Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Vířivka

17.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 25 hlasů

Podělím se s vámi o můj dosud nejerotičtější zážitek. Bylo by čerstvě 20 let a měl jsem jít s kamarádkou do městských lázních. Těšil jsem se už od rána, protože s kamarádkou máme přátelství s jistými výhodami a bylo mi hned jasné, že se mi poštěstí smočit pár prstů v její nádherný kundičce.

Co čert nechtěl, 10 min před smluveným srazem mi Klára napsala, že jí do toho něco spadlo a ať se nezlobím, že nepříjde..prý mi to určitě vynahradí příště.

Telefon jsem měl sto chutí hodit o zem jak jsem byl vytočenej, že půjdu domů s tvrdým. No ale, řekl jsem si, že věci s sebou už mám, tak do bazénu půjdu sám, třeba tam potkám nějakou pěknou holku na seznámení. Převlíknul jsem se a šel do sprch a následně do malého bazénku kde je výhled na celý areál. K mému zděšení jsem zjistil, že v celém bazénu není snad ani jedna holka v mých letech. Ještě jsem nezoufal a šel se podívat do vířivky, která je stranou. Tam se válel jen nějaký páprda. No co, vlezl jsem dovnitř, zavřel oči a relaxoval. Najednou slyším jak někdo vrže o schůdky do vířivky a leze dovnitř. Otevřu znuděně oči a vidím jak se sune dovnitř oplácanější paní kolem 40 let. Do bazénku s vířivkou lezla pozadu a při zkoušení teploty vody nohou mírně prohla svou oplácanou prdelku tak, že jí byla vidět zařízlá kundička mezi jednodílnejma plavkama. Nikdy jsem na starší neletěl, ale tahle mě přišla docela sexy. Sedla si na mou stranu vířivky v uctivé vzdálenosti ode mě a já jí přestal věnovat pozornost, jelikož její tělo krom hlavy zmizelo celé pod rozvířenou vodou.

Asi po pěti minutách se vířivka zaplnila tak, že jsme se s paní ocitli namáčknutní vedle sebe a sem tam se dotkli stehny. Trochu mě to rozčilovalo, protože jsem neměl kam dát ruce, které se mi před tím samovolně vznášeli v proudu vody. Rozhodnul jsem se, že si je dám vedle svých nohou abych ostatním moc nepřekážel. Jenže to do mojí ruky teď sem tam v proudu naráželo stehno vedlejší paní a mně se v hlavě začaly rodit hříšné myšlenky. Nevím co mě to popadlo ale zkusil jsem z téhle situace něco vytěžit a začal se paní letmo dotýkat jakože náhodou. Nevím jestli to paní vůbec nějak registrovala ale při odchodu pána se mu musela vyhnout a nalepila se na mě tak, že už jsem se jí rukou dotýkal zboku sehna pořád. Tím, že pán odešel se ve vířivce trochu uvolnilo místo a čekal jsem, že se zase odtáhne, ale to se nestalo a mě to tak hnalo dál k dalšímu prozkoumávání jejího těla. Zvednul jsem ruku a nahradil její místo svou nohou, tak že jsme byly namáčknutí vedle sebe a ruku jsem nechal volně pohybovat jak si s ní hrál proud. Teď se vznášela přímo nad jejíma nohama a klínem a já začal pomalu sestupovat směrem k nim. Nejdříve jsem jen tak zavadil o vršek stehen a hned zase zvedl ruku výš a čekal na její reakci. Nic nedělala, seděla se zvařenýma očima a relaxovala. Tuto taktiku jsem provedl ještě parkrát a pak jsem zkusil nechat spadnout ruku do jejího klína jako že si toho vůbec neuvědomuju, zaklonil jsem hlavu a zavřel oči. Cítil jsem jak otočila hlavou a prohlíží si mě a pak k mému překvapení opět začala relaxovat a nechala mou ruku na jejích stehnách.

V klacku už mi začínalo docela dost hučet musel jsem si po něm sem tam přejet abych zmírnil jeho napětí. Nepatrně jsem začal sunout ruku výš, milimetr po milimetru tak jako by si se mnou hrála zvířená voda. Povedlo se mi obejmout její pravé stehno dlaní tak, že jsem kouskem malíčku cítil lem jejích plavek. Teď nebo nikdy řekl jsem si, otevřel jsem oči abych viděl její reakci a zmáčknul jsem její stehno. Tím jsem dal jasně najevo, že nejde o žádné náhodné doteky, ale že mám chuť jí pod vodou pořádně potrápit.

K mému úžasu si zkousla spodní ret a nepatrně rozevřela nohy. V hlavě se mi honilo..máš jí, je tvoje!! Kul jsem tedy železo dokavaď je hžavé a začal jí stehno pěkně zpracovávat a dával jsem si záležet abych se nedotýkal její kundičky a nepokazil tak tuhle hru předčasně. To zapůsobilo a i přes vodu jsem cítil jak jí mezi nohama sálá teplo a vzrušení. Při hlazení vnitřní strany stehen jsem teda letmo projel malíčkem po středu plavek a mělo to na ní blahodárný vliv, prohla se pod vodou jak lusk a silně mi pod vodou chytla ruku a přimáčkla jí na své stehno, podívala se mi do očí. Ten pohled byl víc než jasnej..říkal: „ty mladej drzoune co se to vůbec opovažuješ“ ale pak jsem v nich uviděl zvláštní záblesk, nepatrnou jiškřiku. Nenápadně na mě souhlasně kývla a opět zaklonila hlavu a zavřela oči. Sevření ruky povolilo, ale stále mě jemně držela.

Začal jsem jí opět hladil a její ruka kopírovala mou, když jsem se rozhodnul opět zabloudit přes plavky k její kundičce tak mě rukou odstrčila zpět na její stehna. Tak to prr! řekl jsem si. Teď už se jen tak nevzdám. Razantně jsem zajel mezi její nohy a nedbal na její odstrkování. Po chvíli předem prohraného souboje mou ruku nechala být ale ještě před tím mě bolestivě štípla. To mě naštvalo a zároveň nabudilo k dalšímu kroku. Nahmatal jsem přes plavky její díru a strčil do ní prst. I přes plavky jsem cítil, jak je vlhká a horká. Žena vydala tichý sten. Hned jsem zkontroloval, jestli ostatní něco zaregistrovali, ale všichni měli oči zavřené a odpočívali. Začal jsem tedy zpracovávat její píču už bez jakýchkoliv okolků. Když už byla pěkně rozpracovaná ani neprotestovala, když jsem zajel pod plavky a nahmatal její kundu. Měla jí lehce zarostlou, což se mi docela líbilo, ale hlavně totálně vlhkou, tak že i přes vodu bylo cítit, jak jí to tam klouže. Hned jsem pochopil, že tuhle kundičku jeden prst v žádném případě neuspokojí a tak jsem tam strčil dva, pěkně pomalu jsem jí prstil před dalšími obyvateli vířivky, kteří netušili co se pod vodou děje. Vůbec mi nevadilo, že žena nezačala uspokojovat na oplátku i mě, stejně by to bylo nápadné a já si věřil, že naše hraní teď nikoho neupozorňuje. Vyjel jsem prstama z její kundy a začal se věnovat značně naběhlému pošťěváku. Při jeho zpracování už se začala pod vodou krotit jak vodní had, kousala se do rtů a pak se přidala k ukájení svý kundy vlastní rukou. Naše ruce se setkali, ta její přebrala vládu nad mučeným pošťěvákem a já se zase pustil do uspokojování její díry. Při intenzivním prstění jsem kvůli lepšímu přístupu k její kundě musel pootočit trochu ruku, teď jsem mohl vklouznout hloubějc do její škvíry a mimoděk se mi ocitnul malíček u jejího análku. Nevěděl jsem jak bude reagovat při jeho dráždění a tak jsem na to šel opět zdlouhavou obklikou. Při prstění kundičky jsem se jakoby náhodou dotýkal její zadní dírky a kroužil kolem ní. A najednou to na ní přišlo. Honila si poštěváka jako o život, já měl svoje tři prsty zaražený až po poslední články v její kundě, když v tom sevřela nohy, sesunula se trochu níž a prožívala podle mého názoru velmi intezivní orgasmus. Co se ale ovšem u toho nestalo. Když se sesunula o pár čísel níž, tak zatlačila na mou ruku, která už níž jít nemohla, tím pádem se nabodla svým zadkem na můj malíček, který zajel do análku až na doraz. Otevřela oči, našla ty mé a dle jejího výrazu jsem čekal, že mi dá facku. Místo toho však začala svírat svůj zadní otvůrek kolem mého malíčku a pohybovat se na něm nahoru a dolu. U toho mi stále hleděla do očí. Dráždění análku jí okamžitě vliv do žil novou krev a s prstami v kundě a malíčkem v zadku propadla dalšímu mohutnému orgasmu.
Když přišla k sobě mrkla na mě jedním okem vylezla z vířivky ven. Sledoval jsem jí tedy a když vlezla do dámských sprch smutně jsem shledal, že si přišla na své a už jí neuvidím. Šel jsem tedy taky do sprch, opláchnul se a pak šel ke skříňce, sbalil věci a vydal se ke kabince. Když jsem procházel kolem obsazených kabinek, tak se jedna otevřela a čísi ruka mě vtáhla dovnitř. Než jsem se stačil rozkoukat už jsem měl dole ručník a ptáka v její puse. Uměla to náramně, můj pták z předešlých vzpomínek na vířivku hned stál jak svíce a stěžoval jí tak práci, jelikož se jí sotva vlezl do pusy. Naposledy ho olízla a sedla si na lavici s doširoka rozevřenýma nohama. Její chlupatá kunda byla báječná, pysky měla sevřené a ven vykukoval naběhlý poštěvák. Její gesto jsem ihned pochopil, připravil jsem svýho čůráka k její díře, prohrábnul jsem s ním její pysky aby se pootevřeli, podíval se jí do očí a pak jsem ho do ní celého vrazil až to krásně zamlaskalo. Ten pocit byl k zbláznění, prcám tady neznámou maminu, která mi před chvíli ještě k tomu sála péro. Mamina si začala hnětnout svojí pěkný trojky, což jsem neponechal jen tak a chopil jsem se jedné z ních. Kousal jsem jí jemně do bradavky a čůrákem rozehrál devátou symfonii v její díře. Blahem vrněla, ale držela se s hekáním aby nás nikdo neslyšel, za což jsem jí byl vděčný. Nutnou chvíli jsem jí takhle šukal, když mě napadlo jí střit prst do zadku jako před tím ve vířivce. Neprotestovala, naopak se na něj nabodávala vší silou. Tento akt mě vzrušil na maximum a zašeptal jsem jí do ucha, že už budu. Vlepila mi rychlou pusu a zašeptala ať jí to nastříkám dovnitř, že už tam pěknou řádku měsíců sperma neměla.Ještě jsem ho párkrát vytáhnul a maximálně zasunul, když v tom jsem ucítil známé škubání penisu a vystříkal jsem jí všechnu dávku do její kundičky. Hned po odeznění fantastického orgasmu jsem jí začal prstem v prdelce kroutit, chytnul jsem jí za krk a mírně stisknul, když v tom se prohnula ve svém orgasmu a už bez okolků vykřikla na celé šatny. Naštěstí nepřišla žádná odpověď. Nutnou chvíli jsme se vzpamatovávali pořád ještě se zaraženým čurákem hluboko uvnitř její kundičky. Pak jsem ho vyndal, sklonil se a políbil jí poštěváka a jemně ho přejel jazykem. Mlsně se na mě podívala, dlouze mě políbila a představila se jako Edita. Prý chodí do bazénu každej čtvrtek ve stejnou hodinu a mám si dát pozor, abych příště přišel zase včas.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Julie napsal

Hodne dobry pribeh, taky bych tohle chtela😏

Martin napsal

Tak kdy a kde?

TOPlist