Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Verunka a tajné video rodičů

Kategorie: Masturbace, Teen, Trapasy
16.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 65 hlasů

Verunka uslyšela bouchnutí dveří. Máminy podpadky na verandě. Vstala a stáhla si kalhotky. Jenom v tričku proběhla dům do obýváku. Chladný vzduch jí na pipce vzrušoval, bezděky se pohladila.

Vykoukla z okna. Auto vycouvalo a rozjelo se po silnici. Konečně je sama.

Otevřela skříňku pod televizí a šmátrala až vzadu za stohy časopisů.

Přidřepla si k tomu. Jak roztáhla nohy, další chladný závan vzduchu na pipinu. Cítila jak vlhne.

Včera se poprvé ve vaně oholila jako dospělá ženská. Samozřejmě se při tom vzrušila a udělala se.

„Kde to, kurva, je?” Konečně nahmátla dvd. Roztřeseně vyndala disk a strčila ho do přehrávače. Vzala ovládání a sedla si naproti plasmě. Prsty druhé ruky projížděla ve štěrbince a rozmazávala si tam šťávičku. Namazala si i poštěváček. Film se rozběhl. Kamera staticky stála před postelí. Pak se objevil nahý mužský zadek. Máma, taky úplně nahá ( a vyholená, všimla si Verunka) si lehla na postel a naštelovala před kameru roztažené nohy. Zadek se oddálil a ukázala se stehna a záda táty. Lehl si na ní. Verunka fascinovaně sledovala jeho koule a čuráka, kterého mamka uchopila a vsunula si ho do sebe. Táta přirážel, máma vzdychala. I Verunka vzdychala, roztáhla nohy ještě víc a divoce honila poštěváček. Viděla tohle video už tolikrát. Věděla, co teď přijde. Zajela si rukou dovnitř. „Jau,” sykla. Pitomá panenská blána. Zastavila obraz a pelášila do ložnice. Tam je další „tajný” úkryt rodičů. Ze skříně vytáhla krabičku a odnesla si jí zpět před televizi. Byl v ní robertek, kuličky a gel. Vymáčkla si na prst a potřela si kaďáček. Srdíčko se jí divoce rozbušilo. Kundičku má zavřenou pitomou blánou, ale s prdelkou si může dělat co chce. Není to poprvé, vzrušovalo ji to. Opět pustila film. Táta ještě chvíli šukal máminu kundičku, pak se vystřídali.Verunka namazala robertka a špičku vsunula do zadečku. Kolena se jí přitom klepala.

Teď si táta lehl na záda a máma si na něj sedla. Kundou pěkně do kamery. Uchopila tátův pyj, ale nestrčila si ho do pipky, ale do prdele. Zajel tam hladce až po koule.

Zde také Verunka vzala první inspiraci. Robertek jí také zajel hluboko. Druhou rukou si honila frndu. Zvedla se v kolenou a opřela se zády o sedačku. V popředí zářící televize sledovala obrys svojí vyholené pipiny.

Táta divoce šukal máminu prdel. Už se skoro udělá!

Přestala.

Dneska má čas. Rodiče odjeli na chatu a ségra se vrátí až večer. Vytáhla robertka a roztouženě se zahleděla na čtyři barevné koule na provázku.

Na obrazovce přestali šukat. Máma vzala stejné koule, ne které žádostivě zírala Verunka a strčila si je do análu. Vystrčila prdel do kamery a strčila si čuráka do kundičky. Divoce na něm rajtovala a koule, které koukaly ven, ji pleskaly o půlky.

Vzala je do ruky. Ještě nikdy je nezkusila, připadaly jí strašně velké. Ale dneska by to mohlo jít. Dnes jí šťáva teče z kundičky a mísí se s gelem na kaďáku.
Přiložila kouli k prdeli a zatlačila. Zadek se jí rozevřel a kouli spolkl. Cítila jak jí vevnitř roztahuje, až se jí z toho zatočila hlava.

V televizi táta vzdychl a koule se mu scvrkly. Vyklouzl z mámy a z kundičky jí kapala hustá tekutina.

Verunčino tělo zaplavil orgasmus.

V ten okamžik zarachotily v zámku klíče. Leknutím se celá stáhla.

Rychle vypnula televizi, popadla krabici a na roztřesených nohou vyklouzla z obýváku těsně před tím, než tam přišla ségra.

„Je někdo doma?”

Verunčiným tělem ještě otřásaly poslední vlny orgasmu, když za sebou zavřela dveře pokojíčku. Pak musí nenápadně vyndat to blbý dvdýčko. Ale nejdřív ty debilní koule z prdele.

Zatáhla za šňůrku a nic. Nešlo to, celá se leknutím zavřela. Zabrala víc, až to zabolelo.

Jediná modrá koule odmítala opustit její zadek. Další tři jí provinile visely mezi nohama.

Zaklepání na dveře. „Jsi doma, Verčo?”

 

Pokračování příště

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

CBL napsal

Díky, pohonil jsem, dvakrát.

TOPlist