Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Vášnivé ráno

Kategorie: Orál, Petting, Prstění, Teen
04.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Je mi 18 a už několik let jezdím na koních na jednom ranči nedaleko mého domova. Před několika měsíci jsem se dala dohromady s klukem, co tam pracuje (je mu 30). Ve čtvrt na sedm ráno jsem přijela na ranč, kde už na mě čekal můj kluk. Pozdravili jsme se a on se o mě moc hezky staral, udělal mi snídani atd. Potom jsme šli nakrmit koně, a když jsme měli hotovo, vrátili jsme se zpět do kuchyňky.

Chvíli jsme jen tak seděli a povídali si o všem možném. Potom mi nabídl masáž. Neodmítla jsem, už dlouho mě bolela záda. Přitáhl si mě k sobě a posadil si mě na klín. Měl úžasně teplé ruce a pod jeho zkušenými doteky se mé namáhané svaly začaly rychle uvolňovat. Dal mi několik polibků na odhalenou kůži na krku. Postupně se jeho ruce přesouvaly z mých ramen na moje prsa.

Pevně je ze zadu sevřel a stiskl mi bradavky. Moje ruce automaticky vyletěly k těm jeho a ještě víc podpořily jeho stisk.Najednou se prudce zvedl a otočil mě tak, že jsem napůl stála, napůl seděla na stole. Začal mě vášnivě líbat a já mu polibky nadrženě oplácela, ačkoli jsem věděla, že zrovna dnes s ním spát nemůžu. Jeho ruce mi začaly opět bloudit po těle. Ty moje na tom nebyly o nic líp. Jednu ruku jsem měla zapletenou v jeho vlasech a prohlubovala naše polibky, druhá se už před chvílí přesunula ze zad na jeho sexy zadek. Přitiskl se ke mně ještě víc, ačkoliv bych neřekla, že to ještě jde. Cítila jsem jak je vzrušený, jak mě jeho trčící penis tlačí do podbřišku. Přerušila jsem polibek, musela jsem se nadechnout. Začal se opět věnovat kůžičce na mém krku. Vzala jsem jeho obličej do dlaní a podívala se mu zhluboka do očí. „Nemůžu s tebou dneska spát,“ řekla jsem mu. Zkoumavě se na mě podíval, ale pak zareagoval tak, jako by mě vůbec neslyšel. Opět náruživě přitiskl své rty k mým a rukou mě začal hladit přes rifle v rozkroku.
Vzdychala jsem mu do úst a ruka mi automaticky vklouzla do jeho kalhot. Začala jsem mu ho honit. Začal hlasitě vzdychat a snažil se mi rozepnout rifle. Když se mu to konečně podařilo, chtěl mi rukou vklouznout pod kalhotky. V tu chvíli se mi vrátila malinká část zdravého rozumu. Malinko jsem se odtáhla. „Dneska s tebou nemůžu spát,“ zopakovala jsem. „To nevadí,“ vzdychl a opět se mi přisál na rty. Doufala jsem, že moje sdělení akceptoval. Rukama mi několikrát pevně stiskl zadek a já jemu ještě pořád honila. Pak mi začal hladit přes kalhotky poštěváček. Po chvíli neodolal a začal mi stahovat kalhotky. Moje ruka na jeho kamarádovi značně zpomalila a on pochopil, že kalhotky mi má dneska nechat. Přesto se dál přes kalhotky usilovně věnoval mému poštěváčku a vchodu a já pokračovala v honění. Tohle „mučení“ se několikrát opakovalo. „Chci tě…“ zašeptal mi do ucha mezi vzdychy. Já na tom byla dost
podobně. Nakonec se rozhodl to risknout. Položil mi ruce na boky a začal mi stahovat kalhotky. Přestala jsem ho honit, ale on stále pokračoval. Chytla jsem ho pevně za zápěstí, takže jeho ruka setrvala na mém boku, na okraji mých kalhotek. Druhou rukou mi ale opět začal dělat dobře. Pod jeho šikovnými dotyky jsem se doslova rozpouštěla. „Kašlu na to“ proletělo mi hlavou a moje sevření na jeho zápěstí začalo povolovat. Okamžitě to zaregistroval a vklouzl mi pod kalhotky. Provokativně mi přejel po poštěváčku a promnul ho mezi prsty. Sténala jsem jak raněné zvíře a v duchu ho prosila ať už mi tam ty prsty konečně vrazí. Jako by mi četl myšlenky, přesunul se k mému vchodu a prudce mi tam vrazil dva prsty a začal ve mně kmitat. Doslova jsem tekla a on si to užíval. Po chvíli přidal ještě jeden prst a dovedl mě k bouřlivému orgasmu. Vyčerpaně jsem se o něj opřela. Vytáhl ze mě prsty a otřel si je do ubrousku. Pak zatlačil na moje ramena a naznačil mi, že si mám kleknout. Věděla jsem, co mě čeká, ale ještě nikdy jsem klukovi nekouřila. Vytáhl svůj velkej penis a položil mi ho na okraj rtů. Váhavě jsem otevřela pusu a začala jsem mu oblizovat žalud. Byl hodně nadrženej, ale i přesto to vydržel celkem dlouho. Chytil mě za hlavu a začal si sám určovat tempo. Vrážel mi ho do krku, až jsem občas nemohla dýchat, ale usilovně jsem ho olizovala a sála. Cítila jsem, jak mu v něm zacukalo a pak se mi mohutným proudem vystříkal do krku, až mě málem udusil. Co jsem stihla, to jsem spolykala, zbytek mi tekl z koutků úst. Vytáhl mě na nohy, utřel mi zbytky jeho šťáv a políbil mě. „Děkuju“ řekl prostě. „Ne. To já děkuju,“ opravila jsem ho. Oba jsme byli fakt moc spokojení.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist