Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Dovolená část 1

08.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Dnes je to přesně 2 týdny co jsme se rozešli. Jindra byl milý kluk, ale na můj vkus příliš velký suchar a tak mě to s ním po nějaké době přestalo bavit. Ta jiskra, která mezi námi před osmi měsíci přeskočila, byla už pár týdnů vyhaslá. I přesto, že jsem se rozešla já s ním, zasáhlo mě to víc, než bych si myslela. Proto jsem se rozhodla, že pojedu na dovolenou. Chtěla jsem přijít na jiné myšlenky a na chvíli se dostat z našeho malého města pryč.

Jeli jsme autobusem dva dny. Když jsme dorazili na místo, byla jsem polámaná z celodenního sezení a těšila jsem se, až se pořádně osvěžím v moři. Dovolenou jsem si naplánovala na čtrnáct dní, týden by byl hodně krátký.
Jakmile jsem se ubytovala a povytahovala nějaké důležité věci, oblékla jsem se do plavek a zamířila rovnou k moři. Zaplatila jsem si lehátko a pak šla do vody. Byla příjemně vlažná a skvěle mě osvěžila. Vlny nebyly nijak velké, za což jsem byla ráda. Divoké houpání na vlnách není nic pro mě.A tak probíhal první týden v podstatě stejně. Ráno jsem se nasnídala na svém hotelovém balkóně, který měl výhled naproti dalšímu hotelu, ale když jsem si sedla bokem, mohla jsem vidět krásně třpytící se hladinu moře. Poté jsem se vydala k moři, koupala se a opalovala. Všude pobíhala spousta krásných mladých mužů a já jsem si nebránila v tom, pozorovat je. Na Jindru jsem už vůbec nemyslela a tak tahle pěkná podívaná byla velmi příjemná a vzrušující. Všichni byli samý sval a do hněda opálení. Jak jsem ty různé kluky pozorovala dennodenně, začínala jsem být nadržená.
Odpoledne, přes největší nápor slunce, jsem zůstávala na hotelu a četla si. Později jsem se vracela k moři, nebo skončila u hotelového bazénu a večer jsem chodila po obchodech a kochala se příjemnou atmosférou.
Jednoho dne jsem si vzala večeři opět na balkón. Dívala jsem se na moře, když jsem uslyšela slabou ránu vycházející naproti z hotelu. Když jsem se tam podívala, přímo v úrovni mého balkónu zrovna usedal do křesla pěkně vypracovaný, mladý muž. Byl bez trička, měl jen bílé bermudy. Jak se posadil, zadíval se mým směrem a naše pohledy se střetly. Zeširoka se na mě usmál, tak jsem úsměv opětovala. Znovu ve mně začala vzrůstat nadrženost. I když jsem dojedla, zůstala jsem sedět a pozorovala jsem ho. Ten pocit začínal být čím dál intenzivnější. Ještě že jsem si vzala sebou vibrátor, pomyslela jsem si a pak mě napadl šílený nápad. Udělám si to přímo před ním…
Zvedla jsem se a šla pro vibrátor. Schovala jsem ho mezi knížku a šla zpět na balkón. Upřeně mě pozoroval. Měla jsem na sobě bílou podprsenku, lehkou košilku a krátké modré kraťásky. Posadila jsem se do křesla přímo naproti němu a na vteřinu zaváhala. Rozhlédla jsem se po okolních balkónech, ale nikdo nikde nebyl. Dodalo mi to odvahu a tak jsem udělala první krok. Mírně jsem roztáhla nohy a jednou rukou rozepla dva knoflíčky na košilce. Dívala jsem se jeho směrem a ve chvíli kdy jsem rukou zajela pod košilku a začala si dráždit své pravé prso, vzhlédl. Na jeho obličeji se objevil překvapený výraz, který byl rychle změněn na zvědavý. Poposedl si a díval se na mě dál. Pravou rukou jsem zajela ke kraťasům a rozepla knoflík se zipem. Levou jsem dál dráždila své prso přes podprsenku. Cítila jsem, jak vlhnu. Bylo to tak vzrušující! Neznali jsme se, byl to jen cizí chlap naproti, ale mě to tak vzrušovalo, ukázat mu samu sebe a udělat si to přímo před jeho očima.Rychle jsem se zbavila košilky a rozepla podprsenku. Pomalu jsem odkrývala svá ňadra, až podprsenka spadla na zem. Do vlažného vzduchu se vzpínaly mé dvě tvrdé bradavky. To už byl neznámý muž velmi zaujatý. Židlí se odsunul od stolu a s roztaženýma nohama se opřel dozadu. Mezitím jsem si začala dráždit levou rukou bradavku a pravou si zajela pod kalhotky. Nahmatala jsem zduřelý poštěváček a jemně po něm přejížděla. Pak jsem zvedla své ňadro a vzala bradavku do úst. Několikrát jsem jí olízla a skousla. Vlhkost mezi nohama se zvětšovala. Kraťásky byly moc těsné pro pohyb ruky, proto jsem se rozhodla, že je načase udělat další krok. Zvedla jsem se a sundala zbytek oblečení, které zahalovalo mé intimní partie. Pak jsem se znovu posadila, chodidly se opřela o sedátko křesla a pomalu roztáhla nohy od sebe. Muž naproti se zavrtěl a já v jeho tváři spatřila chtíč. Pak si zajel rukou pod bermudy a vytáhl své mužství, které již bylo v tvrdém stavu. Na tu dálku jsem nebyla schopná říct, jak velký penis má. Nicméně mě jeho počínání celkem překvapilo, ale zároveň i povzbudilo pokračovat. Znovu jsem zamířila k bradavce a druhou rukou mezi nohy. Prstem jsem zajela hluboko dovnitř a vzrušeně vydechla. Rytmicky jsem s ním pohybovala, až jsem cítila veškerou vlhkost na všech svých prstech. On svůj penis uchopil a začal si ho honit. Dívali jsme se jeden na druhého a já z tohohle šíleného nápadu byla opravdu vzrušením bez sebe. Zasunula jsem dovnitř dva prsty a tvrdě přirážela, aby se měl na co dívat. Když jsem se blížila k vyvrcholení, přestala jsem a znovu mu ukázala svůj vlhký klín. Pak jsem vzala vibrátor a strčila ho do pusy. Chvíli jsem ho kouřila a olizovala, aby si měl ten naproti co představovat a pak jsem vibrátor přiblížila ke svému vlhkému vstupu. Pomalu jsem ho zasouvala dovnitř a cítila, jak mě zaplňuje.
Když tam byl nadoraz, rychle jsem s ním začala přirážet. Druhou ruku jsem přesunula ke svému poštěváčku a rychlými pohyby ho dráždila. Blížila jsem se k vrcholu a chtěla jsem, aby ta podívaná stála za to. Potichu jsem vzdychala a tvářila se, že zažívám nejlepší masturbaci ve svém životě. Divoce jsem přirážela a rychle se blížila k orgasmu. V poslední chvíli jsem párkrát dlouze přirazila a s hlasitým zasténáním jsem se udělala. Pomalu jsem vibrátor vysunula, aby mohl vidět vytékající šťávu. Jemně jsem si prsty projížděla mezi nohama a dívala se na něj. On mezitím rychlými pohyby honil svůj tvrdý penis a za nedlouho po mém orgasmu sám vyvrcholil. Veškerou svou dávku vystříkal před sebe na zem. Vzrušení po orgasmu rychle vyprchalo a já cítila, že bych měla už jít. Popadla jsem své věci, naposledy se na něj usmála a zmizela za dveřmi svého pokoje…
Celou noc jsem nemohla pořádně spát. Neustále mi před očima běžela scéna na balkóně, a když jsem si uvědomila, že ho můžu potkat někde venku, cítila jsem se trapně. V tu chvíli mě to nenapadlo a tak jsem nad tím v noci neustále musela přemýšlet. Teď se budu bát vystrčit hlavu ven. Ne, chtěla jsem to udělat, tak s hrdostí, přeci se teď kvůli tomu nebudu schovávat. Jasně bych tím dala najevo svou slabost. Naštěstí se mi kolem třetí v noci podařilo usnout a ráno jsem se cítila celkem odpočatá. S veškerou odvahou jsem se nasnídala na balkóně jako vždy. Měla jsem štěstí, protože muž odnaproti se neukázal. Trochu se mi ulevilo a nabrala jsem trochu sebedůvěry. Poté jsem se vydala k hotelovému bazénu. Tam jsem strávila celé dopoledne a k moři jsem se vydala až pozdě odpoledne. Zaplatila jsem si lehátko a začala si číst knížku. Svou dávku plavání jsem zvládla již v bazénu a do moře se mi nechtělo. Asi po půl hodině někdo zastínil slunce a v angličtině mě oslovil.
„Ahoj, můžu si přisednout?“
Odsunula jsem knihu a podívala se za mužským hlasem. Byl to on. Zákon schválnosti se opět předvedl. Doufala jsem jen, že nezačínám rudnout. Nezbývalo mi, než se vzchopit.
„Ehm, ahoj… jasně.“ Vykoktala jsem.
„Jsi překvapená, že mě vidíš…“ Nebyla to otázka. „Hledal jsem tě celý den.“
Tak to nebyl zákon schválnosti. „Vážně? A proč?“ Zeptala jsem se hloupě.
„Protože jsi zajímavá a jiná než ostatní. Chtěl bych tě víc poznat.“ Řekl a usmál se.
Vůbec se k včerejšímu zážitku nevrátil. Nevím, jestli předstíral, že se to nestalo, nebo jestli myslel na to, abych se necítila trapně, v každém případě mi v jeho přítomnosti bylo hezky. Povídali jsme si o všem možném. Zjistila jsem, že je ze Španělska, jmenuje se Diego a přijel ohledně pracovních záležitostí. Zastupuje v Itálii americkou softwarovou firmu a jezdí do vedlejšího hotelu několikrát za rok. Pověděla jsem mu o svém rozchodu a zdejší dovolené na odpočinutí.
Jakmile se začalo stmívat, nabídl mi, že mě doprovodí do hotelu, abych se mohla převléknout a pozval mě na večeři. Přijala jsem a tak jsme strávili perfektní večer u italské pizzy. Poté jsme se vrátili každý do svého hotelu. Na rozloučenou mne políbil na tvář a popřál mi dobrou noc. Cítila jsem se báječně, nikdy bych nevěřila, že poznám někoho tak příjemného tak bláznivým způsobem. Další dva dny probíhaly podobně. Chodili jsme spolu k moři, plavali, povídali si… Pomalu jsem začínala litovat, že za 4 dny odjedu a už ho nikdy neuvidím. Možná bych mu mohla dát svůj e-mail, mohli bychom zůstat v kontaktu, přemýšlela jsem. Uvidíme, dám tomu ještě čas.

„Pojď si ještě na chvíli zaplavat!“ zavolal na mne z moře druhého dne večer. Usmála jsem se a šla za ním. Voda byla na večer trochu studenější, naskočila mi husí kůže a ztuhly mi bradavky. Udělala jsem pár temp a za pár vteřin jsem byla u něj. Jakmile jsem se postavila, chytl mě za boky a přitiskl se na mě svými rty. Přitáhl mě k sobě a má prsa se opřela o jeho svalnatou hruď. Mezi nohama jsem ucítila vzrušený záchvěv. Chytl mě za zadek a přirazil si mě na svůj penis, který, jak jsem zjistila, začínal tvrdnout. Instinktivně jsem zareagovala a odtáhla se od něj.
„Copak se děje? Nechceš…?“ Nechal vyznít do ztracena.
„Já… je mi už zima, pojďme zpátky.“ Řekla jsem vyhýbavě.
„Jak si přeješ.“ Odpověděl a znovu se sladce usmál. Pak se vydal na břeh. Plaval přede mnou a já mohla vidět jeho napínající se zádové svaly, jak se jemně třpytí ve svitu zapadajícího slunce. Měl krásnou postavu – široká ramena, svalnaté ruce a hrudník, celý do hněda opálený, prostě k sežrání. Pohled na něj mě vzrušoval. Jakmile jsme vylezli na břeh, oblékla jsem se a šli jsme zpět do hotelu.
„Nechceš jít se mnou a dát si skleničku?“ Nabídl mi, stojíc proti mně pouze v bermudách. Pomyslela jsem na svůj vibrátor v pokoji, který by k mému uspokojení bohatě stačil, ale pak mi probleskl hlavou obrázek Diega sedícího na balkóně, jak si honí svůj tvrdý penis.
„Proč ne.“ Odpověděla jsem s úsměvem.
Jakmile jsme vešli do jeho pokoje, šel do kuchyně nalít nějaký drink. Já jsem se mezitím rozhlížela po pokoji. Na jedné straně byl gauč s konferenčním stolkem a na druhé velká postel. Celý pokoj voněl směsí mužských parfémů.
Diego se vrátil se dvěma skleničkami, které postavil na stolek a pak se sám posadil na postel. Mírně roztáhl nohy a rukama se zapřel dozadu. Přestala jsem nad vším přemýšlet a přistoupila jsem k němu. Klekla jsem si na kolena a vytáhla jeho penis. Okamžitě jsem ho zasunula do úst a začala sát. Rukou jsem ho třela nahoru a dolů a jazykem kroužila kolem špičky. Rychle tvrdnul a zvětšoval se. Když dosáhl své maximální délky, byla jsem schopná ho zasunout do pusy jen z poloviny. Ještě chvíli jsem mu ho kouřila a honila, dokud jsem neucítila vytékat svou vlhkost. Pak jsem se postavila, zbavila se svého modrého trička a vrchního dílu plavek. Obnažila jsem před ním svá velká, pevná prsa a stála před ním jen ve spodním dílu plavek. Posadil se, chytl mě za boky a hodil mě na postel. Stáhl zbytek mého i svého oblečení a roztáhl mi nohy. Opět mohl spatřit můj vlhký klín, tentokrát víc z blízka. Ihned mi zajel jazykem mezi nohy a začal lízat. Zasténala jsem a prohrábla mu rukou vlasy. Vykřikla jsem ve chvíli, kdy do mě zajel prsty a začal přirážet. Do tichého pouličního ruchu bylo slyšet hlasité mlaskání tvrdých přírazů, kterými mě obdařoval spolu s mým sténáním. Dráždila jsem si bradavky a cítila jsem se čím dál víc připravenější na jeho velký ocas.„Zasuň ho do mě…“ Toužebně jsem zasténala. Přestal a přitáhl si mě na okraj postele. Ta byla dostatečně vysoká, aby mohl zůstat stát. Namířil svou tvrdou erekci k mému vstupu, zvedl mi nohy, chytl mě za stehna a tvrdým přírazem do mě pronikl až po kořen. Hlasitě jsem zasténala a prohnula se v zádech. Rytmicky ho do mě vrážel až na doraz, moje prsa se divoce houpaly a já zatínala obě ruce do prostěradla po svých stranách. Klouzal v mé vlhkosti tak snadno a já ho svými svaly svírala s každým přírazem. Po chvíli ho ze mě vysunul a přetočil mě na čtyři. Vlezl si se mnou na postel a pronikl do mě zezadu. Držel mě za boky a narážel si mě na svůj velký penis. Pronikal hlouběji než předtím a já cítila mnohem větší rozkoš.
„Ještě… přirážej!“ Sténala jsem a nechávala se tvrdě šukat. Vysouval ho téměř ven a každé zasunutí zpět bylo tvrdší a prudší. Hlasitě jsem vzdychala a nechávala se unášet na vlně rozkoši. Poté se na mě položil, takže jsme oba leželi, zapřel se rukama vedle mé hlavy a teprve potom ukázal, jak umí uspokojit ženu. Rychlými, krátkými přírazy do mě pronikal s neuvěřitelnou prudkostí, která mě vynášela téměř na vrchol. Mé sténání se ztrácelo v mlaskavých přírazech.
„Jsi tak vlhká a těsná…“ Vydechl a nepřestával. Cítila jsem jeho svalnatou hruď na svých zádech, jak se vzpíná a první kapičky potu.
„Teď je řada na mě.“ Vydechla jsem vzrušeně, a jakmile se odsunul, vzala jsem ho za ruku a odvedla ho na gauč. Sedl si a já si ho osedlala. Zajel do mě celý. Chytla jsem ho kolem krku, opřela se o něj a začala na něm jezdit. Chytl mě za zadek a narážel mě na sebe. Rytmicky jsem se o něj šukala a sténala mu do ucha. Veškerá moje vlhkost mu stékala po penisu a mlaskavé zvuky nebraly konce. Pak se Diego více položil na záda tak, aby mohl do mě zespoda přirážet. Napřímila jsem se a s jeho tvrdými přírazy uchopila svá houpající se prsa do pevného stisku. Znovu ze mě vyjížděl téměř až ven a dlouhými přírazy zajížděl hluboko dovnitř. Prohýbala jsem se v zádech, dráždila si bradavky a vzdychala omamující rozkoší.
„Ano… ještě…“
„Mio…“ Vydechl a zajel znovu hluboko dovnitř. V příští vteřině jsem ucítila horkou dávku spermatu proudící v mém těle. Zůstal uvnitř, chvíli přerývaně oddechoval, ale poté mě objal a přenesl na postel. I nadále zůstával tvrdý. Provlékl pravou ruku pod mým ramenem a uchopil mě za vlasy. Jak zatáhl, zaklonila jsem hlavu a on mohl vidět můj obnažený krk. Rty se k němu přitiskl a líbal jej. Druhou rukou byl zapřený a znovu se ve mně začal pohybovat. Cítila jsem, že mu už moc sil nezbývá, ale mně stačilo už jen málo k dosažení vrcholu. Ruce jsem položila na jeho záda a boky, vybízejíc ho, aby byl nekompromisní ve svých přírazech. Šukal mě tvrdě a rychle a začal i kousat do krku. Vykřikla jsem bolestí i rozkoší zároveň a zatnula mu své nehty do zad. Vlna vzrušení se nezastavitelně zvedala…
„Aaaaaah!“ Vykřikla jsem v přicházejícím orgasmu. Vnitřní svaly se kolem něj divoce svíraly a nechtěly ho pustit ven. Zůstali jsme takto chvíli ležet, dokud právě prožitá rozkoš nevyprchala. Nakonec ze mě Diego vysunul svůj ocas a lehl si vedle.
„Byla si úžasná…“ Poznamenal a začal si jemně hrát s mými prsy. Oddechovala jsem a užívala si pocit zaplnění jeho spermatem.„Nechtěla by sis se mnou udělat zítra výlet na jachtě? Dáme si dobré jídlo, zaplaveme si na širém moři…“ Navrhnul s úsměvem na tváři.
Zašukáme si, chtěl si říct… Rozhodně chci cítit ten tvůj ocas v sobě ještě jednou, než odjedu, pomyslela jsem si.
„To zní skvěle.“ Odpověděla jsem nadšeně. „Mohu si dát sprchu?“
„Určitě. Támhlety dveře napravo v chodbě.“ Popsal a já na vteřinu zalitovala, že nepůjde se mnou. Pak jsem se odebrala do koupelny. Musela jsem chtě nechtě, smýt jeho sperma. Můj hotel je sice hned naproti, ale nechtěla jsem riskovat, že bude znatelně vytékat. Někdo by si toho mohl všimnout a já nechtěla působit jako kurva. Zapnula jsem teplou vodu a nechala ji stékat po těle. Rukou jsem zajela mezi nohy a prsty zasunula do vyšukané kundy. Prstila jsem si jí v té mohutné dávce Diegovi šťávy a začínala být znovu vzrušená. Poté jsem roztáhla jemnou kůžičku a nechala proud ze sprchy stříkat na svůj poštěváček a dovnitř. Jakmile jsem byla pořádně umytá, vypla jsem vodu a osušila se. Když jsem se vrátila zpátky do pokoje, Diego spal. Zdá se, že jsem tě vyčerpala, pomyslela jsem si a šla potichu blíž. Chtěla jsem si ještě před odchodem prohlédnout jeho krásné tělo. Jeho velký nástroj teď ležel v poklidu ve své normální velikosti a svalnatá hruď se lehce zvedala s každým nádechem. I v uvolněném stavu se Diegovy svaly na rukách jasně rýsovaly. Ještě chvíli jsem tam stála a představovala si, jak znovu poklekávám a beru jeho ocas do pusy. Myšlenky jsem rychle zahnala a vydala se zpět k sobě na pokoj. Spokojeně jsem ulehla do své postele a myslela na to, že za čtyři dny odjíždím. Mělo by smysl udržovat s Diegem kontakt? Neměla bych raději všechny zážitky z této dovolené nechat jako vzpomínku na bláznivou dovolenou? Nebyla jsem si jistá. Bylo mi s ním krásně. Cítila jsem se s ním přitažlivá a sebevědomá. Chová se jako gentelman, je pozorný, naslouchá mi. Dává mi zatím vše, o čem jsem kdy snila. A zítra výlet na jachtě? Dokonce umí být i velice romantický. Mohla bych se odstěhovat k němu do Španělska, vždycky jsem chtěla z toho našeho zapadákova vypadnout. Sice je to ještě daleká myšlenka, ale není nemožná.
Zbývá mi už jen pár dní na to se rozhodnout…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist