Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Důvěřuj, ale prověřuj.

Kategorie: Školačky
21.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 23 hlasů

Ahoj, jsem ráda, že jste si udělali čas a čtete tyto řádky. Ráda bych popsala, co se mi přihodilo jednoho sobotního odpoledne. Bylo mi tenkrát sedmnáct pryč. Byla jsem dcerou bohatých a vlivných rodičů. Často jsem bývala doma sama. Když říkám sama, tak tím myslím bez otce a matky, kteří často pracovali po celém světě. O dům se staraly dvě služky Žofka a Klára a nad nimi dohlížel pán Alfred. A mé maličkosti dali rodiče jméno Katie.

Toho zmíněného dne byli u nás ještě dva řemeslníci, černoši, ani nemluvili naším jazykem. Jeden mladší a druhý již dost starý. Pracovali na nové podlaze v kuchyni. Nemohla jsem si nevzpomenout co říkala Sarah, má teta, když vyprávěla své zážitky z cest. „Černoši mají ty největší klády! To mi holka věř“.

Byla jsem zvědavá. Chtěla jsem si to sama ověřit, ale nevěděla jsem jak. Oblékla jsem na sebe školní sukýnku s bílou košilkou. Zkontrolovala jsem se v zrcadle. Nádhera. Při správném osvětlení prosvítá mé bujné poprsí. Ještě jsem raději rozepnula jeden knoflíček, pro ten správný efekt. Podprsenku jsem nechala v šuplíku.

Celá zvědavá jsem nakráčela do kuchyně. Hned se na mne usmívali. Nerozuměla jsem jim ani slovo. Zkoumala jsem jejich rozkroky a zdálo se mi, že asi teta nelhala. Sedla jsem si na kuchyňskou linku a pila limonádu. Pozorovala je. Mladší si sundal tričko. Hezky se předváděl. Měl krásně vypracované tělo, ale já byla zvědavá, co má v poklopci.

„Jak ho máš velkého?“ Křikla jsem na něj. Jen se nechápavě uculoval a něco na mne halekal. Pochopila jsem, že se chce také napít. „Of course.“ Odpověděla jsem. Pochopil. Stál blízko mne a natáčel si studenou vodu do skleničky. „Jak ho máš velkého?“ Zopakovala jsem otázku. Jen pitomě přikyvoval. Chodidlem jsem jakoby náhodou zavadila o jeho rozkrok. „Sorry.“ Mrkajíc jsem se omlouvala. „No no sorry.“ Halekal. Starší na něj něco pokřikoval. Asi chtěl, aby se vrátil pracovat. Sklopil uši a odcházel. Nenapadlo mne nic lepšího než říct: „Fuck me!“

Zastavil se a otočil. Nechápal. Chodidla jsem se ho dotýkala. „Nebudu to říkat dvakrát!“ Mačkám si prso a roztahuji nohy. Z pod sukýnky prosvítají bílé kalhotky. Chytá se. Sláva. Je u mne. Nohama si ho chytnu a přisunu se blíž. Dotýkáme se rozkrokama. Ta boule je neuvěřitelná. Koušu se do rtů. Kundička začíná reagovat. Jsem vzrušená. Nevěřím, že jsem se dostala do této situace. Já, do té doby, taková slušná holka.

Hladí mne. Na bocích. Jede víš na má prsa. Má velké ruce. Odhaluje mé ňadra z pod košile. Hraje si s nimi. Bradavky mám vystouplé a tvrdé. Líže je jazykem, obě. Cítím jeho horký dech. Je jako dostihový kůň. Rukou hladím pod kalhotami jeho penis. Je tak velký a tvrdý. Otírám se o něj svým podbřiškem. Strká mi jazyk do mé pusinky. Je neohrabaný, ale vzrušuje mne to. Stahuji si kalhotky. Pomáhá mi. Má je v ruce. Jsou vlhké. Čichá k nim. Směje se od ucha k uchu. Otáčí se na staršího černocha a vítězoslavně mu je háže. Ten je chytá. Také k ním čichá.

Sklouznu na podlahu. Klečím a konečně se přesvědčuji, že teta nelhala. Je obrovský. Hraji si s ním. Je krásný. Nikdy jsem tak velkého neviděla. Rukama mne chytá za hlavu a tlačí k jeho rozkroku. Nosem projíždím po jeho koňském údu. Lížu mu koule. Jazykem ho celého chutnám. Hlavičku jemně saji. „Jee little Lady, good little Lady.” Slyším jak říká a příráží do mých otevřených rtů. Šoustá mne do nich. Sama se rukou dráždím na mokrém poštěváčku.

Zvedá mne. Rukama se chytám kolem jeho mohutného krku. Nohama se chytám kolem boků. Je moc vzrušený. Pleská mi s ním o mou roztouženou kundičku a zadeček. Chytám se ho pevně. “No, no! KONDOM!” křičím. Pokládá mne. Rozbaluji připravenou ochranu. Snažím se mu ho nasadit. Je tak velký. Konečně. Rukou ho ruluji ke kořenu. „Ooo little Lady. Sorry little Lady!” Zafuněl, celý se roztřásl a s hlubokým výdechem začal plnit kondom. Byl to nádherný pohled na jeho orgasmus. Takové vzrušení.
Rukama a pusou jsem mu ho dráždila, dokud nezačal klidněji dýchat. Otevřel oči. „No fakt super!“ říkám zklamaně. Odstrčí mne. Z kalhot si bere cigaretu. Sedá si a zapaluje. Blbě se na mne uculuje. „Fakt super.“ Vidím jak mu pomalu vadne. Je krásný.

Podívám se na starého černocha. Sundavá si kalhoty. Jde ke mne. Z linky bere druhý kondom a nasazuje si ho na již ztopořený pyj. Je poloviční, ale pořád druhý největší jakého jsem kdy viděla. „Can I little lady?“ Na odpověď nečeká. Otáčí mne k lince a pokládá na ní. „Jo klidně si mne ošoustej. Stejně Ti v tom asi už nezabráním.“ Pokrčuji ramena a s vyšpuleným zadečkem toužebně čekám, až bude ve mně. Strčil ho do mne na jeden náraz. Těžce oddychuje. Přiráží čím dál rychleji. Cítila jsem nádhernou rozkoš. Bral si mne znovu a znovu. Zaplňoval mou tekoucí štěrbinku.

Chytnul mne za prsa. Nadzvedl a položil na podlahu. Jak fenu mne divoce šoustá. Rukou si zajedu mezi nohy a pomůžu si k nádhernému orgasmu. Krásně jsem se udělala. Pořád do mne bez přestání zezadu buší. Nemá dost. Je už celý zpocený. Těžce dýchá. Stále nebyl. Je pořád tak tvrdý.

Zpomaluje. Popadá dech. Lehá si na záda. „Please, little Lady.“ Ukazuje si na svůj černý stojící pyj. Beru ho do ruky. Je tak horký. Nasedám na něj. Hezky do mne vklouzl. Pomalu se začínám hýbat. Zrychluji. Divoce přirážím svým podbříškem.. Nahoru a dolu. A pořád dokola. Po stehnech mi stékají potůčky z mé kundičky. Chytá mne za prsa. „Ano! Ano! Anooo!“ Vybuchuji znovu v extázi. Klesám prsama na něj. Oddychuji. Sám do mne přiráží čím dál ve větším rytmu. Chrochtá blahem. „Ooo yeees, litle Ladyyyiiii“. Celý se třese a stříká. Cítím jak se rozlehlo teplo v mé kundičce.

Vstávám. Beru si své oblečení a polonahá odcházím do svého pokoje. Na schodech potkávám Alfreda. Culím se a naznačuji: Ani muk! Souhlasně pokyne hlavu a rukama si zakrývá bouli na kalhotách. Beru mobil a píšu tetě Sarah. „Měla si pravdu, ohledně černochů!“ a mrkající smajlík.

Co bylo pak a nebo o tom, jak jsem se stala ženou, možná někdy příště.

Pa, Vaše Katie.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist