Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nezvládnutá touha

Kategorie: Masturbace
16.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Bylo krásné letní dopoledne, slunce příjemně hřálo venku voněly květiny a posekaná tráva. Moje cesta vedla na nákup do malého obchodu na rohu náměstí. Potřeboval jsem koupit nějaké šroubky, hřebíky a pár dalších drobností pro opravy v bytě.
V obchodě byla jen jedna prodavačka, která zrovna něco upravovala na regálu.

Bylo jí možná něco přes třicet, krátké blond vlasy štíhlá, ale zrovna teď ke mně natočená spíše zády špulila na mně, vzhledem k její postavě, překvapivě velký kulatý zadeček, v těsných kalhotách se jasně rýsoval jeho tvar.
Jak jsem řekl, bylo léto, takže spousta děvčat s chutí a často předváděla na ulici čím je příroda obdařila, proto jsem měl taky obvykle pocit, že mám varlata zbytečně přeplněná semenem. To se projevilo i teď, když jsem měl před sebou jakoby v očekávání předkloněnou samičku. Vykouřilo se mi z hlavy co mám koupit a místo toho jsem proklouzl kolem předkloněné prodavačky, využil nedostatku místa mezi jejím pozadím a dalším regálem a opatrně ji po něm pohladil. Zastavil jsem se vedle ní a po očku na ni pohlédl. Ona naštěstí reagovala celkem klidně a zeptala se úslužně jestli mi může s něčím pomoci. Nahodilá dvojsmyslnost otázky způsobila, že jsem se na chvíli zarazil a ucítil jak můj penis začíná napínat látku kalhot, vykoktal jsem něco o hřebících a ona se vydala přede mnou do jiné části obchodu. Zadeček se jí při chůzi přede mnou vlnil a můj penis už viditelně trčel vpřed a kalhoty se na něm v rozkroku napínaly.
Paní prodavačka se znovu předklonila a začala mi ukazovat zboží. Ruka se mi téměř sama vznesla a přejela jí po zadečku, ona se lehce pohnula jako by mi chtěla uhnout, ale pak neudělala nic. Snad to bylo tím že jsme tam byli sami, snad tím létem a plnými varlaty, ale v náhlém popudu jsem se vedle ní postavil tak že měla stan v mém rozkroku hned vedle obličeje. Mrkla na něj, v koutku jí zacukal úsměv, pak se zase zahleděla na regál před sebou. Další dvě nebo tři vteřiny se nedělo nic, pak se narovnala a zeptala se jestli ještě něco potřebuji. Vzhledem k tomu, že jsem měl všechnu krev v penisu, který se snažil snad protrhnout kalhoty jsem neřekl nic, ona odešla k pokladně. V tu chvíli jsem byl už tak vzrušený že mi bylo všechno jedno. Za jiným regálem jsem ho rychle vytáhl a šel k pokladně, položil balíček na pult a zatímco ona celá červená počítala drobné já s očima upřenýma na ni začal rychle onanovat. Po chvíli už jsem stihl jen omluvně zavzdychat-„to ten zadeček“ , a pak už na pult před paní prodavačku začalo dopadat sperma.
Vystřelil jsem odtamtud nedívaje se napravo ani nalevo, jen tlak v koulích krásně povolil.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist