Můj příběh se Vám možná bude zdát příliš obyčejný a nezáživný. Ale pro mě byl jeden z mnoha, na který ráda vzpomínám. Od přírody jsem tak trochu exibicionistka a ráda se předvádím. Konkrétně předvádím své tělo. Každé léto se chodím opalovat na louku, která je nedaleko města, tudíž není vyloučeno, že je tam málo lidí, ale přesto tam málo lidí bývá. Vezmu si plavky, deku a krém a jdu na celý den na louku. Tak tomu bylo i tento den…
číst více
Bylo krásné letní dopoledne, slunce příjemně hřálo venku voněly květiny a posekaná tráva. Moje cesta vedla na nákup do malého obchodu na rohu náměstí. Potřeboval jsem koupit nějaké šroubky, hřebíky a pár dalších drobností pro opravy v bytě.
V obchodě byla jen jedna prodavačka, která zrovna něco upravovala na regálu.
číst více
Jmenuju se Tomáš a tenkrát mi bylo sedmnáct. Měl jsem spoustu kamaradů a mezi nima i kluky, se kterýma se občas vyrazilo na vandr, do přírody. S Filipem a Lukášem jsme tehdy vyjeli městskou dopravou hned za Prahu. Byli jsme dost pohodlní a tak jsme si vzali stan - takové kanárkově žluté áčko - do přírody se moc nehodí.
číst více