Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

U rybníka

Kategorie: Gay
08.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Jako každý kluk v šestnácti letech sem byl nadrženej a představoval sem si jaký to bude až konečně jednou zasunu svůj penis do ňáký kundy. Strašně sem chtěl aby se konečně něco stalo ale ve vesnici kde bydlim moc holek nebydlí a většinou sou tam samí kluci.

Tahle událost se mi stala jednoho obyčejnýho dne kdy sem se šel prostě jen tak projít.

Šel sem do lesíka ve kterém je jezírko a občas si tam chodím přemýšlet protože málo lidí o tom místě ví.

Když sem tam došel sedl sem si na břeh a jen tak pozoroval okolí.

Aniž bych něco zaslechl nebo zpozoroval zezadu mě přepadli tři kluci ve věku patnácti a šestnácti let a svázali ke stromu.

Když se ujistili že se nemůžu hejbat podívali se na mě a šíleně se smáli. Jeden z nich ke mě přišel a nečekaně mi stáhl kalhoty i se slipama a muj ochlupený kolík visel jen tak bezvládně dolů. Jeden z kluků vytáhl mobil s kamerou a začal to natáčet.

Nemohl sem to ovlivnit ale najednou se mi začal stavět. Mích osumnáct centáků sledovali všichni tři a posmívali se.

Jeden z nich promluvil a řekl mi že jestli nebudu dělat to co chtějí tak to video všude ukážou.

Takovou ostudu sem si nechtěl udělat a tak sem jenom přikývl že udělám cokoliv.

Rozvázali mě ale neutekl sem. Vytáhli stan, začali ho stavět a já je při tom pozoroval. Byl sem rád že sem zase oblíklej a bál sem se co po mě budou chtít.
Když byl stan postavenej tak mi poručili ať se du s nima vykoupat na Adama. Nahatýho už mě stejně viděli takže to pro měě nebyl problém. Všichni tři si svlékly trička , kraťasi i slipi a společně sme šli do vody. Kupodivu sem se s nima skamarádil a dělali sme různý blbosti aniž by nás někdo viděl.

Když už nám byla zima vlezli sme do stanu a povídali sme si.

Dva kluci co tam byli s náma už museli odejít ale Jakub tam ještě zůstal se mnou. Povídali sme si o všem možným až zničeho nic řekl že mi ho chce vykouřit.

Než sem stihl cokoliv udělat vzal mího ptáka do pusi a jazykem začal přejíždět po žaludu. Byl to nádherný pocit. Na nic sem nečekal a vzal sem do pusi jeho péro. Oba sme se navzájem kouřili a když už sme skoro byli hotový přestali sme. Jakub vytáhl nějaký krém a začal si mazat dírku v zadku.

Pochopil jsem o co de a nijak sem neprotestoval. Prstama sem mu tu prdýlku začal projíždět a narval sem mu tam toho svího klofana. Bylo vidět že ho to bolí ale po chvilce se mu roztáhla a já ho mohl začít projíždět. Nedalo se to dlouho vydržet a já se do něj vystříkal. Z prdele mu vytejkalo moje sperma a já ho jazykem olizoval. Slastí se u toho svíjel.

Ted sme se otočili a on svího ptáka narval do mí díry…taky už to dlouho nevydržel a před tím než vystříkl ho vyndal a já ho vzal do huby. Začal mi do krku pumpovat sperma a já ho celí spolykal. Leželi sme vedle sebe a říkali sme si jak to bylo skvělí a že to musíme zopakovat. Nandal sem na sebe spodky , kalhoty s tričkem , rozloučil se a šel sem domů.

Jakub tam zůstal a sklízel stan. Těšil jsem se na další sobotu protože sme si to měli zopakovat a skusit něco jinýho.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Leo napsal

To tady už vážně nikdo neumí česky 😕

TOPlist