Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Adonis

Kategorie: Šukačky
21.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

S Adonisem jsem se potkala na barmanském kurzu. Viděla jsem tuctového hezounka, uplé triko, naposilovaná ramena, letecké brýle a šálička. Snobské chování, které naprosto sedlo k jeho vzezření, které říkalo: Ahoj, jsem hezký, vím to a jsem zvyklý na těla modelek. Protože byl nadopován modafenem, který zapil nemalým množstvím alkoholu, vypadal jako posh frajírek s gramem koksu na žíle.

Nejsem proti drogám odmítavá, ale vadí mi, když se něco přehání. Po kurzu jsme s Adonisem a ještě několika novými přáteli sdíleli jeden hotelový pokoj.

Jako dospělí lidé už prostě neřešíme smíšené spolubydlení. Obsadila jsem letiště, kde se mi postupně vystřídala mužská část naší grupy. První byl odmítnut mnou, příliš dotěrný a opilý byl odeslán na pouť po Ostravských barech. Druhého jsem lovila já. Nešlo mi o demonstraci své nenasytnosti před zbytkem nocležníků, ale chtěla jsem se jen přitulit do mužské náruče a usnout po náročném dni. Bohužel odešel s dalšími, co se přidali k prvnímu na tour de bar. Lehce ovíněná jsem (prý s chrapotem) usnula a když jsem se probudila, má lovená oběť mi spala u nohou a vedle mě podepřen polštáři ležel vedoucí kurzu, který po zjištění, že náš pokoj je jako jediný zastoupen převahou žen, došel na pokec. Přidala jsem se k diskuzi a zanedlouho znovu usnula. Ráno jsem se probudila vedle Adonise.
Příští kurz se konal v Praze. Jakožto Ostravský rodák to měl Adonis domů poněkud daleko, nabídla jsem mu čistě přátelsky přespání u mě. Nebudu si nalhávat, že mě napadlo, jaký by s ním mohl být sex, ale většinou jsem skončila u toho, že tohle nejspíš není nic pro mě. Sex je sex jistě, ale jako žena mám ráda po kojtu trochu toho povídání a hlazení. Nedovedla jsem si představit, o čím se asi s povrchním snobíkem pobavím. Tak jak to ale s ukvapenými závěry bývá, došlo k zajímavému obratu. Už když jsme byli na cestě, překvapil mne svým upřímným nadšením z výhledu na Prahu. V noci je opravdu krásná. U mne si pak vyžádal sprchu a ručník. Nechal si otevřené dveře a já si čistila zuby, když se sprchoval, bylo to, jako kdybychom byli staří známí. Později mi tvrdil, že je nebývale stydlivý. Sám byl prý překvapen svou reakcí a tou pohodovou atmosférou. Oba jsme oblékli měkoučké župany, které miluji a uvelebili se na gauči s drinkem. Když se mne zeptal, jestli mám ráda masáž nohou, okamžitě jsem položila své chodidlo do jeho klína a prohlásila, že tohle není ani stejné hřiště, nýbrž úplně jiný sport. Hláška z Pulp Fiction nás oba pobavila a atmosféru ještě více uvolnila. Šukali jsme. Ráno jsem ho ještě spícího opustila a odjela pro snídani. Po návratu jsem se znovu nasoukala pod peřinu vedle něj a on mě mile objal. Pohladil mě po těle a znovu velmi pozitivně zhodnotil má pevná stehna. Přitáhl mě k sobě a vnikl do mě. Trochu hulvátsky, ale právě takhle mi vždy projede tělem ta ostrá slast s konečným hlasitým vzdechem. Pak si mě vzal zezadu. Je pravda, že tahle poloha patří mezi mé oblíbenější. Penis pak lépe dráždí všechna má poševní centra orgasmu. Sama jsem zatím nezjistila, co je tím nejlepším bodem, podle mě je to o celku. Orgasmů mám několik a každý z nich je jiný, něčím vyjímečný. Nedovedu se rozhodnout, který mám nejraději.
Než Adonis odjel, ještě položil svou hlavu do mého klína a při jeho povídání se nechal výskat ve vlasech. Najednou z něj byl malý chlapec potřebující lásku. Už nebyl nafoukaným zlatým dítětem.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Vera napsal

Ahoj 😉 Chceš vidět, jak si pohladím číču? Podívejte se zde zdarma ->> plus18.pro

TOPlist