Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Chci ji zpět a napořád

20.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 3 hlasů

Sedím na kraji postele a v hlavě mám jen jedinou myšlenku, myšlenku na ni. Ona je tak dokonalá, tak krásná a sexy.
Je jako princezna. Ty jsi ta princezna!
Přemýšlím a vybavuje se mi každá křivka tvého těla, tvé smyslné a sladké rty. Vzpomínám, jak pode mnou sténáš, až mě z toho zabolel.
Vyčítám si každou vteřinu dne, kdy jsem po tobě vyjel a začal žárlivé scény.
„Kurva! Jsem takový debil!“

Představuju si, jak se na chodbě rozdrnčí zvonek a já jdu bezrozmyšlenkovitě otevřít.
Otevřu a nemůžu uvěřit vlastním očím. Srdce mi buší jak o závod a náhle skočilo do krku.
„Co to kurva se mnou je?“
Musím tě mít. Alespoň naposledy cítit chuť tvojí kundičky. Miluju její chuť!
Představuju si, jak řekneš „Ahoj Pavle, přišla jsem si pro šampon a pantofle, co tu mám.“
Jen bych se usmál a pozval tě dovnitř, zavřel dveře a zeptal se „Jen pro takové bezvýznamné věci? Vážně?“ Všiml jsem si, jak jsi lehce znervózněla. „A ještě se s tebou rozloučit po tom, co jsme spolu zažili.“ „Takže rozloučit?“ Přitiskl bych si tě svým tělem ke dveřím a držel tě v pasti.
Díval se ti do očí a vzal tě za zápěstí, zvedl ti ruce a opřel je o dveře se slovy „Chci zas cítit chuť tvojí kundičky!“ Začal bych tě líbat a chytl si tě za zadeček, odnáším si tě do pokoje a postavím si tě na zem k posteli a hned si tě otáčím zády. Opřela by ses o postel a já tě chytl za zadeček.
Plácl bych tě po něm a ty by ses chtěla narovnat. Nelíbí se mi to a tak tě chytnu za záda a lehce zatlačím, aby ses zase ohnula. Stáhnu ti kalhotky, abych zase viděl tvojí prdelku. Je dokonalá!
Znovu tě přes ní plácnu a cítím, jak se svíjíš vzrušením. Chytnu tě za vlásky, přitáhnu si tě k sobe, vezmu si šátek a zavážu ti oči. Držím si tě u sebe a ty nevíš, co se bude dít. Znovu tě zatlačím na zádech, aby ses hezky prohla. „Dej si ruce za záda“ řeknu ti a lanem si tě svážu.
Sundávám ti kalhoty a kalhotky a najednou ucítíš, jak tě znovu plácám přes zadeček. Svlékám se a ty cítíš, že je z tebe úplně tvrdej. Zvedám tě na postel a pořád ležíš na bříšku. Nakloním se a zašeptám ti „Je čas tě potrestat!“
„Zlobila jsi?“ Zeptám se. Odpovíš „Ano“ A hned ucítíš třásně bičíku na zadečku. Lehce to štípne, ale tebe to vzruší. Hladím tě s ním po těle a občas sjedu na kundičku.
Znovu se ptám, jestli jsi zlobila a ty znovu odpovíš „Ano!“ a cítíš třásně bičíku ještě silněji, než předtím.
„Jsi zlobivá holka!“ a rukou tě plácnu po prdelce. Přestává mě bavit tě jen trestat a chci tě cítit!
Chytám si tě za vlásky a dávám ti ho do pusy. Cítíš, jak je tvrdej. Otočíš se na záda a já si rukou začnu hrát s tvojí kundičkou. Patříš mi a jsi celá jen moje! Dráždím ti ji nejdřív celou dlaní, začínám si hrát s klitorisem a pomalinku zajíždím prstem dovnitř. Je krásně vlhká a můj prst tam hladce zajede.
Rukou ti zajedu na prsa, chytnu je do ruky a políbím ti jazykem bradavku. Jazykem ti začnu sjíždět níž přes bříško a třísla až na tvojí kundičku. Konečně cítím její vůni a začnu ji olizovat. Po chvilce ucítíš, jak do ní zajíždí znovu můj prst. Bože je úžasná a mokrá.
Chci ji cítit pořád. Chci si s ní hrát každou noc, každý den! Dívám se na tebe a užívám si, jak se svíjíš a sténáš. Zvednu se a vezmu do ruky bičík, lehce s ním projedu tvoje dokonalý tělo, až na ni a lehce tě přes ni plácnu.
„Chceš ho v sobě?“ zeptám se tě.
„Strašně“ odpovíš stejně, jako při našem prvním sexu.
Začneš na kundičce cítit moje péro a jak ti jí můj žalud dráždí, jak do tebe pomalinku zajíždí. Ruce ti dám za hlavu a přitisknu se na tebe. Celej do tebe zajíždí a ty cítíš jemnou, ale příjemnou bolest.
Bože, to je pocit! Tvrdne mi jen při představě na tebe! Chytnu si tě pod krkem a líbám tě na něm. Lehce zrychluju tempo. Máš ho celýho hluboko v sobě a užíváš si to! Celou si tě chytnu a přitisknu k sobě. Bože, jsi tak úžasná! Zmáčknu si tě, abys cítila celý moje tělo. Sundávám ti šátek z očí a roztrhnu provaz, co ti drží ruce. Otočím si tě, abys byla nahoře. Užívám si pohledu na někoho tak dokonalého. Začala sis to opravdu užívat a přisedla sis na něj, abys ho cítila hluboko v sobě a znovu a znovu. Díváš se při tom na sebe do zrcadla a začne tě to vzrušovat ještě víc. Cítíš, jak je tvrdej a jak v něm pne. Chytnu tě za tváře a dám si lehkou facku. „Ošukej mě“ řeknu a pořád tě držím pod krkem.
„Už budu!“ řekneš mi a já začnu zespoda přirážet, nepřestávám tě držet pod krkem. Tvrdě tě šukám, dokud se neuděláš a nezačneš mít celý tělo v křečích orgasmu.
Celá se chvěješ a já si užívám ten pohled na tebe. Chvilku trvá, než se z toho vzpamatuješ a lehneš si na záda. Udělám se okamžitě! Stačilo pár přírazů a už to nedokážu udržet. Cítíš, jak ti stříkám na bříško. Sama mě za něj chytneš, abys cítila ten tlak pnutí, když se dělám. Bože miluju ten pocit, když se pak na tebe dívám.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist