Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Uprchlík 2

Kategorie: Pohádky
22.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

V prvním díle povídky byl uprchlý vězeň Charlie proměněn džinkou z kouzelné lampy v ženu. Dostal nejen tělo s eroticky neobyčejně citlivými intimními partiemi, ale také ženské myšlení a velice silnou sexuální touhu. Příběh končí ve chvíli, kdy k chatě, kde se Charlie, nyní už Carla, skrývá, přichází policie, která po něm pátrá.

Když otevřela, přímo proti ní stál nádherný mladý šerif.
„Měl by jste to tu prohledat, důstojníku.“ pozvala ho dál svůdným hlasem. Přitom cítila, jak dole začíná vlhnout. Sotva za sebou zavřel dveře, přitiskla se na něj a rukou mu nedočkavě zajela mezi nohy. Jeho protesty umlčela vášnivým polibkem. Věděla, že dostane to, co chce. Jako vždy, když její vagína zatouží po pořádném chlapovi.
Policista byl viditelně zaskočený. Snažil se vykroutit z jejího objetí, ale roztoužená a již i značně vzrušená žena se právě získaného samečka rozhodně nehodlala vzdát. Dříve, než se mladý muž vzpamatoval, měl rozepnuté kalhoty a Carlinu ruku na svém přirození.
„Jů, ten je ale velký.“ vydechla nadšeně a několika zručnými pohyby dosáhla i proti šerifově vůli vztyčení jeho penisu. Tomu se teprve v tu chvíli podařilo ze sebe chtivou ženu setřást.
„Co si to dovolujete? Víte, že za tohle bych vás mohl zatknout?“ snažil se získat zpátky svou ztracenou autoritu. Carla se jenom zahihňala.
„V tomhle stavu? No nevím, co by tomu řekli vaši kolegové.“ řekla a ukázala na jeho rozkrok. Mladík sledoval její pohled a uvědomil si, jak trapně jeho hrozba vyzněla. Zrudl a začal si penis rychle cpát zpátky do kalhot, což se mu vzhledem ke ztopoření příliš nedařilo. Carla jeho marnou snahu pobaveně pozorovala.
„Ale no tak. Zapomeň na tu uniformu a buď na chvíli jenom muž.“ zašeptala mazlivě a vilným pohledem přejela jeho atletickou postavu.
„Ale já jsem ve službě.“ pokoušel se, teď už značně nejistě, protestovat.
„Opravdu? Já myslela, že ve službě nesmíte pít.“
Klekla si před něj a jazykem mu zespodu pomalu olízla penis od kořene až k žaludu. Ten se ještě víc vztyčil a šerif vzdychl vzrušením. Touha zvítězila nad povinnostmi a on věděl, že kdyby se teď nějakým zázrakem dokázal ovládnout a odejít, nikdy by toho nepřestal litovat. S Carliným měkkým teplým jazykem na svém přirození ztrácel všechny zbylé zábrany a oběma bylo v tu chvíli jasné, že je zcela v moci ženy klečící před ním. Ta v pomalém a jemném lízání pokračovala až do doby, kdy se na žaludu objevilo několik prvních kapek spermatu.
Věděla, že teď už nesmí váhat. Pevně penis uchopila rukou u kořene, sevřela ho širokými rty a začala si ho vrážet hluboko do krku. Policista hlasitě sténal a jemně přirážel. Byl už natolik vzrušený, že stačilo pár pohybů a začal mohutně stříkat. Proud semene byl tak silný, že i když Carla polykala co mohla, spousta jí ho vytékala z úst a kapala na saténovou podprsenku.
Sotva spolykala vše, co měla v ústech, očistila jazykem nyní již ochabující penis. Jeho nositel ještě několik okamžiků zůstal bez hnutí, oči slastně přivřené.
Carla vstala, vzala ho za ruku a jako poslušného chlapce odvedla do patra, kde byla široká postel. Skočila na ní a zůstala klečet uprostřed.
„Pojď ke mně!“ řekla něžně. Šerif odložil opasek se zbraní a za okamžik byl u ní. Vrhla se na něj a téměř z něho strhala oblečení. Pohled na nahé mužské tělo ji rozdráždil.
Mladík jí zručným pohybem rozepnul podprsenku a odhodil ji stranou. Do té doby uvězněná megaprsa se ihned vyvalila ven. Začal ty ohromné koule hladit a líbat a přitom cítil, jak jí tvrdnou vzrušením bradavky. Začala hlasitě sténat, oči zavřené. Ale on nepřestával s laskáním jejích ňader a Carliným tělem jakoby projížděl elektrický proud. Začala sebou škubat v extázi a příjemné pocity ji celou úplně pohltily. Z přirození jí opět vytékal proud její šťávy a rytmické stahy pánve byly doprovázeny nekontrolovatelnými výkřiky slasti. Když orgasmus odezněl, bezvládně visela v náručí svého partnera, zpocená, hluboce oddychující.
„Pokračuj!“ zašeptala.
Policista se sklonil a začal ji líbat na břicho, stále níž. Zastavil se u kalhot. Stáhl jí je a totéž udělal i s úplně mokrými kalhotkami. Na bílém těle byly ještě vidět červené otlačené proužky od gumy.
Znovu se sklonil k přirození své partnerky a…
„Matte, je všechno v pořádku? Nechceš pomoct?“ ozvalo se náhle zvenku a mezi muži tam stojícími byl slyšet tlumený smích. Oběma milencům bylo ihned jasné, že jejich hlasité projevy nezůstaly utajeny. Zatímco Carla se jen přihlouple zachichotala, její druh zrudl.
„Jo dobrý, tady je to čistý.“ ubezpečil kolegy nejistým hlasem a opět se sklonil mezi Carliny nohy.
„Tak pojď! Musíme pokračovat v pátrání.“
Mladík se pomalu narovnal a podle výrazu jeho obličeje bylo zřejmé, že má chuť vraždit. Ale nezbývalo mu nic jiného, než se začít oblékat.
„Ne,“ zasyčela Carla. „Teď nemůžeš odejít!“
„Ale já musím.“ bránil se, sám nešťastný z toho vyrušení. „Ale můžu přijít večer.“ dodal rychle s nadějí v hlase.
„V kolik?“
„V sedm?“
„Dobře, budu tě čekat.“ trochu se uklidnila a věnovala mu vášnivý polibk, aby ho ubezpečila, co tu na něj bude čekat. To už si šerif zapínal košili. Během pár okamžiků byl oblečený a spěchal za ostatními. Ve dveřích se ještě toužebně ohlédl a pak už byl jenom slyšet jeho dupot po schodech a bouchnutí venkovních dveří.
Carla osaměla. Ještě chvíli k ní doléhaly vzdalující se hlasy a štěkot psů, pak i to utichlo. Posbírala své oblečení a sešla dolů. Věděla, že má spoustu času a tak si napustila vanu a se skleničkou whisky si užívala krásný pocit lenošení. Pak se trochu najedla a zbytek dne strávila v posteli s haldou módních časopisů, které našla v jedné polici.
Venku se začalo stmívat a tak usoudila, že je načase se obléknout. Otevřela skříň a po vyzkoušení snad všeho, co tam bylo, si vybrala hezké červené šaty s kraťoučkou sukní nad kolena. Byly z lesklého saténu a těsně obepínaly její tělo, což působilo velice sexy. Spodní prádlo po chvilce váhání zavrhla.
Takto připravená si sedla do křesla u krbu a s další sklenkou whisky v ruce čekala.
Byl přesný. Vpustila ho dovnitř a také mu nabídla pití.
„Tak na tykání. Předtím nám na to nějak nezbyl čas.“ usmála se šibalsky a dodala: „Já jsem Carla.“
„Matt.“ představil se mladý policista, nyní již oblečený pouze v riflích a volné kostkované košili.
„Nepůjdeme nahoru?“ zeptala se nevinným tónem hostitelka a v očích se jí objevily jiskřičky touhy. Jenom přikývl a opět ji následoval do patra.
Carla se pohodlně posadila na okraj postele a whisky postavila na stolek. Matt si přisedl k ní. Neváhal, přitiskl své rty na její a jejich jazyky se spojily. Zároveň jeho ruka zajela pod Carlinu sukni. Pomalu ji posouval výš a výš, až k jejímu klínu. Když zjistil, že nemá kalhotky, na okamžik se zarazil, pak jí začal jemně třít intimní místa. Vzrušením se prohnula a opět začala dole vlhnout. Matt pokračoval v hlazení jejího rozkroku a občas prstem zajel i do vlhké štěrbiny. Cítil, jak mu stoupá penis a kalhoty začínají být těsné. Za vydatné pomoci své sexuchtivé partnerky ze sebe rychle shodil oblečení a jako divoké zvíře se na ni vrhl. Carla se položila na záda a roztáhla nohy od sebe, aby mohl k jejímu pohlaví.
Když do roztoužené ženy pronikl poprvé, vydral se jí z hrdla výkřik slasti. Začal přirážet. Carla reagovala hlasitým sténáním a její pánev mu vycházela vstříc. Jak do ní znovu a znovu vnikal, začala se propadat do jakéhosi opojení a pocity, které ji zaplavovaly, se nedaly srovnat s ničím, co kdy zažila.
A náhle to přišlo! Naprostý vrchol vzrušení! Poševní svaly se stahovaly a povolovaly v nekončícím orgasmu a z vagíny vytryskl proud její šťávy. To, že hlasitě křičí, vůbec nevnímala. Oči měla zavřené a každá buňka jejího těla prožívala tu nepopsatelnou extázi.
Když konečně slastné pocity zmizely, zůstala ležet bez hnutí; Matt, který dosáhl vyvrcholení a mohutného výstřiku souběžně s ní, se překulil vedle. Přitulila se k němu a spokojeně se usmála. Věděla, že noc je dlouhá a oni nikam nechvátají.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

adela nevecerelova napsal

no jo zase začinající autor co začíná psat od prostřed povídky
je to tady nejak v módě

Nikdo napsal

Však první část je tu také, jen musíš hledat

TOPlist