Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zuzka a její odpanění zadku

Kategorie: Anál, Školačky
17.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 49 hlasů

Jmenuji se Zuzka. Dnes je mi už 20let ale pořád vzpomínám na můj zážitek. Jela jsem s rodiči na chatu. Chata byla na docela odlehlém místě a rodiče proto musely sjíždět pro nákup do vesnice vzdálené asi 30km od tud. Jednou se rodiče zrovna vydaly na větší nákup a po jejich odjezdu někdo zaklepal na dveře. Otevřela jsem a zaradovala se. Byl to náš rodinný přítel Martin a bylo mu 25let. Byl moc hezkej takovej blonďák s jemným obličejem a modrýma očima.

Pozvala jsem ho dál a řekla že musí chvilku počkat protože rodiče jsou pryč. Řekl že počká a jestly mu neudělám kafe. Přikývla jsem a odešla do kuchyně. Otevřela jsem lednici a vyndala mléko.Vtom se ke mě někdo ze zadu přitisknul. Lekla jsem se a upustila mléko na zem. Otočila jsem se a uviděla Martina jak se na mě sladce usmívá. Marťo,ty blázne,podívej co se stalo, zasmála jsem se, vzala hadr, klekla si a začala utírat mléko. Měla jsem asi hezky vystrčený zadek protože se Martin ozval:máš moc hezký zadeček Zuzko. Překvapeně jsem se na něho podívala. Nečekala jsem že by Martin tohle někdy řekl.Martin si klekl vedle mě. Nevylekal jsem tě moc u té lednice? zeptal se a pohladil mě po tváři. Byla jsem malinko podrážděná jak se na mě lepil ale odpověděla jsem:ani ne,to je v poho. Ale příště už to prosím tě nedělej. Marťa mě najednou chytl za ramena a jemně mě položil na zem. Martine co to zase děláš,smála jsem se. Martin se nahl a políbil mě na rtíky.
Byl to nádherný polibek,plný vášně. Martin se začal prodírat jazykem do mích úst ale já se včas vzpamatovala o pokoušela se ho odstrčit. Nech toho Martine a pusť mě,řekla jsem už docela naštvaně a pokoušela se zvednout. Martin mě ale pevně držel a já neměla šanci. Martine pusť mě nebo to řeknu mámě,naštvala jsem se. Ne,ty jí nic neřekneš,šeptal něžně Martin. Byl sice moc něžný ale přesto mě štvalo jak mě pevně držel na zemi a nechtěl mě pustit. No tak, Marťo, to už je fakt blbá sranda, říkala jsem otráveně. Tohle není sranda Zuzanko, řekl Martin a díval se mi do očí tak hluboce, že jsem byla úplně omámená. Marťo…začala jsem ale Martin mě zase políbil. Na chvilinku přestal a olízl mi rty. Zuzko jsi nádherná,chci se stebou milovat, řekl zamilovaně. Ne Martine. Nikdy,ne já nechci! zakřičela jsem. Martin ale řekl:já se tě nebudu ptát!Já se rozbrečela. Já chci být ještě panna a navíc jsem pod zákonem, takže to nemůžeš!plakala jsem. Martin se na mě chvilku díval.Dobrá,slibuji že tě neodpaním, slíbil mi Martin. Vážně? řekla jsem nejistě. Slibuji ti to, řekl Martin s úsměvem. Pohladil mě po vlasech a dal mi do nich pusu. Potom postupoval s polibky níž. Přeskočil moji pusu a skončil polibkami na krku.Potom se přesunul na moji pusu. Líbali jsme se hodně dlouho a já měla úplně mokrou pusu. Bylo to vážně skvělé a já postupně přestávala mít zábrany. Martin mi začal rozepínat blůzku. Jemně mi ji sundal a odhodil stranou. Sundal mi podprsenku a moje dvojky se mu odkryly. Pokoušela jsem si je rukou zakrýt, ale Martin docela hrubě strhl ruku stranou. Ne, já nechci, šeptala jsem ale můj hlas zanikl v mém sténání. Martin si totiš strčil jednu moji bradavku do pusy a jemně ji cumlal. Bylo to něco nádherného a já jsem vzdychala blahem. Martin po chvilce přestal s cumláním a začal moje kozy masírovat rukama. Jemně mi tahal za bradavky a byla to neuvěřitelná slast. Martin mi rozepl džíny a stáhl mi je.Kalhotky mi strhl jedním pohybem a já před ním byla úplně nahá.Martin mě začal zasypávat polibky po celém těle a já se oddávala jeho masírování ústy.Martin přešel s polibky na moji kačenku.Rozevřel mi prstama pysky a dal mi pusu na poštěváček.Zasténala jsem blahem a přála si ať Martin pokračuje.Martin mě nesklamal a začal mi lízat mušličku.Za nedlouho jsem ješela blahem a svíela se pod váhou mega orgasmu který jsem právě prožívala.Martin spolkl moje šťávy a blaženě při tom mlaskal.
Máš výbornou chuť Zazanko,řekl mi Martin. Chceš se taky ochutnat?Zavrtěla jsem hlavou ale Martin mi strkal do pusy prsty které měl smočené v mojich šťávách.Olízej je nebo tě odpaním,zamračil se na mě. Lekla jsem se těchto slov a tak jsem radši prsty olízala. No vidíš že to jde,zachechtal se.Konečně si vyndal svojeho stojícího ptáka s kalhot. Měl asi 20cm a já se docela lekla jeho délky. Neboj se Zuzy,nic se ti nestane,uklidňoval mě Martin.Pak mi ho strčil k puse a poručil:vykuř mi ho! Chtě,nechtě jsem polapila jeho ptáka do pusy a začala ho kouřit.Martin byl asi opravdu hodně nadrženej protože se do mě téměř okamžitě udělal.Martin slastně oddychoval. Potom si namočil prsty v mojí kundě a otočil mě na břicho. Začal mi mazat dírku a já pochopila co má v úmyslu.Ne Martine to ne!vykřikla jsem a vyskočila. Tentokrát se mi podařilo vyšplhat se na nohy a začala jsem brečet.Nech mě jít,prosím,prosila jsem ho.Martin ale vstal a šel ke mě. Já se roztřásla jako ratlík. Martin mě pevně popadl a ohnul mě přes kuchyňskou linku tak,že jsem měla zadek nádherně vystrčený.Roztáhl mi půlky a namazal mi zase dírku mojema šťávama.Zasunul mi do zadečku jeden prst.Docela to bolelo ale nemohla jsem se ani hnout.Když Martin přidal druhý prst vyhrkly mi slzy.martin ale najednou přirazil ptákem do mojí dírky až po koule a já vyjekla, začala jsem brečet bolestí, ale Martin mě začal bezohledně šukat do prdelky a já postupně měnla své vzlyky ve slastné vzdychání.Martin mě rychle mrdal až se do mě vystříkal. Ulevilo se mi že bude konec ale Martin pokračoval.Takhle mě omrdal ještě dvakrát.Konečně skončil a slízal mrdku která mi vytékala z zadečku.Martin mě otočil. Vylekala jsem se protože nasadil ptáka na okraj mojí pannenské dírky.NÉ MARTINE NÉ!ječela jsem vyděšeně.Martin se podíval do mích očí.Pak ptáka vytáhl a chytl mě za vlasy. Donutil mě abych si klekla a musela jsem mu ho znuvu vykouřit. Konečně se do mě vystříkal.Nechal mě ležet na zemi a beze slova odešel. Análek mě pálil jako sviňa bylo to hrozné. Martina jsem už nikdy neviděla.Zmizel a nenechal po sobě ani jednu zprávu.Nikomu jsem tenhle zážitel neřekla až vám.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 49 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist