Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zakázané ovoce se sestřenkou

05.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 44 hlasů

Na rodinné oslavě tetiních čtyřicátin se to pěkně rozjíždělo a tancovalo,ale přeci jen pro její 17-ti letou dcerku to nebylo ono a tak odešla na zábavu. Na sedmnáctku už byla pěkně zaoblená a prsatá, měla na sobě takový černý šatičky bez ramínek – jakoby takový slušivý pytel, co holky s pěknou postavou nosí, aby obtahovaly jejich tělo. Prostě byla hezký kousek po tetě, která je ve 40 stále sexy žena, co si ji manžel velmi zodpovědně hlídá.

Najednou došlo pivo, pár hostů odjelo, oslavenkyni se udělalo špatně a tak oslava končila. Mně se ještě spát nechtělo, a tak jsem se vydal za sestřenkou na tancovačku… byla pěkně rozjetá, a kamarádkou řádily na parketu, jak to dělají puberťačky a jak si mě všimla utíkala za mnou a radostně seznamovala mě se Zuzkou. Dali jsme panáka, seznamovací pusu a trsali společně. Při pauzách jsme poctivě doplňovali zásoby alkoholu, abychom byli uvolněnější, teda spíše já stále chtěl pozvávat. Holky se předváděly, tancovaly tělo na tělo, vzaly mě mezi sebe a kroužily po mě, já si připadal jako největší playboy. Když se začlo ploužit, holky se k sobě přitulily a začly se pusinkovat a jemně hladit, smály se tomu,ale bylo to opravdu rajcovní, ouu, hlavně pro mě. Koukal jsem jak Leničce, mojí sestřence tuhnou bradavky, a jak hladí Zuzku přes boky. Když i ploužáky skončily, tak Zuzka odcházela se svým bráchou domů a ja doprovázel Leňulku domů kolem lesní cesty. Kecali jsme a já vyzvídal, co vše už zažíla, a jak často s kámoškou takhle vyvádějí. Říkala mi,že ještě takovou náladičku neměla,že za to vlastně můžu já,když jsem je nalíval panákama. Jak jsme šli spolu vedle sebe, Lenička se o mě opírala začal jsem ji hladit po zadku, prostě mě to divadýlko těch dvou náctiletých slečinek hodně vzrušilo. Pavlíku, tohle by měl dělat jen můj Martin a ne ty, žulila se. A co ještě všechno by mohl dělat? Zeptal jsem se. Může se mnou dělat co chce, už jsem velká holka.

Posadil jsem ji na lavičku a vyzvídal, mohl by tohle? Začal jsem ji hladit po stehnech, ANO, mohl by tohle? Když jsme ji hladil po prsu přeš šaty ANO,ale…pššt dal jsem ji ruku před pusu. A tohle? Sroloval jsme vršek jejich šat a začal si hrát s mladýma kozičkama a pusinkovat je…ANO a ruku jsem ji dal opět přes pusu,aby nebylo další ale…
Pravou rukou jsme zašmátral v jejim rozkroku a cítil,jak má úplně promočené kalhotky, klekl jsem na zem a sundal je. Roztáhl nohy a líbal její třísla, ač nebyla zima začala se celá třást, a když jsem jazykem nabral její čárku,a zavadil o poštěváček vzdychla jen další ANO, a roztáhla se a šeptala lízej mi ji. Z kundičky ji tekla šťáva, prsty jsem ji roztahoval a nalepený na její kundičku poctivě vylizoval. Kroužil kolem klitorisu a poslouchal jak vzdychá, lítal jsem opravdu precizně, nalepený na voňavou kundičku,kroutila se a funěla. Mě to strašně rajcovalo, držela mě za vlasy a kroutila se. Jazyk už mi mravenčil a bolel,ale tohle sténání za to stojí. Když už mě vážně chytala křeč,tak jsem si pomohl prsty. Ukazováčkem a prostředníčkem kroužil po mokrým poštěváčku. Vydávala tichoučký sténání, a když jsem začal jezdit ze strany na stranu, tak jsem asi kápl na správnou notu. Zvedala klín a tlačila se naproti mému prstokladu, zrychloval jsem, jazykem líznul,aby opět prsty začaly drbat klitoris …Najednou, mě chytla za vlasy přitáhla kundu k puse a ulevila si hlasitým zasténáním, já vibroval na poštěváku co to šlo, ona se klemapa, a lapala po dechu. Aaa aaaa kvílela a celá se třásla, ve tváři byla úplně červená.

Pusou mě ještě nikdo nedělal,řekla stydlivě, jen já pod peřinou. Máš krásnou kundičku řekl jsem jí, a přilepila se na mě pusou, já ji měl celou od milostných šťáv a naše jazyky mezi sebou tančily jako krasobruslaři. Posadila tentokráte ona mne a stáhla vše co šlo, moje kláda trčela jako stožár. Začal mizet v její pusince, bože jak to bylo krásný, přes měsíc bez soulože a teď mít takovou nenasytnou šelmu. Na její věk kouřila skvostně, honila mi ho přitom a pustila z pusy. Roztáhl jsem nohy a ona mi jazykem nabrala koule a počla je lízat. Je to paráda, držela péro v ruce, pomaličku honila a olizovala,aby se k němu vrátila. Jazykem mi kroužila po špičce žaluda, dívala se mi do očí a kroužila, na uzdičce, kde máme my muži slabý místo, úúúú fakt nádhera Leničko.
Pustila a klekla na čtyři, prohla se jako lvice a vyšpulila na mě prdýlku. Jak měsíc svítil viděl jsem její lesklou lasturu co mě chtěla. Tohle už bylo jako dvě nadržený zvířata. Zasunul jsem čuráka hned do pičky a začlo rodeo, přirážel jsem jako kanec, Léňa opět vzdychala, břicho mi plácalo jeji prdýlku za kterou jsem se držel. Ona statečne držela mým přírazům a náramně si to užívala, jó jóó vzdychal,když jsem ji nešetřil. Plácal ji po zadečku a pomalu to na mě přicházelo. Koukal jsem ji na zadek,abych se kochal tím, jak ji przním kundu svým trčícím ohonem, tam a zpět, tam a zpět…. ona držela jako socha nechávala se pumpovat. Bože jak já se těšil, až se udělám, ještě trosku tlaku do koulí, ať se pořádně vystříkám….vyndávám ho během sekundy ho má v ruce Lenička, honí ho maximální rychlostí, chrlí mi z něj semeno na jení kozy, bříško a pomaličku polevuje. Teď už mi ho jen citlivě dohonívá, cítím ještě jak mi v něm škube. Léňa si ho na závěr dává do pusy, aby mi ho očistila, pár posledních kapiček ještě vysála a hezky mi ho čistí. Já funím jak po cíli v maratornu, že jsem to zvládl,ale teď obrovsky silným orgasmem s o 13 le mladší sestřenkou. Cestou domů jsme spolu moc nepromuvili, měla výčitky vůči svýmu klukovi, ale za tři dny mi napsala, že dostala chuť na zakázaný ovoce.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 44 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

andy napsal

sex se sestřenicí není incest .

TOPlist