Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zprznění Veroniky

Kategorie: Znásilnění
03.02.2017
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů
Loading...

Veronice táhlo na dvacetpět, za prací se před časem přesunula do Prahy. Ne, nemohla si stěžovat. Plat měla vysoký, vyšší než většina jejích kamarádek a to bylo vždycky měřítko. Po dlouhé době se vracela na víkend domů, podívat se za rodiči. Ani neměla čas se převlíct z pracovního. A tak se teď blížila okreskou, na sobě halenku, minisukni, černé silonky a nějaké to prádlo, které nakupovala, aby si ukrátila víkendy.

U krajnice stála stará škodovka, ze které se kouřilo jak z napařovací žehličky. Veronika odhrnula černou kadeř ze svého alabastrového čela a zabrzdila. „Potřebujete pomoct?“ Postarší chlápek, který zrovna nevoněl čistotou rozpačitě kynul k odstavenému autu a požádal o něco, o čem naposledy zaslechla v autoškole, určitě to ale prý bude mít v povinné výbavě. Vystoupila z auta a šla ke svému kufru aniž by si všimla, jak mlsně se na ní chlap dívá. Otevřela a natáhla se pro kufřík, byl až vzadu, dosud nebyl důvod ho používat. V předklonu dolovala vercajk a minisukni měla tak centimetr pod zadek. „Určitě to tu bude…“ sotva to dořekla, ucítila, jak jí někdo vyhrnul sukni až k pasu. Instinktivně couvla, aby dostala horní polovinu těla z kufru, ale narazila do chlápka, který jí hned strčil zpátky. Kdyby ho viděla, všimla by si, jak si před chvílí dodával odvahu a potom shodil kalhoty i spodky. Teď jednal už rychle. Černé silonové kalhoty končily až pod staženým pasem sukně a tak je jedním rychlým pohybem natrhl…škubnutím rozšířil oko tak, že se ven vyloupl její hladký bílý zadeček…. Dvě kulaté půlky rozdělené černými tanga kalhotkami.
„Okamžitě přestaňte“ zakřičela a zapřela se vší silou rukama o stěnu kufru ve snaze dostat se z pasti. Cítila chladný vzduch na nahém zadečku a když se ozvalo tiché rupnutí a povolilo objetí látky kalhotek, panika se jí zmocnila naplno, kopala nohama dozadu a křičela, co jí přišlo na jazyk. Panebože, zrovna před týdnem odmítla docela sympatickýho kluka, protože nebyl její typ a ona neměla náladu. Celej život si o ní pečuje jako o poklad a teď jí tu má…..… on……

Kundička byla stejně bělostná jako zadeček, pod kterým mezi pevnýma stehnama vykukovala její zadní část. Přejel drsnýma prstama dohladka vyholené pohlaví a sledoval, jak sebou Veronika bezmocně cuká. Kopala, co mohla, ale on už stál přesně mezi jejíma nohama, jen pár centimetrů od jejích nejintimějších míst a stehýnka v černém silonu se mu otírala o vnější strany nohou.

„Prosíím, nedělejte to!“ doslova se zajíkala. Chlap neodpověděl. Pevně jí obouma rukama chytnul v pase a pak už Veronika cítila, jak jí cosi horkého tvrdého rozhrnuje rty kundičky „Neee!“ Tiskla se břichem k nárazníku a zatnula zuby. Strachy celá stažená, ale nasliněný pyj do ní začal hladově vnikat….znovu se zkusila vytrhnout, hrála předem prohranou hru o vlastní čest. Hlasité funění a divoký příraz jí dal odpověď. V očích měla slzy a s hrůzou si uvědomila, že její odpor a těsný stisk kundičky zvyšují chlapovo uspokojení. Tiše hekala, zatímco on jí držel přehnutou o auto a vytrvale prznil její klín.

Hanbou by se nejraději propadla. On si vychutnával převahu, majetnicky jí hladil po zadečku a brutálně vrážel penis až nadoraz. Takovou kočku v životě neměl a hodlal si to pořádně užít. Mladé masíčko. Několikrát přirazil tak hrubě, že Veronika vykřikla a začal stříkat. Plnil jí žhavým spermatem a prsty jí zatínal do pasu v orgasmu z jejího zoufalého sevření…Ještě pár vteřin se nechal hýčkat svěží podrážděnou pičkou. Až pak ho vytáhl, oblékl se a ujel.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů
Loading...

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist