Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Výchova III.

Kategorie: BDSM
04.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

Uslyšela však : „Ostříhat na krátko!“ To bylo  na dívku moc a vyskočila z křesla a chtěla utéct, ale neměla kam. Pozdě pochopila, že udělala hroznou chybu. Babice s nesrozumitelným hudráním zmizela, ale přítomní chlapi ji zkroutili ruce za záda a vlekli ji zpátky do sklepa. Přestože se vzpínala, neměla naději se ubránit jejich hrubé síle. Přivázali ji znovu ke stolu, ale břichem dolů. Pod pánev ji vsunuli obrovský polystyrénový válec, aby její zadek trčel vzhůru.

Pak si každý vzal do ruky jak palec tlustou rákosku a postavil se z jedné strany stolu. Dívka prosila o smilování, když pochopila, co ji čeká. Od každého 25 ran. Byla úplně bezbranná a tak ji nezbylo, než to vydržet a dávat si pozor, aby se nespletla, nebo nepočítala  málo nahlas. Její zadek byl celý fialový a občas i od krve, když praskla jemná kůžička. „Za 2 týdny ti to ani nepřijde jako trest, čubko neposlušná! To už budeš zvyklá i na 100 ran a víc.“ povzbuzoval ji její vychovatel. Moc ji to neutěšilo.
S rozsekaným a bolavým zadkem se vrátila do kadeřnického salonu a byla jí ostříhána její krásná hříva. Kupodivu jí nový účes velice slušel a musela uznat, že má lehčí hlavu. Sama by nikdy nenašla odvahu k tak radikální změně vizáže. Směla se obléct a odjížděli do neznáma pro dívku. V autě si všiml, jaké problémy ji dělá sedět na zbité prdelce. Sáhl do příruční schránky a podal ji nafukovací kolo. Rychle pochopila, co s ním. Na nafouknutém kruhu se už dalo vydržet sedět se zadečkem ve vzduchu.. Příjemně ji tam protahoval průvan z okna.

Cestou si ji nevšímal a tak měla čas přemýšlet o sobě. Musela si přiznat, že zažila toho už tolik, jak nezažila za celý minulý rok. V duchu se divila, že se ji nesnažil znásilnit. Příležitostí měl dost a vzhledem k jeho sympatickému vzhledu by proti tomu neprotestovala. Zrudla v obličeji, když si připustila, že toho lituje a že by na něho měla chuť. Její vzrušení však povzbuzovalo příjemné brnění v pochvě a v konečníku, protože zase zapnul dálkové ovládání vibrátorů, které doposud měla v sobě, ale vypnuté. Už na ně málem zapomněla. Po pár kilometrech jízdy a příjemného brnění se neovládla. Ruku si dala mezi nohy a prsty si dráždila poštěváček, který ještě bolel po zavedení kroužku, ale nyní si s ním pohrávala a bylo ji dobře. Bála se pootočit a podívat, jestli to řidič vidí. Doufala, že ne. Její zrychlující se dech však nešlo přehlédnout a bylo jasné, co je příčinou. V duchu si přiznal, že si vybral novou otrokyni dobře. Nahlas však neřekl nic.
Najednou zastavili v malé vesnici před kovárnou. Zase byli vřele přijati, ale dívka tušila, že ji nečeká opět nic dobrého. Byli pozváni přímo do kovárny. Nechápala proč, ale nakonec byla ráda, že se nemusí svlékat zase před několika cizími muži. Posadili ji na rozvrzanou stoličku a kolem krku ji přinýtovali kovový obojek s kruhem jako přívěsek. Dokonce ji přidrželi zrcadlo, aby si mohla novou ozdobu prohlédnout. Musela uznat, že je to pěkný kousek chromované oceli a neškrtil ji. Trochu ji naháněla obavu myšlenka, jak to bude sundávat. Její úvahy přetrhl vychovatel, když ji zvedl nohy a položil je na židli. Málem upadla ze sedačky a navíc si uvědomila, že kovář vidí její nahý klín Zrudla a rychle dala nohy k sobě. Kovářovy silné ruce je opět rozevřely a na kotníky ji přinýtoval také obojky. Teprve pak mohla dát nohy k sobě a dolů. Ještě se dočkala stejných ozdob i na zápěstí.Už ji však nečekalo žádné překvapení a po rozloučení se vraceli zpátky do města. Prohlížela si cinkající kroužky a mráz ji běhal po zádech, když si představovala na co asi jsou. Měla kruhy na krku, všech čtyřek končetinách, obou bradavkách, poštěváčku a malých pyscích.
Cítila však podivné slastné chvění v rozkroku a nebyly to tentokrát vibrační patrony v dírkách. Stačila si všimnout, že se vrátili do města a brzy zajeli do dvora jedné vily na předměstí. První je přivítali dva velcí dobrmani. Bála se pohnout, když si ji zvědavě očichávali, ale oddechla si, když zjistila, že ji nechtějí sežrat. Ve dveřích do domu je přivítala krásná žena, která se ukázala, že je vychovatelova manželka. Zvědavě se vzájemně prohlížely a na první pohled se zalíbily jedna druhé. To ji však odváděl do jedné z místností. Vylekala ji její výbava. U zdi jen dřevěná pryčna a na zdech plno rákosek, bičů, karabáčů a důtek. Také ji neušlo několik velkých kruhů na stropě, zdech i podlaze. Musela se usmát, když uviděla pod pryčnou porcelánový nočník Naopak husí kůži jí vyvolal pohled na jakousi speciální lavici s polštářováním, potaženou kůží. A mnoha kruhy a provazovými úchyty. Všiml si jejího děsu v očích. „Dám ti možnost se hned seznámit, aby ses nebála zbytečně.“ Sadisticky pronesl do hrobového ticha pokoje. Podlomily se jí kolena, ale musela se svléknout do naha a přejít k trestné lavici. Než se směla položit na lavici horní polovinou těla, přivázal ji za obojky, aby se nemohla moc hýbat. Nejhorší však bylo, když ji důmyslným postrojem z řetízků pospojoval kroužky v bradavkách a rozkroku. Nyní sebemenší pohyb těla ji trhal na nejcitlivějších místech. Styděla se za ponižující pozici s vystrčeným zadkem. Brzy měla mít horší starosti. Vybral si ze stěny jedny důtky a sešvihal ji, ne moc silou, zadek. Bolelo to moc, ale mělo být hůř. Její pozice v předklonu s roztaženýma nohama přivázanýma k nohám trestné lavice vystavoval její kundičku. Vzal si místo důtek rákosku a nyní ji švihal přímo do čárky. Šílela bolestí a samozřejmě zapomněla nejen počítat, ale i děkovat. Neuvědomovala si svého prohřešku a docela si oddychla, když ji začal odvazovat ruce a nohy. Její radost nevydržela dlouho. Musela se znovu položit tentokrát však na záda. Přivázal ji ruce nad hlavou, kruhy v bradavkách k bokům lavice a rozevřené nohy k lanům, visícím ze stropu.

Nyní ležela s nohama do široka rozevřenýma a zdviženýma nahoru. Nejhorší mělo přijít. Vzal si do ruky opět důtky a nejprve ji několikrát švihl přes prsa. Myslela, že zešílí, ale se sebezapřením dokázala počítat i děkovat. Spokojil se jen s třemi ranami přes její prsa, i tak byly pruhované jak zebra. Pak se postavil mezi její nohy a důtkami ji bil mezi nohy. Cítila bolest, jakoby ji pálil stovkou rozžhavených drátů od konečníku až po pupík. Bolestí se počurala, ale ani to ho nepřinutilo přestat dříve než dostala slíbených 5 ran. Po zničujícím výprasku ji čekalo další utrpení. Pospojoval všechny její kruhy řetízky a musela po sobě umýt lavici a podlahu. Nemá smysl popisovat, jak každý pohyb ji rval kruhy z intimních míst. Zbičovanou a poníženou ji šel ukázat manželce Ta se vůbec nepodivila jejímu postroji nebo úplné nahotě. Klidně ji ukazovala, kde mají co v kuchyni. Pak se šla posadit za manželem do pokoje a na ní bylo, aby jim uvařila kávu a přinesla jim ji na terasu. Úkol zvládla a tak nebyla bita. I to byla pro ni sladká odměna. Musela však stát u nich a dívat se, jak se k sobě něžně měli a pomalu se připravovali na soulož  Tak ráda by si vyměnila roli s jeho paní. Cítila jak ji vytéká šťáva z pochvy po stehně. Bohužel si toho všiml i její vychovatel. Vyděsila se obavami, co si na ni vymyslí. Nebylo to tak zlé. Musela před nimi „jen“ masturbovat vázou, která byla na stole. Měla příhodný tvar a tak lehce zajížděla do pochvy, ale musela i do konečníku a to již bolelo. K spokojenosti přihlížejících se však dokázala propracovat k několika orgasmům po sobě. To ji už nesledovali a klidně se milovali před ní. Tajně záviděla množství poloh, které vystřídali. Nakonec jim oběma musela olízat genitál. Jeho obrovský penis lízat ji nedělalo problém a docela si to vychutnala. Nyní však klečela před sedící ženou s rozevřeným klínem a musela ji vylízat kundu. Připadalo jí to ohavné. Teprve prudké zatahání za její řetězový postroj a následná bolest ji donutilo vysát kundu plnou jeho semene. Chtělo se jí zvracet, ale překonávala se. To netušila jak perversní je jeho panička.
Když nebohá dívka byla přisáta k její piči, tak začala bez varování chcát přímo jí do úst. Včas ji zachytila ucukující hlavu a donutila ji vše spolykat. Pro dívku to byl otřesný zážitek navíc poprvé v životě. S hnusem se jí zvedl žaludek a pozvracela terasu. Za trest ji byl upraven postroj tak, že na uvolněné kruhy z bradavek a genitálu ji zavěsil závažíčka, která se houpala a působila neustále bolest. Takhle vyzdobená musela vydrhnout celou terasu a ještě dostala 25 jen rukou. Pán si ji přehnul přes kolena a vyplácel ji dlaní. Bolest násobila pohupující se závažíčka. Nesnesitelně křičela a dostala další trest. Postříkal ji celou šlehačkou ze spraye, uvázal ji za zdvižené ruce lanem ke stropu terasy, nohy ji rozevřel roztažením a uvázáním za obojky také k nenápadným úchytům na terase. Po nějaké době ji přišel odvázat. Pod sprchou se rozplakala sebelítostí. To ještě nekončil první den.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 13 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist