a smýkl se mnou tak, že jsem upadla. Hrubě mi pomohli vstát a odvedly mě do chaty. Uvnitř byl ještě jeden muž. Zdál se mi nějak povědomý, ale nemohla jsem si vzpomenout odkud.
,,Hezky nám tady slečinku připrav k výslechu. My se jdeme zatím něčeho napít. Můžeš si s ní dělat, co chceš, ale dávej pozor, ať ti nezdrhne. Je pěkně divoká. A taky ji koukej pořádně prohledat, určitě má někde něco schovanýho“ řekl a na toho chlapa mrknul.
,,Tak pojď ty mrcho, nejdřív si tě pěkně umyju.. Kdoví kde si se s kým válela, abys měla na fet. Už tak dlouho se mi líbíš, že si to dnes s tebou hezky užiju.“ řekl a za vlasy mě táhnul do koupelky.
,,Takže jsme se už určitě viděli“ prolétlo mi hlavou. ,,Já opravdu nejsem feťačka, drogy jsem nikdy nezkoušela a už vůbec jsem je nikomu neprodávala. To musí být nějaký omyl. Prosím, pusťte mě.“ řekla jsem vzdorovitě a s planou nadějí v hlase. ,,Drž hubu ty děvko, na tuhle chvíly čekám už tak dlouho, že už si ji nikým nenechám vzít. Jak to tady s tebou skončím, tak z tebe dealerka bude, udělám ti tak dokonalou prohlídku, že tyhle dva sáčky s háčkem u tebe najdu.“ smál se na celé kolo a ukázal mi 2 sáčky s bílým práškem, které ležely na stole. Udělalo se mi černo před očima, takže to na mě ušili a není cesta ven.
Rozkázal mi, abych se svlíkla a aby mě ujistil, že to myslí vážně, zase mi jednu vrazil, až mi vhrkly slzy do očí. Nezbylo mi nic jiného, než ho poslechnout. Měla jsem opravdu strach. Svlékla jsem se do spodního prádla. Mlsně na mě čuměl a pak řekl, že myslel samozřejmě všechno. Mezitím, co jsem si sundávala podprsenku a kalhotky, začal napouštět vanu. Snažila jsem si jednou rukou skrývat prsa, druhou si přikryla pohlaví. ,,Tak, vlez tam, já s tebe smyju všechnu špínu, až budeš dokonale čisťoučká. Vstaň a ruce podél těla!“ Vzal nějakou houbu a dal na ní mýdlo. Začal mě sní dost hrubě drhnout. Kdyby mě myl smirkovým papírem, vyšlo by to stejně. Bylo to dost nepříjemné, silně tlačil a já za chvilku měla tělo v jednom ohni. Očividně mu dělalo radost, že mě může způsobovat bolest. Obzvlášť ho zaujala moje prsa. Těm věnoval zvláštní pozornost. Dřel je tak silně, že jsem je měla celá rudá a bradavky hezky naběhlé. Co chvíly je kontroloval, jestli jsou dostatečně čistá. Vzal je mezi prsty, mačkal je, kroutil s nimi na všechny strany a zblízka je prohlížel. To se několikrát opakovalo, než usoudil, že je mám konečně čisté. Pak jsem si musela lehnout, rozkročit nohy o vanu a začal mě mýt houbou bez mýdla mezi nohama. Bolelo to jako čert, obzvlášť, když mi drhnul poštěváček. Snažila jsem se uhnout a dát nohy k sobě, ale vysloužila jsem si jen další bití. Pak do mě vsunul dva prsty a začal mě jakože mýt uvnitř. Zasouval do mě dva prsty a prošmějdil každé místečko uvnitř mojí kundičky. Přes moji nechuť jsem začala vlhnout. Pak usoudil, že bych už mohla být téměř čistá. Vzal sprchu a začal mi stříkat vodou na klitosis a stále se přibližoval sprchovací hadicí blíž k mému klínu. Pak ji přitiskl těsně na klitoris a já cítila, jak mi proudy vody bičují pošťeváček a voda mě plní i uvnitř. Uniklo mi
tiché vzdychnutí, vzrušilo mě to. Když jsem na muže pohlédla, viděla jsem úsměv, kterým mi jasně dával najevo, že má velkou radost, že se mi to začíná líbit. Jenže mě se to nelíbilo vůbec, teda v hlavě. Ovšem moje kundička si myslela něco zcela opačného. Začal se svlékat a pak vlezl ke mně do vany a přikázal, abych se mu něžně věnovala, nebo že mě zase jednu vrazí a přestane mít se mnou trpělivost. Začala jsem ho tedy mýt, ale záměrně jsem mu vynechávala ptáka, který mu trčel do výšky jako stožár. Když poznal, že se jeho chloubě vyhýbám záměrně, chytil mi ruku a tlačil si ji ke svému pohlaví ,,Dělej, umyj mi ho!“
Začala jsem mu ho mýt, pak mě chytil za vlasy a stahoval mi hlavu. ,,Teď mi ho pěkně umyješ pusinkou“ usmál se. Musela jsem mu ho začít kouřit, tlačil mi hlavu a pronikal stále hlouběji, až jsem ho cítila na mandlích. Snažila jsem se potlačit dávivý reflex a dráždila mu špičkou jazyka kořen penisu. Přitom se rukama věnoval mým prsům. Bolestivě mi mačkal a štípal bradavky, tahal za ně, hnětl mi prsa ve svých dlaních, až jsem se bála, že budu mít modřiny.

,,To stačí, děvko. Vylez a utři se. Dělej! Teď tě čeká důkladná prohlídka, abych mohl někde najít ty sáčky s drogou“ smál se. Sám taky vylezl a utřel se. Zůstala jsem stát s rukama svěšenýma podél těla. Silně mě stiskl pod lícníma kostma, až mě to donutilo otevřít pusu. Strčil mi tam dva prsty a začal mi je tam zasouvat jako bych mu kouřila jeho přirození. Pak mě začal důkladně prohledávat celý vnitřek úst. Do ucha mi oplzle zašeptal: ,,Neboj se, holčičko, tady nejsou, ale já už vím, kde je musím hledat.“ Otočil mě čelem k vaně a rozkopl mi nohy od sebe. Pak mě přes vanu ohnul. Dřepl si ke mně a prsty rozhrnul stydké pysky a dělal jakoby si mě vážně prohlížel. Pak mi do dírky zasunul jeden prst a projel mě jím tam a zpátky. Jak tak klečel, olízl mi kundičku až po poštěváček a zajel dovnitř i druhým prstem. Začal mi lízat klitoris a prsty uvnitř stále prohledával. ,,Nic necítím, budu to muset provést více důkladně.“ Vytáhl ze mě prsty, chytil mi okraje kundičky a začal ji jakoby roztahovat a snažil se do ni dostat více prstů, použil obě ruce. Bylo to dost nepříjemné, ale vlhla jsem čím dál víc. Začal mě drsně mrdat rukama a šťávička mu začala protékat mezi prsty až na má stehna. Byl čím dál víc vynalézavý, prsty ze mě neustále vytahoval a zkusil do mě pronikat pod jinými úhly a s různým počtem prstů. Pořád něco měnil. Začala jsem pociťovat, že budu mít brzy orgasmus. Snažila jsem se myslet na něco jiného, přece se tu neudělám od chlapa, co se na mě snaží hodit nějaký zločin a v podstatě mě tady znásilňuje. Ale všechny pokusy byly marné. Orgasmus se nezadržitelně blížil. Ten muž to ale vycítil, a přestal. Pak do mě vrazil svoje péro a začal mě tvrdě šukat. Hned na poprvé do mě zajel až po koule, tvrdě přirážel. Já už se nemohla ovládat a začala jsem hlasitě sténat a vzdychat. Styděla jsem se, ale na celé téhle situaci bylo něco neuvěřitelně vzrušujícího. Pak to zničeho nic přišlo, měla jsem orgasmus. Byl tak silný, že se mi málem podlomila kolena.
,,Tááák, slečince se moje prohlídka líbí. Jenže my s prohlídkou ještě neskončili. Pořád nám tu ještě jedna neprohledaná dírka zbývá“ škodolibě se smál. ,,Panebože to néé, já ho do zadečku nechci, klidně mě šukejte jak chcete, ale zadeček prosím nééé.“ snažila jsem se bránit a slzy měla na krajíčku. Veškeré vzrušení rychle opadlo. ,,Ale no tak, pořád jsem u tebe nic nenašel, takže ty drogy musíš mít schované jen tam, kde jsem ještě nehledal“ řekl a usmíval se. ,,Ale vždyť celou dobu leží tady na stole, tak je přece nemusíte hledat v mým zadečku!“ Ani jsem si nevšimla, že se napřáhl a chytil mě za vlasy. Přitáhl si mě blíž k obličeji a řekl. ,,Tak poslouchej dobře, jestli okamžitě nebudeš držet hubu, tak ti ty sáčky do tý tvý prdelky vážně nacpu, abych je mohl hledat. Předkloň se!“ Už jsem ani nepípla. Něčím mi zadeček polil a začal mi to vtírat do análku. Poznala jsem, že se jedná o nějaký olejíček. Pak mi vsunul do zadečku jeden prst, potom ještě druhý, aby se mi prdelka hezky roztáhla. Po chvilce jsem ucítila jeho žalud, jak tlačí na branku a žačíná pronikat hlouběji. Bolelo to, měl ho dost širokýho. Bála jsem se, aby výhružky nesplnil a tak jsem poslušně držela a ani jsem nepípla. Když mě začal mrdat do zadečku, strčil mi do kundičky ještě prsty a šukal mě do obou dírek. Na ptáka v zadku už jsem si zvykla a začalo se mi to líbit. Přirážela jsem mu taky a netrvalo dlouho a udělali jsme se společně. Odstoupil ode mě, pohrdavě se na mě podíval a s úsměvem mi oznámil: ,,Do protokolu napíšu, že drogy byly nalezeny v kapse od bundy. Teď tě můžu pustit ke kolegům, a když na ně budeš milá, třeba se ukáže, že ti tu drogu podstčil někdo, kdo tě falešně obvinil. Udání totiž přišlo od anonyma.“ Vzal mě za ruku a vedl mě do obývacího pokoje, kde na mě už čekali ti
dva, co mě sem přivezli. ……

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Edita napsal

Dost podarene

dan napsal

Povidka vcelku dobra, ale ty hrubky, to je hruza!!!!!

kamil napsal

Odstraň příště hrubky, jinak dobře napsané, napiš, kde bydlíš, udělám ti jemnou kontrolu otvorů ;-)sem jemný kluk s výdrží.

Ked napsal

Na hrubky vám sere bílej tesák… nevim jak vy, ale já tyhle povídky nečtu pro to, abych se kochala gramatikou 😉

Sarule napsal

Tak ja je taky nectu kvuli gramatice, ale ty hrubky me tam proste rusi…
Jinak super!

Ali napsal

hodně blbé… 🙁

Gerta napsal

Chci to take zazit!!!! Za me deset bodu z deseti.

aureliex napsal

chci to tak zažít… za mě určitě pokračuj

Lola napsal

Inspirujici… Nastavila bych hned.

Jan napsal

je to pekny. pokracuj v tom. a za zkousku by to taky stalo

Míša napsal

Páni, rozhodně pokračuj, je to skvělá povídka. Ráda bych se dozvěděla, jak to bude pokračovat

Ari napsal

Ahoj, já bych klidně tvou nabídku přijala :))

Tigr5555 napsal

Docela pěkně napsáno, znala jsi teda toho člověka, nebo odkud byl povědomý?

Dan napsal

Povidka zajimava, rad bych pro pokracovani mene agrese a vice orgasmu a samozrejme trojku s kolegy toho poldy + pouta rukou i nohou te vymyslene osoby.

kalfa napsal

Ahoj chtěla by si zažít ? napiš tomaskalfas@email.cz

deve napsal

jsem pro další pokračování

TOPlist