Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Znásilnění na objednávku

Kategorie: Znásilnění
02.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Mám rád tvrdý sex. Miluju, když ženské křičí, prosí a já jim působím bolest. Jednoho dne se probírám inzeráty a do oka mi padne tato výzva: Hledám muže ( mohou být i dva ), který by znásilnil přede mnou mou ženu. Následovaly její míry, velikost koz ( měla 5 a já velký kozy moc rád !!), píča částečně vyholená ( mě nevadí ani pěkně zarostlý bobr) a telefonické spojení. Hned jsem žhavil linku a za dvě hodiny už jsem si s Pavlem ve vinárně domlouval co vlastně chce. Jeho žena Jarmila mu je už delší dobu nevěrná a on chtěl abych jí za to potrestal.

Vymysleli jsme scénář , který se měl odehrát o páteční noci, neboť když Pavel zjistil, že jsem borec který vydrží šoustat ženskou skoro dva dny s malými přestávkami na odpočinek, chtěl abych té jeho kurvě tu promrdanou kundu vyřadil na dlouho z provozu. Když mi nabízel peníze, odmítl jsem, dělám to pro svoji potěchu, ale ty se nebudeš do toho vůbec vměšovat pokud Ti to sám nepřikážu jasný ?! V pátek mi Pavel nechal pootevřené okno a já se potichu vkradl do jejich ložnice. Pavel samozřejmě nespal, ale ta jeho kunda už pěkně pochrupovala a já na oko svázal Pavlovi ruce a nohy, dal mu do pusy lehce roubík a posadil ho na židli do kouta, aby viděl pěkně všechno co s tou jeho kurvou budu provádět. Svlékl jsem se a Pavlovi ukázal svůj nástroj, který v klidu měl 18 cm, po ztopoření někdy dosahoval až 24 cm. Uznale pokyvoval hlavou a bylo vidět, že už se těší jak tu čubku budu krotit. Na hlavu jsem si dal katovskou kápi a vzbudil tu děvku. Kuř ty svině řval jsem na ní a když se vzpouzela, dostala facek až jí lítala hlava ze strany na stranu. Pavléé pomoc ječela, ale všimla si, že Pavel jí pomoct opravdu nemůže. Ty kurvo, ty mu zanášíš a ještě chceš aby Ti pomohl, jestli pak víš, že Ti šuká v práci s jiným křičím na Pavla a ten záporně kroutí hlavou. A chodí s ním vyšukávat i do parku ( to mi prozradil právě Pavel, který ji nechal sledovat soukromým očkem), už jí viděli i v hodinových hotelech viď ty kurvo šoustavá. Kuř nebo Tě seřežu jako psa. Několikrát mne kousne, ale hned jí potrestám. Dneska Tě trošku pomučím, mám na to děsnou chuť a beru ze stolku kleštičky, které jsem si pro tyto účely přinesl – jsou obdobou peánu a upevňuju je na kozy jako svorky. Vím že to moc bolí a ta čubka řve a chčije bolestí do postele.
Za to dostává další facky, je trestána řemenem, který jsem si sundal z kalhot a řádím na ní jako pominutý. Čubka řve, prosí, brečí, ale mne neobměkčí. Už se rozednívá a ona jen sípe. Přivazuju jí k posteli a jejího muže se ptám, zda nebude kříčet, když mu odstraním roubík. Jasně, že nebude, jsme domluveni. Odcházíme spolu do kuchyně, Pavel uvaří kávu a po občertvení jdu pokračovat. Nyní nasadím kleštičky na stydké pysky, oh ta nádherně řve, čurák už má určitě svých 24 cm a já se rozhodl pokořit její prdel.Musím jí promazat, abych si ho neodřel. Snaží se řvát, ale pouze chraptí. Pavel uznale pokyvuje hlavou a je vzrušený tak, že si začíná honit čuráka. Pojď ty paroháči, pomůžeš mi jí vymrdat. Pavléé nééé. Drž hubu děvko, nebo tomu Tvýmu hajzlovi uříznu čuráka i s koulema, musí poslouchat jasný. Pavel se uculuje, aby ho ta jeho neviděla a poslouchá na slovo. Rvu svůj ocas do její píči do který jsem narval hrst gelu a do prdele vniká Pavel s tím svým průměrem. Pavel se za chvíli vystříká, ale já jedu jako mrdací mašina. V poledne se s Pavlem opět občerstvíme, ale té kundě dáme pouze napít a po odpoledním odpočinku šoustám tu píču dál. Už ani nevnímá, leží a drží, občas zavzlyká. Proto se rozhodnu pro další mučeníčko, chci abys řvala ty svině a rvu do její kundy láhev od piva, které jsem právě vypil, kozy už jí zdobí opět kleštičky a ona chčije neuvěřitelné gejzíry chcanek přímo do postele. To budeš mít co dělat ty krávo pochcaná, říkám a opět vnikám do její prdele. Má už jí pěkně natrženou a já se ptám Pavla, zda nemá slivovici nebo vodku. Donesl slivovici a já polévám zbědovanou píču a prdel a čubka řve jako kdybych jí snad odřezával cecky. Pavel má vytřeštěné oči, ale nakonec souhlasně pokyvuje. K večeru mne to už přestává bavit, ta kunda nechce řvát jen brečí a to mne už moc nerajcuje. Na rozloučenou na ní zařvu, že jestli bude ještě nevěrná bude to ještě horší. S Pavlerm se pozdravíme očima a já s ledovým klidem odcházím. S Pavlem jsem se sešel po měsíci . Moc mi děkoval. Ta jeho Jarmila je teď pořád doma , dokonce mu přidrží kdykoliv jí o to požádá a ani „očko“ nezaznamenalo nějakého pomrdného na obzoru. A tak moje sadistická úchylka pomohla urovnat jedno rozhárané manželství.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist