Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Znásilnění

Kategorie: Gay
28.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Byl jsem tehdy na služební cestě v Brně a chtěl si něco užít. Když mne postarší slizoun v recepci zapsal do notesu, podíval jsem se mu pevně do očí a řekl: „Čtyřprocentní…“.Chvilku na mne civěl, ale potom mu to došlo.
„Něco mladšího?“ zeptal se úlisně. Kývl jsem. „A na jak dlouho?“ chtěl ještě vědět. Zřejmě to tu všechno sám zařizoval a bral si asi pěkné palmáre.

„Do rána, potom odjíždím,“ uniklo mi ze rtů a hned jsem toho litoval. „Dvacet peněz předem a je to se zárukou,“ odpověděl ten slizoun. Vysolil jsem dvě tisícovky a on je bleskově stopil v kapse. „Pošlu vám zboží na pokoj,“ šeptl jako by se jednalo o nějaký heroin nebo koks.
Vyjel jsem výtahem do čtvrtého patra, odemkl pokoj a v klidu se ubytoval. Když jsem se osprchoval a právě vycházel z koupelny, ozvalo se tiché zaťukání. Otevřel jsem dveře a dovnitř vklouzl chlapec jako obrázek, ale trochu vyjukaný. Tázavě jsem se na něho zadíval. „Dělal jsi to už?“ Přikývl a tak jsem ho poslal do sprchy. Za chvíli byl zpátky a jeho vlasy stály kolem dětského obličeje jako hřebíky. Lehnul jsem si na postel a podal mu skleničku koňaku, aby se rozehřál. Vhodil ho do sebe jak vodu. Přitáhl jsem ho k sobě a začal ho pomalu hladit, abych ho moc nevyděsil. Přitiskl se ke mně a pomalu začal sjíždět rukou do mého rozkroku. Labužnicky jsem se zvrátil do polštáře. Jeho malá, téměř ještě dětská ruka klouzala po mém těle a jeho ústa líbala má prsa a břicho. Zajel jsem mu rukou do mokrých vlasů a přitáhl si jeho hlavu do klína. Když mne políbil na kořen mého klacku, cítil jsem, že se chvěje. Stáhl jsem jeho břicho k sobě a něžně mu začal jezdit jazykem po ohanbí. Začal se mu stavět penis a já poznal, že je to opravdu ještě chlapec. Vzal jsem jeho pytlík do úst a pomalu mu jej dechem prohříval. I on mne líbal na ocas a objížděl uzdičku žaludu jazykem.
Netrvalo dlouho a to krásné něžné dráždění mne vzrušilo natolik, že jsem mu vypálil své semeno přímo do obličeje. Nečekal to a odtrhl se ode mne. Přitáhl jsem jej k sobě , tentokrát do normální polohy, a olízal jeho vlhkou tvář. Začal jsem ho líbat na ústa, dlouze a vášnivě a pronikal jsem jazykem mezi jeho rty. Přitiskl se ke mně, a tak jsem začal zpracovávat důkladně jeho chlapecký ohon. Začal zrychleně dýchat a za chvíli mi věnoval svoji malou dávku do dlaně. Roztíral jsem ji po jeho chvějícím se těle a sledoval ho. To bude nádhera, až do toho těla vniknu, pomyslel jsem si a sáhl na noční stolek pro připravený olejíček. Přitáhl jsem si chlapce zády k sobě a pomalu jej začal natírat. Rukou jsem zajížděl k jeho malému a štíhlému zadku a prsty pronikal mezi jeho půlky. Když jsem našel jeho skvostnou dírku, prudce se stáhl.
„Tam ne, tam to nechci,“ vyjelo z něho. „A copak? To si myslíš, že jsme tu na hraní,“ řekl jsem mu dotčeně. Před očima se mi objevily dvě tisícovky a rozhodl jsem se dostat ho za každou cenu. „Ten strejda říkal, že chcete jenom vykouřit,“ odpověděl a chtěl uniknout z mého sevření. „Jo tak strejda, tak to si budeš muset ráno vyřídit s ním. Ale já chci od tebe všechno,“ řekl jsem ostře a znovu mu zajel prsty do jeho konečníku. Obrátil jsem ho do kleku, začal masírovat jeho chvějící se zadek a pomalu mu jej prsty otevíral. „Prosím, ne!“ žadonil, ale mne tím podněcoval stále víc. Přidržel jsem si jej za útlé boky a přitiskl žalud k jeho otvůrku. Začal jsem se do něho tlačit a sledoval, jak se pomalu otevírá pod mým náporem. Začal tiše plakat. Cítil jsem, jak jeho konečník těsně obepíná můj ocas, cítil jsem tepání svých vlastních žil v jeho panickém těle. Zajel jsem do něj až po kořen a hladil jeho boky, aby si zvykl. Moc to nezabíralo a tak jsem ho pomalu začal šoustat. Svíjel se a sténal pode mnou a já si tu rozkoš vychutnával plnými doušky.
Zrychlil jsem tempo a rval do něj ocas naplno, nehledě na jeho sténání. Za chvilku jsem pocítil známé stahy ve svém těle a ve svém mohutném orgasmu vystříkal dávky do jeho těla. Když jsem se trochu zklidnil, došlo mi, že když se z něj uvolním, uteče. Klidně jsem ponechal svůj ocas v jeho zadku a skulil se s ním na bok. Chvíli jsem odpočíval a i on přestal skučet a podvolil se. Poznal, že si ho udržím, že neunikne.
Tu noc jsem ho protáhl svým klackem ještě několikrát. I když se nesnažil už utéct, nikdy mi nevyšel vstříc a vždy jsem ho musel hrubě znásilnit. Nakonec jsem ho k ránu pustil domů a trochu znechucen jsem se hned brzy za ním odepsal z hotelu a odjel.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Olda napsal

To je paráda, když si samec vezme všechno, co potřebuje pro svý uspokojení. Správnej chlap má mít ženskou i muže, kterýho by mohl k sobě zavolat, když má na to chuť, nechat si vylízat prdel a ošukat ho do análu nebo aspoň do pusy. My ostatní, který na to nemají postavu ani odvahu, bychom to měli uznávat a nastavit, když to samec chce pro svou sexuální potřebu. Taky to tak sám dělám. Ne pořád a určitě ne za peníze. Ale mám pár pánů, který mě občas zavolají a já se nechám použít. – Kdo je na tom podobně?

Tomáš napsal

Taky bych něco podobného chtěl zažít.

Tomáš napsal

Dva tisíce za několikanásobné oprcání hodně mladýho kluka, je zadarmo.Já bych dal klidně i deset tisíc za krásnýho,mladýho panice dětského vzhledu.

adam napsal

ja se necham su mlady a jeste do zadku me nikdo netoo vypadam jak malej kluk ale je mi 20

deve napsal

mě se něco podobného stalo v 10 a natáčeli si to do zahraničí

Adam napsal

Jsem mladý 18 letý panic a měl bych zájem aby mě někdo pěkně protáhl

Adam napsal

Jsem mladý 18 lety panic který by se rad nechal protáhnout starším chlapem

Aleš napsal

odkud jsi?
měl bych možná zájem

Aleš napsal

ahoj
měl bych zajem napis mi na svoboda644@seznam.cz
mozna se nejak dohodnem

Petr napsal

Je mi 15, jsme panic, chtěl bys?

marejk napsal

Taky bch chtěl něco podobného zažít.Našel by se někdo?

TOPlist