Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Ve škole

Kategorie: Gay
23.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů

Bylo zas to zasraný léto, všude byl hic. Ve škole už bylo k nevydržení a to jsme tam musely vydržet ještě půl měsíce. Každý se zabavoval po svém. Někdo šňupal, jiní byli jako jindy na mobilech. No jistě, Kubiš s nimi. Proč? Proč to kurva dělá? Já vím, co mu províst, zabralo to tenkrát a teď to vyjde taky. Navíc už jsem dlouho neměl holku a jeho zadeček bude adekvátní náhradou.

Všechno to bylo ale těžší než tenkrát. To jsme spolu seděli, to jsem měl aspoň nějakou cestu k němu. Jenže furt si dokážu sehnat svého Filípka. Prostě jsem mu poslal psaníčko jako v pravěku. Akorát jsem místo mě napsal roztahovačku Jolanu Rychtetskou. Na to by asi skočil úplně každej kluk, kterej není gay.
Bylo domluveno, že pokud chce vykouřit, tak ať přijde do holčičí šatny, sedne si tam a zaváže oči. Je zvláštní, co nadrženec udělá, když mu hezká holka napíše, tedy, když si to myslí, že mu napsala.
On opravdu přišel sedl si na lavičku, sundal triko, poskládal ho do kravaty, zavázal oči a ruce založené v klíně. Musel jsem si ho chvíli mlsně prohlížet, on zatím ani nevěděl, že tam jsem. Přišel jsem až úplně k němu vzal mu ruce a dal jsem si je na zadek. On po něm jezdil a jen mi ho chválil, asi mi chtěl (tedy spíš Jolči) podráždit kundičku. Samozřejmě mi jen projížděl přes varlata a anál. Jeho prsty byly neodbytné, nic jsem neříkal a začal mu rozepínat kalhoty. Z jeho trenek vyletěl úd o velikosti asi tak osmi cm. Klekl jsem si a plivnul mu na něj. Chytil jsem ho do ruky a jedním dlouhým pohybem jsem mu stáhl předkožku a začal jsem mu ho pěkně pomalu honit. Už se mi na něj sbíhali sliny a tak jsem si ho strčil do pusy a sál jak malá kurvička. Dusil jsem se, ale nemohl jsem si pomoct. Chtěl jsem ho mít v puse napořád. Dostal jsem se do tempa a už jsem nehodlal zpomalit. Jemu se to líbilo a moc. Jen se zmohl na drmolení jejího jména a hlasité hekání. On už to nemohl vydržet, i když to v sobě držel, jak jen mohl, ale už mi začal stříkat do pusy jeho bílé sperma. Co jiného mi zbylo, než abych byl jak ta kurvička a všechno pěkně spolykal.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist