Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Záchody ve škole, jako ráj sexu

Kategorie: Prstění, Šukačky, Teen
22.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Tento příběh vznikl úplnou náhodou, když jsem chodila na střední školu. Už delší dobu jsem si psala s jedním klukem, a jeden večer jsme nahodili, jak už to bývá téma o sexu. Napsal mi, že bychom to mohli dělat ve škole, já to brala jako srandu. Druhý den ve škole mi přišla SMS zpráva: „Pojď ke klučičím záchodům ve druhém patře“. Zrovna jsem měla volnou hodinu, tak jsem šla. Když jsem tam dorazila, tak se tak podivně usmívat, a hned mi bylo jasné, že včerejší téma bral vážně.

Chvíli jsem váhala, jak na danou situaci zareagovat. Začala jsem ho líbat a pomalu jsem ho zatáhla na záchody. Vlezli jsme hned do první kabinky, začala jsem mu rozepínat kalhoty, kde už se jeho nadržený úd hlásil ke slovu.

Pokračovala jsem se stahováním boxerek a začala jsem si hrát s jeho údem. On mě mezitím začal prstit, měl to jednoduché, neboť toho dne jsem měla sukni. Posadil se na záchod a já mu to začala chvíli dělat pusou, na ten jeho blažený úsměv nikdy nezapomenu, dělala jsem to jen chvíli, protože jsem se chtěla dostat i k mému uspokojení nadrženosti. Poté jsem si sedla na něj, začala jsem přirážet prve velice lehce, a pak jsem začala zrychlovat. Naše, no spíše moje vzdechy se rozhléhali po prostorách wc. Pořád mi u toho říkal, zlato ty jsi boží, a podobné věci. Když se uděl, oblékli jsme se, upravili jsme se, dali si polibek na rozloučenou a šli pryč, jako by nic. Vždy, když jdu kolem těchto záchodů, tak si na tuto událost vzpomenu. Ještě jsme vyzkoušeli hodně míst ve škole, ale o tom, kdyžtak až příště.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist