Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

V zajetí doktorky 3

21.06.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 24 hlasů

Mezi tím přišla Ivana od baru a věc v její ruce nevěstila nic dobrého. Přistoupila ke mě a promnula mi bradavku mezi prsty. Ta okamžitě naběhla a Ivana na ní přicvakla železnou svorku. Pěkně to bolelo. Vzápětí to samé udělala i u druhé bradavky.

Tak jak se ti to líbí ???

Odpověděl jsem že nic moc.

Tak tomu trošku pomůžeme, co říkáš a hned na to, těm svorkám rukou pomohla a pořádně je zmáčkla.

Bolest byla okamžitá, jen jsem zařval.

No vidíš, hned je to lepší. A to ještě není všechno.
Ke každé svorce napojila drát, který vedl ke krabičce, kterou měla vedle na stolku. Pak otočila jedním z koleček na krabičce a moje nadšení opět dosáhlo vrcholu.

Pocitově to vypadalo, že mi ty bradavky hoří, jaká to byla bolest. Naštěstí za chvilku otočila kolečkem nazpět. Jenže ho úmyslně nestáhla úplně. Cítil jsem silné mravenčení, ale neodvažoval jsem se protestovat. Určitě by tomu opět přidala.

Mezitím se blížil můj další výstřik, vibrátor na mém ptáku dělal svoji práci dokonale. Navíc, když tomu Romana pomáhala svými nehty.

Pokud vystříkneš, než ti dovolíme, tak ti zase přidám proud, řekla najednou Ivana, jako by tušila, že mám výstřik na krajíčku.

Ani jsem nestačil nic říct a už to lítalo.

Neposlušný, stále neposlušný …….. a tělem mi opět projel blesk.

Řval jsem jak raněné zvíře.

Do toho ještě Romana pečlivě očistila od ztuhlého vosku můj žalud a vzápětí na něj vylila další dávku vosku. Už jsem ani nevnímal, co bolelo víc.

Když k tomu všemu ještě začala Ivana opět ty svorky na bradavkách bez milosti mačkat a dostal jsem další dávku vosku, tak moje mysl přešla do stavu naprostého otupění.

Naštěstí to netrvalo až tak dlouho. Ivana konečně moje bradavky osvobodila a Romana odložila svíčku zpět na stůl.

Nádhera, řekla pobaveně Ivana. To by pro dnešek mohlo stačit, co myslíš ???

Než jsem stačil odpovědět, tak se do toho vložila Romana.

Kdepak, žádný konec !! Ještě mám chuť se povozit. Přece nenecháme tak nádherně utrápené tělíčko ležet ladem. Nějaká síla v něm ještě zůstala, tak ať si ještě užije.

Hned vzápětí si vzala do parády mého popáleného a napůl uškrceného ptáka. Nejdříve mi od něho odvázala stále pracující vibrátor a pak očistila žalud od ztuhlého vosku. Poté ho namazala nějakým gelem. Ze začátku to bylo dost nepříjemné, ale během chvilky se dostavil krásně chladivý pocit. Doufal jsem, že ještě odstraní tu příšernou šňůru, kterou jsem měl podvázané kulky, ale to byla mylná představa. Podvázání nedovolovalo uvolnění erekce a o to jí evidentně šlo.
Hned na to si z rohu mučírny donesla dvě malé stoličky, které si nastavila pod mé boky, aby měla na co opřít nohy. Poté si mezi nohama rozepla korzet, aby měla volnou pičku a bez váhání si nasedla na mého zmučeného ptáka.

Doufám, že se budeš snažit a začala na mně rajtovat.

Po tom právě skončeném šílenství to bylo jako rajská hudba. Jenže ta okamžitě skončila. Romana nasadila tempo a hned na to zapojila svoje prsty. Moje břicho a boky neměly kam utéct. Ivana už měla mého řvaní evidentně dost, takže mi znovu pečlivě zapnula tu záplatu na ústech. Mučírnou se opět linul pouze tlumený křik. Potom se okamžitě k Romaně přidala a věnovala se pečlivě mému podpaží a žebrům.

Tohle bylo opravdu peklo, které mě Romana na začátku slibovala. Bohužel jsem měl díky tomu preparátu ještě spoustu sil a maximálně jsem vnímal každý jejich dotek. Bylo to šílené. Cítil jsem, jak se ze mne valí pot a byl jsem na samé hranici zešílení.

Ale ty dvě mrchy ne a ne přestat. Začal jsem pomalu dostávat křeče, až s sebou začalo svalstvo viditelně škubat.

Do toho se naštěstí Romana konečně udělala. Celkem slušně při orgasmu hulákala a zároveň mně přestala lechtat.

Ivana toho také naštěstí nechala a šla si sednout na sedačku.

Romana se ještě chvilku zlehka vlnila a pak pomalu slezla. Hmmmm, to byla nádhera. Takové tělo jsem ještě neměla, co ty Ivčo ???

Jo, je dobrej. Možná je ho na prodej škoda.

Kdepak, jen ať si užijí i ostatní dámy, bylo by škoda takový materiál nezpeněžit.

Následně mi Romana konečně uvolnila podvázané kulky. Byla to neuvěřitelná úleva, když sundala ten strašný provaz. Pak mi ještě sejmula popruhy u loktů a kolen a kličkou trošku povolila napnutí mého těla. Nakonec sundala kuklu.

Ta byla úplně mokrá, jak jsem se potil.

Teda, tobě ta lekce dala zabrat, řekla pobaveně Ivana.

No aby ne, pomyslel jsem si. Chtěl bych vidět jí na mém místě. Ani odpovědět jsem nedokázal.

Pak se Ivana zvedla, vypla kamery a postupně vše uklidila. Pak mne odepla od kříže a vyzvala, abych šel do cely.

Snažil jsem se posadit, ale místo toho jsem spadl na zem. Nebyl jsem schopný ani si stoupnout, jak jsem byl vysílený.

Tak hybaj, hybaj…..přece se tady nebudeš válet, rozkázala Romana.

Hned jak jsem vlezl do cely, tak za mnou zabouchla dveře. Lehl jsem si na postel a pak už si nic nepamatuji.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Anonym napsal

A pustily tě ? a chodíš pořád k té doktorce?

anonym2 napsal

Ty si myslíš, že je to pravda? Kdyby ho někam prodaly nebo mu tohle dělaly, tak by teď byl buď ješťe u někoho doma, nebo možná v péči psychologa.

TOPlist